ÖBB 4024

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Odpovědět
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

ÖBB 4024

Příspěvek od anry »

Zdravím, mám takovej problem. Nejsem schopen nastartovat tuto soupravu. Důvod je ten že neotocím myší až na ten panel, na kterem je prepinac baterie. Neexistuje prosím nejaka kl. skratka na to zapnutí baterie? V manualu není. Nebo jestli není nejaka vychytavka na ten pohyb kamery v kabine. Tak vy co, tuto soupravu vlastníte se prosim podívejte jestli vam to po aktualizaci na TS2016 funguje. Uz jsem tady psal ohledne posunuteho pohledu v kabine po aktualizaci u více lokomotiv. Díky
Obrázek
Vlastik

Re: ÖBB 4024

Příspěvek od Vlastik »

anry píše:Zdravím, mám takovej problem. Nejsem schopen nastartovat tuto soupravu. Důvod je ten že neotocím myší až na ten panel, na kterem je prepinac baterie. Neexistuje prosím nejaka kl. skratka na to zapnutí baterie? V manualu není. Nebo jestli není nejaka vychytavka na ten pohyb kamery v kabine. Tak vy co, tuto soupravu vlastníte se prosim podívejte jestli vam to po aktualizaci na TS2016 funguje. Uz jsem tady psal ohledne posunuteho pohledu v kabine po aktualizaci u více lokomotiv. Díky
Obrázek
No zřejmně se snažíš nastavit kameru na na panel který nemá spouštěcí prvky,takže je potřeba jít nahodit soupravu ohledně startu na druhé stanoviště a potom přeskočit na první a vykonat příslušné úkony ,jako první zasunout klíč a 2x otočit atd.
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: ÖBB 4024

Příspěvek od anry »

Na druhém stanovišti sa taky dál nedostanu. Jen o kousek, ale k te baterii se nedostanu. Zkousej jsemi menit rozliseni a nic. Uz jsem bezradnej. Není kl. zkratka?
Obrázek
Uživatelský avatar
sasule
Příspěvky: 381
Registrován: pon 16. zář 2013 10:07:54
Kontaktovat uživatele:

Re: ÖBB 4024

Příspěvek od sasule »

Možná je to blbost, tak prosím nekamenovat, ale nejde přepnout kameru šipkou?
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: ÖBB 4024

Příspěvek od anry »

Není to blbost, jde to, jenze pred tim me to neslo. Musel jsem vymenit baterku v klavesnici. :lol:
Kohlik
Příspěvky: 119
Registrován: čtv 16. zář 2010 7:51:28
Bydliště: Praha

Re: ÖBB 4024

Příspěvek od Kohlik »

Zdravím,
podařilo se mi (jako novému vlastníkovi) zprovoznit tuto jednotku, která je podle mne velmi povedená.

Jen bych potřeboval poradit, jak nastavit zvuky (viz manual EN - bod 2.13). To je nad mé síly :cry:

Děkuji za odpovědi.

Zdeněk
Odpovědět