Instalace Kladského pomezí

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Odpovědět
GhostCZ_1939
Příspěvky: 1
Registrován: pát 28. črc 2023 12:25:32

Instalace Kladského pomezí

Příspěvek od GhostCZ_1939 »

Ahoj,
Mám dotaz ohledně instalace Kladského pomezí. Stáhl jsem si všechny soubory, ale prostě nechápu jak to nainstalovat. Podle manuálu mám udělat: "Trať Kladské pomezí Koridor (f6641c45-3d24-4985-b848-cc22ffeb5f26 z \Content\Routes\
smažte!!! (nebo si ji případně zálohujte i se scénáři) a přes Utilities nainstalujte
znovu Kladské_pomezí_Koridor_24062022 rwp. Obsahuje už QD scénáře." Dobře, ale kde mám sehnat verzi 24062022 a ještě k tomu s koncovkou .rwp? Ta v žádném balíku co jsem si stáhl není. Dále tam je soubor "cti me pro nové hráče" kde jsou všechny potřebné assety pro chod tratě. Jenže v tom samém balíčku je složka "Assets pro vydání" a tam je assetů hodně. A u tohoto archívu se navíc píše, že je v něm vše potřebné včetně assetů pro nováčky.

Zkrátka, nějak mám v tom guláš a nevím co dříve nainstalovat. Našel by se někdo zkušený, kdo by mi pomohl? Jsem ochotný klidně i dotyčnému zaplatit, pokud by mi to třeba přes nějaký vzdálený přístup nainstaloval. Hru mám samozřejmě originální na Steamu:) Děkuji moc
Odpovědět