Balík loko ČD 15X

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Odpovědět
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Balík loko ČD 15X

Příspěvek od kiski »

Zdravím,

mám menší problém. Po update TS2016 na verziu 56.4b som si chcel nainštalovať loko 15X od Hekla. Stiahol som všetko čo bolo treba, tzn. loko, kabínu a odpovedajúce zvuky, nainštaloval cez Package Managera ako treba, no rušne v hre vôbec nevidím. Ani keď si chcem vytvoriť custom súpravu, tak sa jednoducho pod položkou Electric nenachádzajú. Zaujímavé však je, že moje rušne 141 v zozname sú, aj sa dajú vybrať cez Custom pri tvorbe consistu...

Som si istý, že nainštalované je všetko správne. Hra ich zrejme vôbec neregistruje, neviem prečo. Ani nevytvorí Blueprint.pak, ako napr. pri mojich rušňoch.

Skúšal som dať overiť integritu hry, tá vyhodila nejaké 3 neaktuálne súbory, a stiahla ich znova. Žiadny rozdiel.

Nejaký nápad, čím by to mohlo byť spôsobené?? Ďakujem.
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Balík loko ČD 15X

Příspěvek od kiski »

Michal, to som samozrejme skúšal, len som to zabudol napísať v prvom príspevku. Nepomohlo.
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Balík loko ČD 15X

Příspěvek od kiski »

Ok, Michal, vyskúšam a dám vedieť.
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Balík loko ČD 15X

Příspěvek od kiski »

Michal, ďakujem, týmto spôsobom to funguje. Lokomotívy sú pekne viditeľné po stlačení Custom pri tvorbe vlastného consistu... Následne sa potom už objaví aj v zozname loko, stačí vytvorený consist aspoň raz použiť. Takže dikes, už to funguje...
Aj tak mi to je ale záhadou, prečo to nejde cez PackageManagera. Veď v podstate vykoná iba to isté - nakopíruje veci do odpovedajúcich zložiek... Plus vytvorí súbor .pi v zložke PackageInfo... Alebo urobí aj niečo iné??
Odpovědět