Můžete někdo poradit?

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Odpovědět
martinix75
Příspěvky: 3
Registrován: sob 10. říj 2015 10:39:21

Můžete někdo poradit?

Příspěvek od martinix75 »

Zdravím všechny.Koupil jsem si krabicovou verzi Train Simulatoru 2015,nainstaloval jsem ho(pravděpodobně se aktualizoval sám na TS2016) a když chci jet základní trať Munchen - Garmischparterkirchen,tak pokaždé kolem stanice Passing mi hra spadne a vyskočí tato chybová hláška - Failed to save dump file to"D:\TempDump\TS2016 - v56.4b.dmp" (error 0)
Jsem z toho už zoufalý,můžete někdo poradit čím to je a jak to opravit?
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Můžete někdo poradit?

Příspěvek od KaMat »

Jaké máš PC??
martinix75
Příspěvky: 3
Registrován: sob 10. říj 2015 10:39:21

Re: Můžete někdo poradit?

Příspěvek od martinix75 »

Mám operační systém Windows Vista Home Premium (32-bitový)
Procesor AMD Phenom (tm) 9750 Quad Core Processor 2,40 GHz
Grafická karta AMD Radeon R7 200 Series
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Můžete někdo poradit?

Příspěvek od Míla »

Ahoj,
občas se stává, že otevřu editor a mám ho velmi tmavý, viz obr.1. Když přepnu vpravo dole šipkou na lokomotivní mód, krajina normálně zesvětlá. Ale občas i po přepnutí je stále tmavá a nedá se tvořit trať s objekty. Není na práci vidět. Mám nastaveno na léto , 12 hodin, jasno.
Můžete, prosím, poradit, proč tomu je?
Díky.
Přílohy
1.jpg
2.jpg
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Můžete někdo poradit?

Příspěvek od KaMat »

Mě se někdy stane, že když zapnu pc jednou, mám plochu světlou. Podruhé mám zase plochu tmavší. Potřetí zase jiný jas.... Nevím čím to je. Dělalo mi to ve win 7 i ve win 10. Asi grafika si dělá co chce. Nemáš podobný případ ?
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: Můžete někdo poradit?

Příspěvek od Kal000px »

Mně to občas dělá trať v Dyníně, objeví se tam stínový čtverec a je tam vidět jak v noci, ale přesně v oblasti jednoho čtverce.. Proč to dělá, to netuším. Ale většinou mi pomůže restart hry případně pc :)
Jede jede mašinka..
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Můžete někdo poradit?

Příspěvek od Míla »

Většinu mě pomůže po zapnutí editoru přejít do loko módu a zpět do editoru. Pokud to nezabere, shodím celou hru a načítám znovu. Někdy musím znovu nastavit nové počasí a pak je to opět nějaký čas OK.
Uživatelský avatar
sasule
Příspěvky: 381
Registrován: pon 16. zář 2013 10:07:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Můžete někdo poradit?

Příspěvek od sasule »

Kal000px píše:Mně to občas dělá trať v Dyníně, objeví se tam stínový čtverec a je tam vidět jak v noci, ale přesně v oblasti jednoho čtverce.. Proč to dělá, to netuším. Ale většinou mi pomůže restart hry případně pc :)
Není to asi přímo k tématu... Ale "černý čtverec" se mi vyskytoval na Vláře v Bylnici na nádraží. Postupně jsem umazával objekty a ukázalo se, že to dělala hromada klád. Tak jestli to nebude podobný problém.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Můžete někdo poradit?

Příspěvek od Míla »

Ne, tento problém to není. Krajina je tmavá všude, jako kdyby byla noc i když obloha je jasná a poledne. Po restartu je zase vše ok.
Odpovědět