Rychlé spuštění

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Odpovědět
Hans
Příspěvky: 85
Registrován: čtv 25. pro 2014 16:02:59
Bydliště: Tam v dáli :D

Rychlé spuštění

Příspěvek od Hans »

Ptal jsem se ve vláknu Dílna Hekl, ale tam mi nikdo neodpověděl.
V nové verzi 36X mi nefunguje rychlé nahození, nejde mi kombinace ctrl+shift+f1. Tak se ptám, změnila se kombinace nebo co je špatně ? :( :? Mám originální/aktuální verzi hry a taky nainstalovanou jen aktuální verzi lokomotiv :( Děkuji za odpověď (jen doufám že nedostanu zjeba*)

PS: *) pardon za to slovo, je to tady přece slušné forum :D
matus727
Příspěvky: 93
Registrován: pát 12. pro 2014 20:29:43

Re: Rychlé spuštění

Příspěvek od matus727 »

Zrejme bude niečo zle u teba. Mne to ide v poriadku a to mam najnovśiu verziu 36x aj TS... skús preinštalovať 36x
Hans
Příspěvky: 85
Registrován: čtv 25. pro 2014 16:02:59
Bydliště: Tam v dáli :D

Re: Rychlé spuštění

Příspěvek od Hans »

No můžu to zkustit znova. ;)
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlé spuštění

Příspěvek od Jurajs_89 »

Rychle nahození mašiny mi taky nefunguje koretně.
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Hans
Příspěvky: 85
Registrován: čtv 25. pro 2014 16:02:59
Bydliště: Tam v dáli :D

Re: Rychlé spuštění

Příspěvek od Hans »

No mašina mi funguje normálně, všechno běží jak má. Jen to rychlý spuštění nejde. Jak jsem psal předtím, mám jen aktuální verzi esa. Ovládání na expert. Už nevím. Dokonce jsem to 2x přeinstaloval.
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlé spuštění

Příspěvek od Jurajs_89 »

U mě už v pohodě. Ale měl jsem problém s ovladačem brzdiče.
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Hans
Příspěvky: 85
Registrován: čtv 25. pro 2014 16:02:59
Bydliště: Tam v dáli :D

Re: Rychlé spuštění

Příspěvek od Hans »

Michal píše:S rychlým nahazováním se nic nedělalo, tak není důvod, aby to nefungovalo. Ale byla provedena reorganizace souborů. Komu se to chová "divně", tak může zkusit smáznout cache.
U mě to bylo pár dní v pohodě, ale už mi to zase nefunguje. Mazal jsem i cache a ani re-instalace nepomohla. :(
Hans
Příspěvky: 85
Registrován: čtv 25. pro 2014 16:02:59
Bydliště: Tam v dáli :D

Re: Rychlé spuštění

Příspěvek od Hans »

Michal píše:Pak už mě napadá jen jedna věc. Že blbě mačkáš tu klávesovou kombinaci. Jinak není důvod, aby to pár dní fungovalo a pak zase ne.
Pokud se nic nezměnilo tak by to měla být stále ctrl+shift+f1. I když já mam to lenovo tak musím mačkat ctrl+shift+fn+F1.
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Rychlé spuštění

Příspěvek od kiski »

Ak máš Lenovo, tak ti poradím, je nato malý trik. Mám totiž Lenovo tiež a furt som nebol spokojný s tým, že musím mačkať fn. Choď do BIOSu a tam je nato špeciálna položka, ktorá je zodpovedná práve za výmenu týchto kláves v súčinnosti s klávesou fn. Keď si to prehodíš, tak funkčné klávesy pôjdu na nromálne stlačenie, a druhotné funkcie tých kláves pôjdu práve s klávesou fn. Čiže F1 bude fungovať ako F1, a fn+F1 bude fungovať ako Mute (aspoň u mňa, u teba zrejme tiež).

Hádam pomôže.
Braňo
Odpovědět