Chybějící vozy

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Odpovědět
Cigydd
Příspěvky: 10
Registrován: ned 28. kvě 2017 19:42:20

Chybějící vozy

Příspěvek od Cigydd »

Ahoj,

stáhli jsme si trať Česká Třebová - Přerov a chybí nám ještě pár vagonů, které nemůžeme nikde sehnat a nebo nefungují (TrainSimulator napíše, že nebylo možno je načíst).
Vypadá to, že ke zprovoznění alespoň jednoho scénáře potřebujeme tyto vozy:
  • CD Bmz Eurofima Blau
  • ZSSK Apeer 004
Jsme začátečníci, nevíme, kde hledat. Dokonce jsem si koupil Europack (European Loco & Assets Pack), aby fungovaly vozy Eurofima, ale chyba nezmizela.

Budu rád za jakoukoliv pomoc.
Cigydd
Příspěvky: 10
Registrován: ned 28. kvě 2017 19:42:20

Re: Chybějící vozy

Příspěvek od Cigydd »

Díky moc, nakonec jsem zjistil, že už je mám stažené, ale už asi nezjistím, jestli přesně z těchto odkazů.
Pro jistotu jsem si koupil European Loco&Assets Pack, protože někde se psalo, že je k fungování těchhle vozů zapotřebí.
Nevím, jestli to pomohlo, protože ve vozech byly chyby.
Nakonec jsem musel poeditovat v RW_Tools všechny vozy Eurofima, byly v nich chyby, v každém dvě podobné.
Žel, nemůžu teď najít stránku, kde jsem našel, co se má opravit. Bylo to nějaké německé nebo rakouské fórum.
Ani si nemůžu přesně vzpomenout, co se tam mělo opravit. Byly to cesty k souborům typu XML, jedno jméno končilo číslem 02 a druhé číslem 03.
Ne že bych byl věděl, co přesně dělám, jinak bych si to asi pamatoval.
Jo ale když si dáte v RW_Tools zkontrollovat soubory .bin (Check Assets), tak vám to krásně vypíše, které soubory chybí (Missing Files). A ty když vyhledáte na internetu, určitě Vám vyleze ten příspěvek do německého fóra. Omlouvám se, že to neudělám sám, nejsem teď ve Woknech, ale v Linuxu a musel bych restartovat :D
Každopádně oprava zabrala a trať se načítá ;-)
Teď mám jiný problém, a to, že nemůžeme rozjet mašinu, ale na to se samozřejmě zeptám zvlášť.
CRR144
Příspěvky: 321
Registrován: pon 24. dub 2017 19:26:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Chybějící vozy

Příspěvek od CRR144 »

Pokiaľ s tou mašinou robíš to isté čo s vozmi , tak sa nečudujem že ti to nejde........

p.s: tie vozne som sťahoval x krát a vždy fungovali normálne....Ale je zaujímavé sledovať ako sa s niekoho kto si nevie rady ,behom jedného týždňa stáva radca. :shock:
Cigydd
Příspěvky: 10
Registrován: ned 28. kvě 2017 19:42:20

Re: Chybějící vozy

Příspěvek od Cigydd »

To jako že to stahuji a installuji páté přes deváté, ani nevím, odkud jsem to stáhl, a pak se divím? Jak to vůbec jako začátečník můžu dělat jinak?
No, je fakt, že kdybych to dělal pro sebe, tak to dělám asi víc s rozmyslem. Ale je to pro synovce, sám moc vláčkař nejsem a učím se trochu živelně a methodou pokus-omyl, to je fakt. Pospíchám při tom a to není to pravé ořechové.
No a že tady radím, to dělám zcela záměrně: Pokud někdo vygoogluje tuto diskusi, protože bude mít ten samý problém, najde tu řešení :)
Doufám, že to není špatně :)
Ale uznávám, že ty rady v mém předchozím příspěvku nejsou moc precisně zpracované. Jak říkám, spěchám u toho a je to znát. Chce to se s tím pomazlit.

Jinak uvažuji o tom, že si koupím nějakou českou trať celou se vším všudy, jestli nějaká je k sehnání, protože některé modely dohledat je fakt takřka nemožné a zdá se mi, že obzvláště české tratě jsou zábavou jen pro zasvěcené… Žel, synovec zarytě trvá na trati Brno–Plzeň nebo alespoň na její části.
Odpovědět