Mizejici stožáry RS návěstidel

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Odpovědět
alesino62
Příspěvky: 42
Registrován: úte 20. kvě 2014 10:27:32
Bydliště: Česky Těšin

Mizejici stožáry RS návěstidel

Příspěvek od alesino62 »

Zdravím. Prosím o radu. Když v editoru postavím ruské návěstidlo přepnu do hry, zmizí stožáry. Grafika nastavena, ve hře nastavené a nic.
Když postavim naše návěstidla zmizne barva a doplnkove tabule.
Uživatelský avatar
Břetislav
Příspěvky: 79
Registrován: ned 17. čer 2018 20:29:34
Bydliště: Příbram

Re: Mizejici stožáry RS návěstidel

Příspěvek od Břetislav »

Ahoj. Je to tím, že nemáš nastavenou identitu na návěstidle. Identity zaznamenávají, zda je návěst např. odjezdová nebo příjezdová. Všechny identity můžeš vidět v manuálu pro návěstidla. Např. CDVP identita znamená, že návěstidlo je odjezdové, nebo CDVL identita znamená, že návěstidlo je příjezdové. Prostě když ta návěst RS má identitu, tak se ti zobrazí ten stožár. :) a to platí i pro návěstidla As atd. ;)
Díky českým autorům do RW nikdy nepřestávám ztrácet chuť v hraní RW.
alesino62
Příspěvky: 42
Registrován: úte 20. kvě 2014 10:27:32
Bydliště: Česky Těšin

Re: Mizejici stožáry RS návěstidel

Příspěvek od alesino62 »

Břeto jsi moc hodný děkují ti za ochotu .
Ale to jsem z toho manualu jaksi nevyčetl. Tam píšou o pruzích a co je odjez a co přjezd to jsem se nedozvěděl. Taky tady maturuju nad posunem na obsazenou kolej. V trainzu jsme to řešili neviditelnou kolejí
ale tady nevím. Taky ti mi není jasné, když nastavíš link do tratě pro posun i pro vlak, jak to RW pozná že jede vlak nebno posun. :?:
obcasny_hrac
Příspěvky: 13
Registrován: úte 13. čer 2017 17:57:16

Re: Mizejici stožáry RS návěstidel

Příspěvek od obcasny_hrac »

alesino62 píše: čtv 26. črc 2018 17:22:44 Zdravím. Prosím o radu. Když v editoru postavím ruské návěstidlo přepnu do hry, zmizí stožáry. Grafika nastavena, ve hře nastavené a nic.
Když postavim naše návěstidla zmizne barva a doplnkove tabule.
Překontroluj ještě nastavení hustoty objektů, v Nastavení grafiky hledej Scenery Density → a toto nastav na nejvyšší hodnotu. FPS ti to neovlivní. Mně takhle mizely šturcy a budovy.
alesino62
Příspěvky: 42
Registrován: úte 20. kvě 2014 10:27:32
Bydliště: Česky Těšin

Re: Mizejici stožáry RS návěstidel

Příspěvek od alesino62 »

Všechno mám na plno. Zjístil jsem že když tu mapu restartnu tak se to objeví a už to zůstane . Ale zase mi mizí výhybky a stejně mi ty návěstidla nefungujou. Zadavám to podle PDF a nejde to. Pak to zase jde přepnu do editoru a zpět do strojvedouciho a zas to nefunguje To je hnus uz to nechápu. :oops:
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Mizejici stožáry RS návěstidel

Příspěvek od kiski »

Skús kontaktovať rovno chlapov, čo stavajú strate, napr. KaMat alebo Kal000px.
Braňo
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Mizejici stožáry RS návěstidel

Příspěvek od KaMat »

Já to čtu. Na mizející stožár odpověď dostal. Co se týče posunu. Nastavit jen na kolej, kde nejezdí vlak. Reálně to vyřešit nejde.
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Mizejici stožáry RS návěstidel

Příspěvek od kiski »

Ok, v pohode, nevedel som, že to čítaš :lol:
Braňo
Odpovědět