Pár otázok, uzkorozchodka, hra...

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Odpovědět
Lazarus
Příspěvky: 14
Registrován: ned 27. pro 2015 14:42:33

Pár otázok, uzkorozchodka, hra...

Příspěvek od Lazarus »

Zdarec

TS 2016 kúpený aj s European Loco & Asset Pack. Dal som si do toho úzkorozchodku, Scenáre idú fajn inštaloval som to podľa návodu tak by som sa chcel opýtať na pár vecí.

1. Ako zistím že mi v tej trati už nič nechýba ? ten logmate jaksi neviem nájsť (v starých trainz som videl v SS ktoré kuidy mi chýbali)
takto nejako to vyzerá čo v tom mám: (Tie 5_CZ_Scripts_v2.02v su všetky červené.. neviem to je asi error ?)


Obrázek

Obrázek

2. Na nákladných vagónoch mi chýbajú koncovky.. neviem kde ich splašiť, ale nie som jediný komu chýbajú.. pozeral som už pár videí.
3.Keď som v menu hry a chcem si dať Quick drive na úzkorozchodku s vlastným počasím a časom tak napíše mi toto:

Obrázek
je vidieť že tam asi nemám CSD TU47.019... preto mi to nejde ?
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár otázok, uzkorozchodka, hra...

Příspěvek od Roman »

LogMate najdeš v adresáři hry. Spusť ho před startem celého RW a texťák dej sem k nahlédnutí.
Koncovky jsou sdílené s nějakým našim dřívějším modelem vozu (některý z těch u Pikka), ale nevím s kterého to je....
Lazarus
Příspěvky: 14
Registrován: ned 27. pro 2015 14:42:33

Re: Pár otázok, uzkorozchodka, hra...

Příspěvek od Lazarus »

Otvorím Logmate a tam a nič. dám file - save log /.txt a prázdny dokument... tak potom je to asi ok ?

Obrázek

*Problém s quick drive som vyriešil, trochu som sa v tom vrtal a stačí tam len vložiť vlastné loko... (to len tak mimochodom keby mal ďalší začiatokník rovnaký problém) ;)
Lazarus
Příspěvky: 14
Registrován: ned 27. pro 2015 14:42:33

Re: Pár otázok, uzkorozchodka, hra...

Příspěvek od Lazarus »

Ak myslíš toto tak nie.


Obrázek
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Pár otázok, uzkorozchodka, hra...

Příspěvek od kuboss »

A mas to zapnute spolu s hrou? Musis zapnut logmate, nasledne zapnut hry a spustit trat/scenar/... nasledne by sa mal log zacat zaplnat
Lazarus
Příspěvky: 14
Registrován: ned 27. pro 2015 14:42:33

Re: Pár otázok, uzkorozchodka, hra...

Příspěvek od Lazarus »

Už to ide.. nevedel som že treba mať zapnuté oboje...

Nejde mi to sem dať kvôli limitu znakov tak som to nahral na ulozto.

http://ulozto.cz/xScBY6xv/logmate-txt

Chýba tam dosť vecí hlavne nejaké loko a vagony od Hekla ale tie súvisia s tou testovacou traťou...
Vlastik

Re: Pár otázok, uzkorozchodka, hra...

Příspěvek od Vlastik »

tohle vlákno zcela postrádá smysl,řešíte tu log mate,autor by ho měl přepsat,je to dost matoucí název.
moderátor přesunost do koše.
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Pár otázok, uzkorozchodka, hra...

Příspěvek od kuboss »

vdaka bohu vlastik ze ta tu mame. Bez teba by toto forum islo do zahuby :roll:

chybaju ti vozidla z cesko-slovenskej tvorby, Taurus od HRQ, ludmila od RSC a nejaky lampy. Inak to mas komlet ak som dobre videl.
Odpovědět