Pomoc s Deutsche Formsignale V5.11

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Odpovědět
zubacka
Příspěvky: 3
Registrován: úte 03. kvě 2016 10:37:31

Pomoc s Deutsche Formsignale V5.11

Příspěvek od zubacka »

Ahoj,potřeboval bych poradit s Deutsche Formsignale V5.11,po jeho nainstalování se mi ve hře zobrazují pouze ramena viz. screen. Nevíte někdo prosím co s tím? Předem děkuji za odpověď.
Přílohy
20160503102123_1.jpg
Uživatelský avatar
sasule
Příspěvky: 381
Registrován: pon 16. zář 2013 10:07:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc s Deutsche Formsignale V5.11

Příspěvek od sasule »

A máš je správně nastavené?

Spolu s těmito návěstidly se mi nainstalovaly i dvě mapy "Demo Fromsignale ...", takže možná tam by mohla být inspirace.

Pak bych ještě zkusil trať uložit, zavřít (vykočit do menu) a znovu načíst. To je potřeba u českých návěstidel, ani bych se nedivil, kdyby to bylo potřeba také u německých.
Percy 12
Příspěvky: 164
Registrován: ned 17. led 2016 11:34:17

Re: Pomoc s Deutsche Formsignale V5.11

Příspěvek od Percy 12 »

Sasule: otázka je, jestli tam ty návěstidla dával on sam, nebo jestli tam už byly. V případě že už tam byly, tak si myslím že ukončit a načíst znovu nepomůže.
zubacka
Příspěvky: 3
Registrován: úte 03. kvě 2016 10:37:31

Re: Pomoc s Deutsche Formsignale V5.11

Příspěvek od zubacka »

Zkoušel jsem je odinstalovat i nainstalovat znova a nepomohlo to,ani na těch 2 demo mapách se mi nezobrazují správně. Co se týče konkrétní mapy "Projekt Freiberg v2.01" tak se mi tam zobrazí buď jenom ramena a nebo vůbec žádná návěstidla. A nastavení,tak s tím jsem nikdy nepracoval.
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: Pomoc s Deutsche Formsignale V5.11

Příspěvek od Kal000px »

Napada me takova vseobecna rada, zkus v nastaveni hry dat clear cache.. Nic jinyho me nenapada :D
Jede jede mašinka..
zubacka
Příspěvky: 3
Registrován: úte 03. kvě 2016 10:37:31

Re: Pomoc s Deutsche Formsignale V5.11

Příspěvek od zubacka »

Omlouvám se,že píšu až teď,dřív jsem se k PC nedostal. Tak jsem zkusil radu s tím clear cache a bohužel nepomohlo,ale děkuji za snahu mi pomoci :-)
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc s Deutsche Formsignale V5.11

Příspěvek od Roman »

Michal píše:Máš nastavené v menu hry detaily na maximum? Při nižších detailech se může model zobrazovat až od druhého LODu. Pak se může stát, že ho část chybí.
Michale, to už dneska snad neplatí. Jen se dle nějakého klíče zkracuje zobrazovací vzdálenost. Minimálně u modelů, které jsem dělal a testoval já to tak je ;)
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Pomoc s Deutsche Formsignale V5.11

Příspěvek od kiski »

Roman, toto ma celkom zaujalo... Čo to vlastne v praxi znamená? Môžeš bližšie vysvetliť? Niekomu je to možno jasné, mne ale nie, resp. nie celkom.
Braňo
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc s Deutsche Formsignale V5.11

Příspěvek od Roman »

Michal píše:Aha. :oops: Já měl takový pocit, už když jsem to psal, že to někdo zpochybní. :mrgreen: No nic, jdu se zase zahrabat.
To Jsi na tom jako já. Když něco napíšu, hned to každý zpochybní :mrgreen: . Proto se i raději v poslední době do niče nepletu. Přešel jsem na tvorbu pro svoji potřebu a je klid :D
Vím, že pro původní RailSimulátor je to, co píšeš popsané v manuálu ;)
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Pomoc s Deutsche Formsignale V5.11

Příspěvek od kiski »

A na moju otázku by si mi mohol odpovedať, ak teda vieš niečo viac?
Braňo
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc s Deutsche Formsignale V5.11

Příspěvek od Roman »

kiski píše:A na moju otázku by si mi mohol odpovedať, ak teda vieš niečo viac?
Roman píše: ...raději v poslední době do niče nepletu...
Už zase lituji, že jsem na něco vůbec reagoval. Nechápu, proč si každý, koho to zajímá, neudělá vlastní pozorování a z něj nevyvodí své závěry...
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Pomoc s Deutsche Formsignale V5.11

Příspěvek od kiski »

Ja si asi ťažko môžem vyvodiť vlastné závery, keď nemám možnosť meniť nastavenia grafiky ako by som potreboval, pretože nemám nato zostavu. Veci týkajúce sa grafiky môže skúšať len niekto, kto má nato hardvér, a môže meniť nastavenia detailov ako potrebuje, pomaly od maximálnych... A keďže si naznačil niečo v tom zmysle, že si dačo odpozoroval, tak som chcel vedieť, ako to teda je, nič viac. Keby som to vedel ja, určite by som sa s tým podelil s ostatnými, nech nemusia vymýšľať koleso. Ale ok, kašli nato, zabudni, že som sa niečo pýtal.
Braňo
Uživatelský avatar
750225lentilka
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 17. dub 2014 11:10:49
Bydliště: Perníkov

Re: Pomoc s Deutsche Formsignale V5.11

Příspěvek od 750225lentilka »

Vezmi si třebas ten most na TT co je před tou výhybnou(teď si zaboha nevzpomenu na jméno) ten se při určitém nastavení detailů prostě nezobrazí. Stejně jako to dělal praděda MSTS...
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc s Deutsche Formsignale V5.11

Příspěvek od Roman »

750225lentilka píše:Vezmi si třebas ten most na TT co je před tou výhybnou(teď si zaboha nevzpomenu na jméno) ten se při určitém nastavení detailů prostě nezobrazí. Stejně jako to dělal praděda MSTS...
Absolutně nevíš, o čem píšeš. Michal správně podotknul, že (doplnil jsem já) v původní verzi RailSimulátoru se objekty v závislosti na nastavení zobrazovaly až od druhého Lodu. Tedy nastavení zobrazovací vzdálenosti objektu. Ten ocelový most se nezobrazí při nižším nastavení hustoty objektů. Most je můj model a omylem je tam špatné nastavení hodnoty v blueprintu (vydal jsem opravu). LODy se tvoří a definují přímo v modelovacím programu. Ještě, že jste do toho nezamíchaly i kvalitu textur :lol: . Tam to zase dle nastavení zobrazí texturu o příslušného MIPu.
Uživatelský avatar
750225lentilka
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 17. dub 2014 11:10:49
Bydliště: Perníkov

Re: Pomoc s Deutsche Formsignale V5.11

Příspěvek od 750225lentilka »

Ježiši tak to se omlouvám za dezinformaci. Nic, jako bych tu vůbec nebyl. Nikdo nic neviděl nikdo nic nečetl :D :D
Odpovědět