Obnova addonů ze služby Steam

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Jack.Grave
Příspěvky: 116
Registrován: úte 02. bře 2010 4:51:40
Bydliště: Praha

Re: Obnova addonů ze služby Steam

Příspěvek od Jack.Grave »

:arrow: AirVolk mam dojem ze si Steam mysli ze to instalujes z DVD proto to potobe pozaduje CD Key. Pokus se tu zálohu natvrdo nakopírova do složky Program Files\Steam\steamapps
Pak by si to mělo přestat vymýšlet(možná) J
"Grau, teurer Freund, ist alle Theorie" J.W Goethe
AirVolk

Re: Obnova addonů ze služby Steam

Příspěvek od AirVolk »

Prave že som mal download verziu. Ako ja by som nemal problem to cele znovu stiahnut, ale cez steam mi tuto moznost vobec neponukne.....

Nepomohlo ani skopirovanie zalohy do steammaps.
Vlastik

Re: Obnova addonů ze služby Steam

Příspěvek od Vlastik »

Prave že som mal download verziu. Ako ja by som nemal problem to cele znovu stiahnut, ale cez steam mi tuto moznost vobec neponukne.....
Ano protože jsi jí asi přes steam neodinstaloval a on si stále myslí že jí máš nainstalovanou,je potřeba kliknout na ikoně na systémové liště pravým tlačítkem moje hry,a knihovna kde budeš mít napsáno bud že máš hru nainstalovanou a kolik jsi odehrál a nebo ti dá na výběr tu hru nainstalovat.
Pokud tam máš v knihovně napsáno Railworks vlevém sloupci tak klikneš pravým a dáš odstranit místní obasah,a tím uvolníš cashe pamět steamu a pak ti to nabídne instalovat a nebo tu zálohu co máš na dvd tak skopíruj do c:\Program Files (x86)\Steam\Backups\ a instaluj odtud,důležitá je vlastně jenom cesta pro ten steambackup.exe a položku rw.sid
AirVolk

Re: Obnova addonů ze služby Steam

Příspěvek od AirVolk »

Vlastik v knihovni nemam nic instalovane a v ponuke hier ktore by som si mohol nainstalovat RailWorks nefiguruje.
AirVolk

Re: Obnova addonů ze služby Steam

Příspěvek od AirVolk »

Na webe som sa prihlasil reku si stiahnem RW znova. Nehrozí. Ani to mi nikde neponúkne. Proste ma totálne odfajčili ako keby som to nemal kúpené....
Vlastik

Re: Obnova addonů ze služby Steam

Příspěvek od Vlastik »

Bohužel,v tomto už ti více nedokážu poradit,jedině snad projdi si maily a kde budeš mít mail ze steamu ohledně koupě RW tak tam máš i přihlašovací údaje tak to skusit s nimi,pokud jsi mail smazal tak bohužel (nicméně takto důležité maily mám stále i z roku 2007,člověk nikdy neví kdy se bude hodit).
Je důležité mít hru opravdu zakoupenou,pokud jí máš je to s podivem že ti to nic nenabízí,skus tedy třeba vypnout antivir,on steam funguje i pro jiné hry co se týče hesla.Důležité jsou přihlašovací údaje co ti poslali na stáhnutí hry RW 2 ze steamu.
AirVolk

Re: Obnova addonů ze služby Steam

Příspěvek od AirVolk »

To mam , ale tie mi na stranke nikde nebere. Po zaplateni cez pay pal som dostal mail. Tasm bolo prihlasovacie meno uctu a k tomu len jeden confirmations number.
Vlastik

Re: Obnova addonů ze služby Steam

Příspěvek od Vlastik »

Po zaplateni cez pay pal som dostal mail. Tasm bolo prihlasovacie meno uctu a k tomu len jeden confirmations number.
No tak tedy v zásadě jsou jen dvě možnosti,bud se na steam přihlašuješ pod jiným účtem a nebo jsi změnil mailovou adresu,pokud máš ten mail tak se na steam přihlaš tímto účtem ,pokud ti to neveme heslo tak si o něj napiš a nebo sděl náhradní otázku ,kterou ti to nabídne,a musí to fungovat.
AirVolk

Re: Obnova addonů ze služby Steam

Příspěvek od AirVolk »

Nemám inú adresu. Dal som si najskor vygenerovat heslo, lebo som ho nevedel. TO mi poslali. Ale ho neberie. Tak som si založil nový účet a dal overiť email. Všetko prebehlo normálne, len na tomto účte nemám žiadne možnosti inštalácie. Predošlí učet mi neberie a to stou kontrolnou otázkou tiež nechápem. Nič také mi neponúkol...... Ako si mám vyžiadať tú kontrolnú otázku?
Vlastik

Re: Obnova addonů ze služby Steam

Příspěvek od Vlastik »

Dal som si najskor vygenerovat heslo, lebo som ho nevedel. TO mi poslali. Ale ho neberie. Tak som si založil nový účet a dal overiť email. Všetko prebehlo normálne, len na tomto účte nemám žiadne možnosti inštalácie. Predošlí učet mi neberie a to stou kontrolnou otázkou tiež nechápem. Nič také mi neponúkol...... Ako si mám vyžiadať tú kontrolnú otázku?
No tak to bude ono,pokud si založíš nový účet tak ti to nenabídne instlaci RW neb to bere jako že jsi nic nezakoupil,nutno je potřeba instalovat na starý účet ,no mě se to ještě při registraci ptalo na kontrolní otázku,a odpoved v případě zapomenutí hesla mě to právě nabídlo tu otázku a pokud jsem odpověděl správně tak mě to pustilo dále kde jsem si pak mohl heslo změnit ,taky jsem byl hlava děravá.
Třeba bych si skusil toto,a tu otázku ta je povinná,jsou tam lehce zapamatovatelné,(třeba rodné jméno matky).
Jinak tedy jim znovu napsat a požadovat nové heslo a nebo srozumitelné.
Zní to blbě ale pokud jsi věděl že ti to nejde v té slevové akci kdy byl Rw se slevou 75% za 7.5 € tak jsi to mohl obětovat,ted je furt akce za 50% do 10.7,ale furt se to vyplatí si myslím než se nad tím rozčilovat,založit si nový účet na steamu,zapsat si heslo,nastavit tu kontrolní otázku zaplatit přes paypal a stahovat.
Po stažení si hned hru zálohovat na disk a je klid.
AirVolk

Re: Obnova addonů ze služby Steam

Příspěvek od AirVolk »

Už by ma zaujímalo len jedno. Nejaká kontaktná email adresa na nich a nie na nejakého robota.....
AirVolk

Re: Obnova addonů ze služby Steam

Příspěvek od AirVolk »

Tak sa nakoniec cez steam support podarilo problém rozchodiť. Vygenerovali nový account a heslo, lebo tam bolo niečo strašne pošahané...A už aj sťahujem RW2 celí nanovo dole :) .....
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Obnova addonů ze služby Steam

Příspěvek od Jurajs_89 »

Tak jsem rád, že si to nakonec nějak pořešil :) .
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
AirVolk

Re: Obnova addonů ze služby Steam

Příspěvek od AirVolk »

Ja tiež. Určite by som zato ďalšie prachy nevyhodil......A musím povedať, že na tomto novom PC je to o inom hneď :)
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Obnova addonů ze služby Steam

Příspěvek od Jurajs_89 »

No, a počkej, jak na tom půjde RW 3 :D .
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Odpovědět