Chybějící modely (+ objekty)

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Odpovědět
Izmaill
Příspěvky: 3
Registrován: pon 11. črc 2016 15:13:13

Chybějící modely (+ objekty)

Příspěvek od Izmaill »

Zdravím,

vložil jsem do hry Testovací trať (v 5.0) a rád bych si zahrál nějakou z aktivit. Zatím se mi ale nepovedlo žádnou aktivitu spustit, protože to vždy po mě chtělo modely, které jsem zatím instalované neměl. Postupně jsem si chybějící modely vložil do hry, ale objevily se modely, které se mi nikde nepovedlo sehnat. Nepočítám Tauruse, o kterém vím, že se (veřejně) stáhnout nedá.

Samozřejmě jsem hledal na internetu i fóru, a zjistil jsem, že mi dost pravděpodobně chybí modely, které jsou zmíněny zde na fóru v těchto tématech: http://www.railsimulator.simtrains.eu/v ... ?f=6&t=886 a http://railsimulator.simtrains.eu/viewt ... =38&t=1014. Bohužel jsem nikde nenašel odkazy ke stažení. Mohla by mi nějaká hodná duše poslat odkazy ke stažení (případně nahrát např. na uloz.to)? Velmi by mi to pomohlo.

Další problém mám s objekty na úzkokolejce. Chybí mi tam především objekty staničních budov, skladišť a dřevěné sloupy podél trati. Samozřejmě všechny objekty, které byly uvedeny v readme úzkokolejky, mám do hry vložené, ale i tak mi některé objekty chybí. Kdyby tu někdo věděl, které objekty to jsou, budu vděčný nejenom já - všiml jsem si na YouTube, že stejné objekty chybí více lidem.

Když jsem u úzkokolejky, u aktivity s nákladním vlakem v dopravně D3 Kunžak mi i při zabrzdění nákladního vozu s řepou ruční brzdou stále miniaturní rychlostí ujíždí, čímž bohužel je aktivita nehratelná. Má někdo nějaký tip, jak tento problém vyřešit?

Jinak musím autory vozidel i samotné mapy úzkokolejky pochválit, především za vynikající zpracování tratě i modelů. Bohužel, výše zmíněné jsou drobnosti, které zážitek z mapy trošku kazí.

Děkuji moc za případné rady.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Chybějící modely (+ objekty)

Příspěvek od Roman »

U objektů bude zřejmě problém s přesunutím na nové uložiště.
Většina by měla být zde: http://railworks.ofpmafia.eu/index.php/dl , ale něco může být už nenávratně pryč :(
makro110
Příspěvky: 7
Registrován: ned 07. kvě 2017 14:26:40

Re: Chybějící modely (+ objekty)

Příspěvek od makro110 »

zdravím poradil by mi někdo kde by se mohlo najít tyto modely
CZ ČD WRm 88-81 068-7
CZ_Elektric_objects31012012
CD_Nvst_static
CZ_RY_PJ_31082010
cz-gantries-update
cz-gantries-static
CZ_Signals 2.7b_23092013
cz-sil-prejezdy-prechody-loft
cz-ballast-nasyp-loft
cz-signals
cz-prestavnik-tratove-pravidlo
cz-track-kolejivo
rucni-navest-stuj
cd-navestni-lavky
cd-nvst-au-tunel
cd-mileposts
cd-nameznik
cd-upoz-hlav-nav
cd-vzd-upozornovadla
cz-prejezd-azd71-97
cd-prepnetevz-nos
Upd_track_signals_buffers_03082011
cz-track-v40-upd
brizatextureupdate
ostatninavesti
cz-objects-rv-litle
szdc-tv
cd-el-navesti-30092016
szdc-tv-auto
trolej
tt-assets-pack-2-01
assetspacktestovacitrat-v3
CZ_Ballast_v10a_08092011
Trať Kladské pomezí 2
loft_lampy01
Junctions_upd05052011

Zilina-OstravaSvinov-Olomouc V09.20150505
2zilina-ostravasvinov-olomoucv09-20151112
2Zilina-OstravaSvinov-OlomoucV09.20151126
trat-cz-morava-v-0-9-2017-05-21
pbo-03-06-2013


nikde nejsou ke staženi a odkazy jsou nefunkční Děkuji předem
Odpovědět