Nefunkčí nástupiště

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Odpovědět
Tyczka
Příspěvky: 4
Registrován: stř 15. led 2014 14:41:11
Bydliště: Napajedla

Nefunkčí nástupiště

Příspěvek od Tyczka »

Zdravím, mám problém s jedním typem nástupišť, nejdou otevřít dveře. Mám všechny dostupné objekty, tratě i vozidla z české/slovenské tvorby + zakoupené addony - Munich Augsburg, Hanburg Hanover, Sherman hill, Ruhr Sieg a Europan comunity asest pack + spousty dalších. Potřeboval bych proto poradit co si mám zakoupit, nebo stáhnout.
Obrázek
Knedlik
Příspěvky: 45
Registrován: ned 07. črc 2019 14:43:29

Nefungující nástupiště

Příspěvek od Knedlik »

Ahoj, mám nainstalované nástupiště pro naše mapy, ale nejdou mi otevřít dveře ani u vozů, které fugují v oficiálních mapách. Pomůže mi někdo prosím? :oops:
Knedlik
Příspěvky: 45
Registrován: ned 07. črc 2019 14:43:29

Re: Nefungující nástupiště

Příspěvek od Knedlik »

Tak jsem koupil ELAP a už to funguje. Můžete to tady zavřít :D
BusákCZ
Příspěvky: 9
Registrován: sob 07. pro 2019 8:17:19

Re: Nefungující nástupiště

Příspěvek od BusákCZ »

Knedlik píše: pon 15. črc 2019 13:21:39 Ahoj, mám nainstalované nástupiště pro naše mapy, ale nejdou mi otevřít dveře ani u vozů, které fugují v oficiálních mapách. Pomůže mi někdo prosím? :oops:
Mám stejný problém a instalace ELAPu nepomohla. :( Nemohl by mi někdo prosím pomoc? :?
Knedlik
Příspěvky: 45
Registrován: ned 07. črc 2019 14:43:29

Re: Nefungující nástupiště

Příspěvek od Knedlik »

BusákCZ píše: pon 09. pro 2019 14:36:20
Knedlik píše: pon 15. črc 2019 13:21:39 Ahoj, mám nainstalované nástupiště pro naše mapy, ale nejdou mi otevřít dveře ani u vozů, které fugují v oficiálních mapách. Pomůže mi někdo prosím? :oops:
Mám stejný problém a instalace ELAPu nepomohla. :( Nemohl by mi někdo prosím pomoc? :?
Nějaké mapy vyžadují specifický addon ze steam workshopu, třeba VDL (Virtual District Line) potřebuje pro tohle london to birmingham.
BusákCZ
Příspěvky: 9
Registrován: sob 07. pro 2019 8:17:19

Re: Nefunkčí nástupiště

Příspěvek od BusákCZ »

No právě že mně nefungují nástupiště na žádné české mapě. :cry:
Uživatelský avatar
sasule
Příspěvky: 381
Registrován: pon 16. zář 2013 10:07:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkčí nástupiště

Příspěvek od sasule »

BusákCZ píše: úte 10. pro 2019 20:22:07 No právě že mně nefungují nástupiště na žádné české mapě.
Teoreticky by problém mohl být v tom, že česká nástupiště vyžadují klon německých cestujících, kteří jsou součástí hry.
Ale to by ses musel podívat, co přesně to nástupiště vyžaduje za závislosti. Bez této (zásadní) informace se to rozlousknout nepovede.

ELAP je samozřejmě základ, ale nemusí to být všechno.
Odpovědět