Obnova addonů ze služby Steam

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Kohlik
Příspěvky: 119
Registrován: čtv 16. zář 2010 7:51:28
Bydliště: Praha

Obnova addonů ze služby Steam

Příspěvek od Kohlik »

Pěkný den !

Marně zkouším znovu stáhnout již zakoupený addon ze služby Steam, který mám ve svém počítači poškozený.
Poradí někdo ?

Dík předem.
Kohlik
Jack.Grave
Příspěvky: 116
Registrován: úte 02. bře 2010 4:51:40
Bydliště: Praha

Re: Obnova addonů ze služby Steam

Příspěvek od Jack.Grave »

:arrow: Kohlik spust steam v knihovně klikni na vlastnosti / místní soubory ověřit místní soubory hry. steam by v případě poškozených souborů to měl stahnout znovu. Hr
"Grau, teurer Freund, ist alle Theorie" J.W Goethe
Kohlik
Příspěvky: 119
Registrován: čtv 16. zář 2010 7:51:28
Bydliště: Praha

Re: Obnova addonů ze služby Steam

Příspěvek od Kohlik »

Asi jsem úplně mimo ale uvedený odkaz na vlastnosti v nabídce nevidím. :oops:
Jack.Grave
Příspěvky: 116
Registrován: úte 02. bře 2010 4:51:40
Bydliště: Praha

Re: Obnova addonů ze služby Steam

Příspěvek od Jack.Grave »

:arrow: kohlik:
pust si steam najdi si v knihovna/moje hry klikni na railworks pravym tlačidlem myše vyjede ti roletka uplne dole sou vlastnosti(properties) klikni levym na vlastnosti vyskočí ti okno kde třetí záložka je místní soubory a tam je š. tlačidlo s názvem ověřit integritu mezipameti hry... klikni a nech to pracovat. Jinak taky pomáhá ve start screenu RW záložka tools and docs clear blueprint cache. Btw o jake dlc se jedná? Hr
"Grau, teurer Freund, ist alle Theorie" J.W Goethe
Kohlik
Příspěvky: 119
Registrován: čtv 16. zář 2010 7:51:28
Bydliště: Praha

Re: Obnova addonů ze služby Steam

Příspěvek od Kohlik »

Tak se to povedlo a po ověření se doinstalovalo 107 souborů. Jinak se jedná o Class 390, u kterého jsem při pokusu o reskin "natvrdo" přepsal asi 3 soubory. A u scénáře WCML_Early_Morning_Run-FULL se po načtení objeví jen pohled 1 - z kabiny. Jinak je vlak "neviditelný" a při nastavení třeba pohledu 5 celá hra kompletně zamrzne. U ostatních scénářů jsem zatím žadné problémy nezjistil. Jinak moc dík za pomoc.
Kohlik
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Obnova addonů ze služby Steam

Příspěvek od Josef72 »

Zkus anglické forum, pakliže jsi tak ještě neučinil. Autor mapy se tam pravidelně ukazuje a je tam i samostatné vlákno k mapě.
Jack.Grave
Příspěvky: 116
Registrován: úte 02. bře 2010 4:51:40
Bydliště: Praha

Re: Obnova addonů ze služby Steam

Příspěvek od Jack.Grave »

:arrow: kohlik aplikace reskinů u pendolina je dost na nic, u anglánů sem vyhrabal takovejhle návod: ve složce kde máš defaultně:
C:\Program Files\Steam\steamapps\common\railworks\Assets\S9BL\Class390Addon\RailVehicles\Electric\Class390 si vytvoř složku VT doní nakopíruj obsah složky GNER pak přesto nakopíruj ten skin. A nezapomeň smazat soubory blueprit.pak z C:\Program Files\Steam\steamapps\common\railworks\Assets\S9BL\Class390Addon. Jinak neviditelná lokomotiva je způsobená tím že chybí shapefile *.GeoPcDx ve složce Engine(u lokomotivy). Hr.
"Grau, teurer Freund, ist alle Theorie" J.W Goethe
Kohlik
Příspěvky: 119
Registrován: čtv 16. zář 2010 7:51:28
Bydliště: Praha

Re: Obnova addonů ze služby Steam

Příspěvek od Kohlik »

Děkuji moc za rady. Vše je OK !
Holt "Kdo umí, ten umí ...". :lol:

kohlik
AirVolk

Re: Obnova addonů ze služby Steam

Příspěvek od AirVolk »

Menil som PC a chcel som si obnoviť RW zo zálohy. Nainštalil som steam. Hneď prvý problém, že môj account mi nie a nie prihlásiť. Tak som si vytvoril nový. No pri obnovení zo zálohy to chce CD key a ten ja nemám. Mám download verziu.....legálne kúpenú a neviem s tým nič. (nenávidím to :!: :!: :!: )
Jack.Grave
Příspěvky: 116
Registrován: úte 02. bře 2010 4:51:40
Bydliště: Praha

Re: Obnova addonů ze služby Steam

Příspěvek od Jack.Grave »

:arrow: AirVolk naklepával tam ten kod co ti steam poslal emailem? Taková ta pitominka Steam Guard.
"Grau, teurer Freund, ist alle Theorie" J.W Goethe
AirVolk

Re: Obnova addonů ze služby Steam

Příspěvek od AirVolk »

Nič takého nemám. Mám len account name a nejaký confirmation code. Nič iné nemám.

p.s: nechal som si poslať moje heslo pre moj starý account. Zaujimave je ze to co mi poslali mi steam nezoberie.....Este stastie ze tu niekde nie ej blizko ta firma, lebo by to velmi olutovali.
Jack.Grave
Příspěvky: 116
Registrován: úte 02. bře 2010 4:51:40
Bydliště: Praha

Re: Obnova addonů ze služby Steam

Příspěvek od Jack.Grave »

:arrow: AirVolk ja sem menil PC cca pred dvema mesici a postupoval sem asi takhle: nainstaloval sem Steam, pak sem nakopiroval soubory ze zalohy lognul sem se do steamu, naklepal kod co mi prisel na email po nekolikatem neuspesnem loginu a jelo se dal. Sice to mlelo neco o sync se Steam Cloud, btw skoušel si možnost retrieve lost account? J
"Grau, teurer Freund, ist alle Theorie" J.W Goethe
AirVolk

Re: Obnova addonů ze služby Steam

Příspěvek od AirVolk »

Po mne to stale chce CD kod produktu xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx. 5x 5 miestny CD key. Ale ten som nikdy ani nemal. Co je toto za vydrbany biznis ? To len aby som to musel nanovo kupit vydrbanci....
Jack.Grave
Příspěvky: 116
Registrován: úte 02. bře 2010 4:51:40
Bydliště: Praha

Re: Obnova addonů ze služby Steam

Příspěvek od Jack.Grave »

:arrow: AirVolk pokus prihlasit po user namem pod kterym jsi to koupil. Melo by to hlasit cosi otom jestli si clovek necha te to opisovat CAPTCHA kod pokud se to nezdari obevi se ti okynko abys zadal kod z emailu. Jinak steam support tedka nejak nebezi diky svatkum v US. J
"Grau, teurer Freund, ist alle Theorie" J.W Goethe
Vlastik

Re: Obnova addonů ze služby Steam

Příspěvek od Vlastik »

Nič takého nemám. Mám len account name a nejaký confirmation code. Nič iné nemám.
Bohužel je to tak ,když jsem instaloval Rw2 na novu sestavu tak jsem postupoval takto:
a) Nainstaloval steam+download aktualizace,
b) po instalaci jsem měl na výběr novou registraci a nebo zadat heslo,zde jsem si vybral zadat heslo (mám ho ud roku 2007 stejné),po zadání hesla a ověření zda jsem registrován mě vyskočilo okno kde mě informovali že pro případ zneužití je potřeba pro dokončení zadat kod
c) zadal jsem kod který mi přišel na uvedený mail,resetnul steam a nastavil češtinu a mohl jsem instalovat RW2 ze zálohy.

Neviděl bych v tom zaž až takový problém.
AirVolk

Re: Obnova addonů ze služby Steam

Příspěvek od AirVolk »

A ako to mám Vlastík asi spraviť keď heslo starého accountu mi neberie ?

A to som si ho nechal poslať od nich.....

Obrázek
AirVolk

Re: Obnova addonů ze služby Steam

Příspěvek od AirVolk »

Jack.Grave píše::arrow: AirVolk pokus prihlasit po user namem pod kterym jsi to koupil. Melo by to hlasit cosi otom jestli si clovek necha te to opisovat CAPTCHA kod pokud se to nezdari obevi se ti okynko abys zadal kod z emailu. Jinak steam support tedka nejak nebezi diky svatkum v US. J

A to niekde u nich na stranke, alebo na PC v steame ?
AirVolk

Re: Obnova addonů ze služby Steam

Příspěvek od AirVolk »

Nech sa paci toto je moj problem.

Obrázek

A to som tam dal aj ten secure code co si pisal. Predchvilou mi ho poslali. A akonahle vlozim CD zo zalohou a dam obnovit tak na mna vyhukne toto tu. Ale ten kod som nikdy nemal. A potom mam byt kludny .....xxxxxx jedni.
AirVolk

Re: Obnova addonů ze služby Steam

Příspěvek od AirVolk »

Tak by ma teraz zaujímalo čo ďalej, lebo že si to kvôli nim ešte raz nekúpim to je isté.......
Vlastik

Re: Obnova addonů ze služby Steam

Příspěvek od Vlastik »

A akonahle vlozim CD zo zalohou a dam obnovit tak na mna vyhukne toto tu.
Ano toto vyhrkne nebot ti jsi zřejmně měl asi RW na dvd?
Pokud ze steamu tak než kupovat nové a pod,tak bych tu zálohu z cd nepoužil a přes steam si znovu nainstaloval celé RW2,vím že to asi bude otrava znovu stahovat těch asi 5 gb ,ale pořád lepší než znovu to kupovat si myslím ,a po instalaci a aktualizaci tak si ho zazálohuj ,ale na disk přes steam.

Jinak zkusit tam můžeš tento kod:A6A2-DBTH-M7XK-FFB9-J9ET,tento jsem ale zadával pouze při RS 1 na steamu,ale zkusit se má vše.
Odpovědět