Vectron advance ČD nejde nahodit na 3kV

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Odpovědět
Subterra
Příspěvky: 287
Registrován: pon 08. led 2018 22:44:12

Vectron advance ČD nejde nahodit na 3kV

Příspěvek od Subterra »

Zdravím všechny, nainstaloval sem si reskiny pro advance Vectrona a z nějakého důvodu mi žádný ze skinovaných Vectronů nejde nahodit pod 3kV,normální verzi nahodím na 3kV bez problémů. Vypadá to, jakoby ten ČD Vectron neregistroval přepsání čísla v editoru na 03 viz. začátek videa, jelikož pokud nedám 03 u té základní verze a budu jí chtít nahodit na 3kV tak mi to vyhodí stejnou chybu. Někdo nějaký nápad v čem by mohl být problém? zkusil sem všechno možné od reinstalace po smazání cache,ale stále bez úspěchu.

Tady je video pro ukázku,porovnání nahození základní a reskinové verze: https://youtu.be/Ls0fLG-6bxI
Blade77
Příspěvky: 148
Registrován: ned 28. srp 2011 1:10:12
Bydliště: Praha, vozovna Motol, tramvaj... ;-)

Re: Vectron advance ČD nejde nahodit na 3kV

Příspěvek od Blade77 »

Tento problém jsem taky řešil, nicméně jsem přišel na to, že u reskinů to nefunguje (nebo nefungovalo, nevím, zda to nebylo opraveno), musel jsem si reskin aplikovat přímo na originál model a od té doby mi to jede. Jiná možnost zatím neexistuje.
Jirka/VonShark
Subterra
Příspěvky: 287
Registrován: pon 08. led 2018 22:44:12

Re: Vectron advance ČD nejde nahodit na 3kV

Příspěvek od Subterra »

Funguje to i na reskinech,ale ty reskiny musej neco mit, co ten ČD nema. Stahnul sem na DE strankach jinyho ČD Vectrona a ten normalne funguje,akorat se leskne jak psi kulky :-D a na zkousku jeste SBB Vectrona a ten taky funguje jak ma,ale v cem sou ty reskiny jiny netusim...
Blade77
Příspěvky: 148
Registrován: ned 28. srp 2011 1:10:12
Bydliště: Praha, vozovna Motol, tramvaj... ;-)

Re: Vectron advance ČD nejde nahodit na 3kV

Příspěvek od Blade77 »

Aha... Tak to zkusím vypátrat, kde je krpa. Díky za info. ;-)
Jirka/VonShark
Odpovědět