Trať Sachsen-Anhalt

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Uživatelský avatar
750225lentilka
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 17. dub 2014 11:10:49
Bydliště: Perníkov

Trať Sachsen-Anhalt

Příspěvek od 750225lentilka »

Hezký večer. Neví někdo, jestli se někde dá sehnat tato trať? http://webcache.googleusercontent.com/s ... clnk&gl=de
Link, který zde je je nefunkční a na forum se nedostanu, takže nevím proč to nefunguje. Vypadá to docela zajímavě, tak bych to rád prubnul.
Vlastik

Re: Trať Sachsen-Anhalt

Příspěvek od Vlastik »

750225lentilka píše:Hezký večer. Neví někdo, jestli se někde dá sehnat tato trať? http://webcache.googleusercontent.com/s ... clnk&gl=de
Link, který zde je je nefunkční a na forum se nedostanu, takže nevím proč to nefunguje. Vypadá to docela zajímavě, tak bych to rád prubnul.
Tu trat mám ,je to zatím to nejlepší co bylo do TS uděláno,ale bohužel pokud nemáš přístup do uzavřené skupiny,tak asi nemáš šanci .
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Trať Sachsen-Anhalt

Příspěvek od slowly »

Asi nějaká sekta :mrgreen: . Takže to nebude nikdy veřejné?
Vlastik

Re: Trať Sachsen-Anhalt

Příspěvek od Vlastik »

Zde je pár screnů,z hlavní tratě,koridor,nutno říci že je to tak rozsáhlé že i když si myslím že mám dost objektů tak tam mám dost flašek,ale i tak se to dá,dále mi chybí počasí ,proto je to takové vybledlé,jinak výpis všech addonů co jsem zkusil přes RW_Tools ,mě ve výsledku převedl přes 4 Mb do textáku,opravdu se nedivím že autor to nedal veřejně ,protože i když tam má určitě přes 1000 svých objektů,další dohledat je prakticky nemožné,nejhorší je že dost často chybějí koleje ,návěstidla,což je zásadní pro provoz trati.Já tam mám taky objekty tak tu trat mám,jinak bych se ani nezminoval pokud by se to zde nenakouslo,viděl jsem že jí někdo vynesl ven.
Líbí se mi ten smysl pro detail,pak zvuky ale to až video.
Seznam tratí:- Leipzig Stötterotz -> Halle Saale (S3)
- Halle Saale -> Leipzig Hbf ( Altbau und Sfs ) (S10/RE10)
- S-Bahn Halle Saale (S7)
- Leipzig-Halle-Magdeburg-Brandenburg
- Magdeburg-Flechtingen
- Magdeburg-Aschersleben (RB41)
- Magdeburg-Sangerhausen
- Sangerhausen-Halle Saale
- Schönebeck Salzelmen - Zielitz (S1)
Screny zde:
http://vlastinekmsts.rajce.idnes.cz/TS_ ... 1.2_Ccotto

otto.christoph196@gmail.com
Naposledy upravil(a) Vlastik dne pát 09. led 2015 1:25:23, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
750225lentilka
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 17. dub 2014 11:10:49
Bydliště: Perníkov

Re: Trať Sachsen-Anhalt

Příspěvek od 750225lentilka »

Ahá, tak to je škoda, nicméně pokud je to tak rozsáhlé, tak se nedivím...Ale opravdu...škoda :( :(
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Trať Sachsen-Anhalt

Příspěvek od kuboss »

Trat nie je sukromna a stiahnuta z downloadu bola kvoli trollom a podobnym znepriemnovacom, na co komunita okolo otta/ice-ho trpi uz dlhsie. Opytam sa otta na tie objekty a podmienky sirenia a dam vediet. Ja ju mam, ale este som ju nejazdil, tak som zvedavy co bude chybat :D

Edit: vyskusal som..a aj ked mam tych vselijakych privatnych a nezohnatelnych veci fakt kopu.. tak v hentej trati je toho v skutku MRTE vela. :D ako vazne, pre mna nehratelne ked tam chyba strecha nastupista a podobne.. rovno som to "odinstaloval"
Vlastik

Re: Trať Sachsen-Anhalt

Příspěvek od Vlastik »

První video z připravované série o této trati,jenom musím říci že tuhle trat (addon ) považuji na trochu nadčasový ,protože nejen že tam je tolik detailů že se to zdá až neskutečné,jenom namátkou kladkostroje ,lanka a všelijaké drobnosti ,ale pěkné zvuky ptáků,zvířat a podobně ,ale na výkonu nepřidají 3D koleje nebo 3D počasí ,nevím proč klasické počasí tam nefunguje ,rozloha toho adoonu je opravdu veliká ,a jeden canc člověk jede pomalu 50 minut,první video je z neelektrifikované trati (úseku) :
Flechtingen - Magdeburg Hbf (50.minut) Full HD 1080
https://www.youtube.com/watch?v=JOhpPYp ... aLsZSuVApw
Naposledy upravil(a) Vlastik dne pon 19. led 2015 18:41:47, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
M@ster
Příspěvky: 164
Registrován: pát 18. lis 2011 16:36:21
Bydliště: Berlin
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Sachsen-Anhalt

Příspěvek od M@ster »

Zrovna vcera jsem cetl v nemeckem foru ze ta trat je uzavrana a dal se na ni uz delat nebude.

K downlodu uz prej nebude. Verzi 1.2 to konci.

http://rail-sim.de/forum/index.php/Thre ... -2-CCotto/

Vcera jsem ji i testoval, ale pro me nic moc... jsou lepsi trate... pripada mi ta trat hodne odflakla a rychle delana. (muj nazor)
Vlastik

Re: Trať Sachsen-Anhalt

Příspěvek od Vlastik »

Další video :
Routes : Magdeburg Hbf. - Sangerhausen BR 628
Full HD 1080 85.minut
https://www.youtube.com/watch?v=KR1mRXz ... aLsZSuVApw
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Trať Sachsen-Anhalt

Příspěvek od KaMat »

Zkus to natáčet tak aby kamera nešla většinu videa ve stromech.
Vlastik

Re: Trať Sachsen-Anhalt

Příspěvek od Vlastik »

KaMat píše:Zkus to natáčet tak aby kamera nešla většinu videa ve stromech.
Pokud narážíš na ten začátek ,tam mi to ujelo protože jsem měl telefon a nevěnoval jsem tomu pozornost. :D A nechtělo se mi to jet znovu i tak to jsou videa přes 40 Gb.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Trať Sachsen-Anhalt

Příspěvek od KaMat »

:D
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: Trať Sachsen-Anhalt

Příspěvek od anry »

No taaak, to je provokace, nahodte to nekdo, nebo to domluvte s tim OTTO :twisted:
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Trať Sachsen-Anhalt

Příspěvek od kuboss »

Pokial viem, otto so sirenim problem nemal, pokial islo o male uzavrete komunity (kde neboli hnidopichovia a pravnici :D ) ale ja zial nemam kompletne kolajivo a droty. Ak budu tie, assets balik mam (ktory pokryje vacsinu veci)
Vlastik

Re: Trať Sachsen-Anhalt

Příspěvek od Vlastik »

Routes : Sangerhausen - Halle (Salle) DB BR 193 v.1.1.1 RE
Výjezd za šera až po rozednění ,na konci vidět pěkný násvit slunce,bohužel jsem byl nucen snížit i kvalitu v TS ze FXAA+3x3SSAA na FXAA+2x2 SSAA aby se to tolik nesekalo a dalo se na to dívat,standartně ve Full HD 1080.
https://www.youtube.com/watch?v=H5spqwN ... aLsZSuVApw
Uživatelský avatar
750225lentilka
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 17. dub 2014 11:10:49
Bydliště: Perníkov

Re: Trať Sachsen-Anhalt

Příspěvek od 750225lentilka »

Vlastik rád provokuje, ale pánové, pokud je to fakt tak náročné, tak to beztak nikdo z nás nerozjede...Ale je fakt, že bych ukrutně potřeboval nějakou dýzlovou štreku, protože motorů je dostatek, ale nejsou kde prohánět...
Vlastik

Re: Trať Sachsen-Anhalt

Příspěvek od Vlastik »

750225lentilka píše:Vlastik rád provokuje, ale pánové, pokud je to fakt tak náročné, tak to beztak nikdo z nás nerozjede...Ale je fakt, že bych ukrutně potřeboval nějakou dýzlovou štreku, protože motorů je dostatek, ale nejsou kde prohánět...
To není o provokaci ,vyměnil jsem screny za videa ,na youtube mám dost tratí co jsem točil,pro svoji potřebu,ale k věci natočil jsem další video ,teda do cíle se mi nepovedlo dojet ani jednou a příčina?
Zjistil jsem že TS 2015 je schopné načíst 5200 Mb RAM na čtverec ,potom už automaticky spadne ,je to logické protože je to hra pro verzi x32 ,zde by opravdu pomohla verze x64 ,další věc je ta že pokud čtverec obsahuje přes 4600 objektů a k tomu tam někdo hodí trafic ,tak i když by to PC zvládlo tak to nezvládne TS a tady je velký problém.
Vlastik

Re: Trať Sachsen-Anhalt

Příspěvek od Vlastik »

Další video:
TS 2015 Sachsen-Anhalt_Komplett v1.2 Addon
Routes : Leipzig Hbf.-Halle-Magdeburg Buckau (Hbf.) BR 120
Jenom k tomu co jsem psal dříve ,prostě jsem nedojel do cíle ani po výměně lokomotiv ,další co stojí za povšimnutí ,když jsem to jel poprvé jsem myslel že tam přistáli martani ty záblesky světel ,a další je to že teda ty koleje asi na tu rychlost nejsou stavěné kde se jelo 160 km/h ,to tak šíleně házelo až jsem nestačil ovládat myší prvky. :D
https://www.youtube.com/watch?v=1-j-kOG ... aLsZSuVApw
Full HD 1080
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Trať Sachsen-Anhalt

Příspěvek od kuboss »

To co spominas Vlastik je velmi smutne. Taaketo addony dvihaju kvalitu TS o niekolko stried, TS to vsak nie je schopne zvladnut. Je to jedna z pricin, preco povazujem TS za odpad, kedze v dnesnej dobe nedokazu za niekolko rokov hru pripravit pre aktualny trh. A nie je to tym ze by neboli $$$, ved sa pozrime kolko zarobil Trainz na kickstarteri.

Ale s5 ku trati. Pride mi to tak, ze aktualne uz pri hodnoteni trate, nejde len o jej velkost, prepracovanost atd., ale aj o to, ci autor myslel na to, ze to pri prijazde do velkej oblasti (rozumej napr. velka stanica) nespadne. Co je dost podstatne.

V tomto ponimani je Sachsen-Anhalt sice krasna, ale nepouzitelna. Aspon pre toto TS.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Sachsen-Anhalt

Příspěvek od Roman »

kuboss píše:To co spominas Vlastik je velmi smutne. Taaketo addony dvihaju kvalitu TS o niekolko stried, TS to vsak nie je schopne zvladnut. Je to jedna z pricin, preco povazujem TS za odpad, kedze v dnesnej dobe nedokazu za niekolko rokov hru pripravit pre aktualny trh. A nie je to tym ze by neboli $$$, ved sa pozrime kolko zarobil Trainz na kickstarteri.

Ale s5 ku trati. Pride mi to tak, ze aktualne uz pri hodnoteni trate, nejde len o jej velkost, prepracovanost atd., ale aj o to, ci autor myslel na to, ze to pri prijazde do velkej oblasti (rozumej napr. velka stanica) nespadne. Co je dost podstatne.

V tomto ponimani je Sachsen-Anhalt sice krasna, ale nepouzitelna. Aspon pre toto TS.
Co to píšeš za nesmysly?
Každá PC hra má svoje hranice. Ukaž mi ekvivalent železničního simulátoru, který dokáže zpracovat tak reálně okolí tratí. Odpovím Ti hned, neexistuje. Máš nějakou příměstskou trať Londýna? Tam je to docela masakr a nepadá to ani náhodou. i já na notebooku to hraju vlastně na max, jen stahuju zobrazovací vzdálenost abych měl fps nad 25. Pokud někdo splácá trať s desítek různých addonů, nemůže se divit, že to nefunguje. Engine hry prostě pracuje nějakým způsobem a ten je třeba respektovat. Stačí se podívat na strukturu adresářů tratí RSC/DTG.
Já s Heklem se tím zabýváme delší dobu a padají Vám naše tratě? Někomu asi ano, ale je to výjimka.
A nevěř tomu, že nějaká vyšší verze hry si s tím poradí. Už jen proto, že HW musí zpracovat ohromné množství , v dnešní do době i velikých textur, renderovat miliony polygonů....
Hlavně tady nekritizuj něco, pokud netušíš, jak to vůbec funguje. Hekl (snad mě nezastřelí :lol: ) je hodně kritický, ale konkrétně optimalizaci akceptuje a je v tom u nás vlastně nejdál.
Odpovědět