Train simulator vlozeni cz masiny

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Odpovědět
Calibros
Příspěvky: 3
Registrován: pát 18. lis 2016 17:34:13

Train simulator vlozeni cz masiny

Příspěvek od Calibros »

Ahoj vsem masinkarum... chci se zeptat mam hru train simulator 2017 a snazil jsem se vlozit podle asi 3 navodu masiny ceske a bohuzel po vlozeteni pres program co je ve hre dany ci pres exe soubor masiny nikde nemam.. dokazal by mi nekdo poradit venovat mi chvili casu... bohuzel asi ve 30 nejsem tak dobrej na pc jako mladici... nezlobte se za toto tema ale za kazdou radu budu rad klidne podiskutuju pres skype ci nejaky program dekuji
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: Train simulator vlozeni cz masiny

Příspěvek od Vlastik »

Calibros píše:Ahoj vsem masinkarum... chci se zeptat mam hru train simulator 2017 a snazil jsem se vlozit podle asi 3 navodu masiny ceske a bohuzel po vlozeteni pres program co je ve hre dany ci pres exe soubor masiny nikde nemam.. dokazal by mi nekdo poradit venovat mi chvili casu... bohuzel asi ve 30 nejsem tak dobrej na pc jako mladici... nezlobte se za toto tema ale za kazdou radu budu rad klidne podiskutuju pres skype ci nejaky program dekuji
otazka je jestli ty masiny jsou v nabidce nebo ne?
V zasade je potreba se podivat nejdrive do quick drive jestli tam jsou v nabidce tak je to ok, a je potreba pri tvorbe scenare tyto masiny aktivovat pres filtr autora.
Nebo manualne provest kontrolu primo ve slozce Railworks/assets/uvedeny autor modelu (CS_addon (pikku,glockk) a pod. ,nebo assets/Hekl /15x a podobne.
Pokud tam ty slozky jsou tak je jediny problem v tom co jsem napsal predtim.
Zadny uceny z nebe nespadl :D
Calibros
Příspěvky: 3
Registrován: pát 18. lis 2016 17:34:13

Re: Train simulator vlozeni cz masiny

Příspěvek od Calibros »

Ahoj nejdrive bych chtel podekovat za odpoved a za radu. No po nainstalovani v manageru a potom spusteni hry a kliknuzi na zalozku qiuck tak tam nejsou.. podle navodu jsem se dostal do editoru kam sem ji vlozim ale spatne se rozjizdi hrozne trhane.copak to ale jde mi o to mam train simulator 2017 a nevim co stahovat zda masiny msts nebo railworks..Jsem z toho dosti zmaten.. stahoval jsem ze stranky msts modely myslim Pan Hekl model a jsou tam jen esa chtel bych i jine modely... asi nejaky program jako skype ci tak neco na konunikaci nemate ze?ja sem totiz asi na to tatar. Takze vysvetleni formou rozhovoru by to slo asi lepe. Kazdopadne poprve sem stahoval soubor typu s koncovkou rwp.. instaloval sem pres manager a pak sem stahoval exe ... ale ty masiny sem nikde z formatu exe nenasel ani v editoru... napr. Od skury vubec nevim jak vlozit ci jine.
Odpovědět