Nezobrazení lokomotiv

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Odpovědět
vojtas06cz
Příspěvky: 23
Registrován: ned 07. čer 2015 12:04:53

Nezobrazení lokomotiv

Příspěvek od vojtas06cz »

Zdravím, mám jeden problém, když si v menu vyberu trať, k ní scénář, načtu, vše se načte až na lokomotivu. Dělá mi to u lokomotiv z packu 150/151, a ZSSK 350. Kabiny a zvuky mám nainstalované. Nevíte čím by to mohlo být? Moc prosím o pomoc. Děkuji
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Nezobrazení lokomotiv

Příspěvek od KaMat »

vojtas06cz píše:Zdravím, mám jeden problém, když si v menu vyberu trať, k ní scénář, načtu, vše se načte až na lokomotivu. Dělá mi to u lokomotiv z packu 150/151, a ZSSK 350. Kabiny a zvuky mám nainstalované. Nevíte čím by to mohlo být? Moc prosím o pomoc. Děkuji
Co máš za verzi hry ? :)
vojtas06cz
Příspěvky: 23
Registrován: ned 07. čer 2015 12:04:53

Re: Nezobrazení lokomotiv

Příspěvek od vojtas06cz »

Steam verzi, a podrobněji nevím kde zjistit.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Nezobrazení lokomotiv

Příspěvek od KaMat »

Musíš problém vysvětlit podrobněji.
Vlastik

Re: Nezobrazení lokomotiv

Příspěvek od Vlastik »

vojtas06cz píše:Zdravím, mám jeden problém, když si v menu vyberu trať, k ní scénář, načtu, vše se načte až na lokomotivu. Dělá mi to u lokomotiv z packu 150/151, a ZSSK 350. Kabiny a zvuky mám nainstalované. Nevíte čím by to mohlo být? Moc prosím o pomoc. Děkuji
Otázka je jestli máš hlavně stažené i modely uvedených řad, protože píšeš že máš instalovaný Kabiny a zvuky ale o modelu ani slovo,musíš psát kompletněji aby se to dalo pochopit protože bez modelů ti je kabina i zvuk na nic.
Znovu nainstalovat Nejdříve modely uvedených řad potom instalovat kabinu a nakonec zvuky. A doporučuji i ty verze CSD.
vojtas06cz
Příspěvky: 23
Registrován: ned 07. čer 2015 12:04:53

Re: Nezobrazení lokomotiv

Příspěvek od vojtas06cz »

Problém vyřešen reinstalací, jen mi stále nejde ta CD 363 035, nevím proč. Mám ji nahranou, mám i tu nejnovější verzi.
Odpovědět