RailWorks 2 - Nejde Spustit

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Odpovědět
patasov
Příspěvky: 4
Registrován: úte 17. bře 2009 12:58:05

RailWorks 2 - Nejde Spustit

Příspěvek od patasov »

Můžu se zeptat nemůžete mi někdo poradit jak to mám spustit ? .... mám ji staženou a cracklou ... Pls poraďte :)
Přílohy
Bez názvu.jpg
Vlastik

Re: RailWorks 2 - Nejde Spustit

Příspěvek od Vlastik »

No neměl bych to tu podporovat,nicméně RW2 je až od verze 114...,tohle co máš je hodně stará verze která ti už nepůjde,a od té doby došlo k několika zásadním změnám,předně vol od verze 106.7 jinak to zahod.
patasov
Příspěvky: 4
Registrován: úte 17. bře 2009 12:58:05

Re: RailWorks 2 - Nejde Spustit

Příspěvek od patasov »

a poslal by jsi mi pls odkaz na nějaký updaty ? 8-)
Vlastik

Re: RailWorks 2 - Nejde Spustit

Příspěvek od Vlastik »

Bohužel Warez nepodporuji.
Ale pokud to myslíš s RW2 vážně tak si ohlídej slevy a kolikrát se stane že máš už RW2 za 1/2.cenu v akci a to už se vyplatí,a máš tam plnou podporu a a RW vždy aktuální.
Takto jsi defakto nucen po každé aktuálizaci co výjde si stahovat celou hru znovu,a nemáš jistotu že ti tam právě to nové bude chodit.
Vlastik

Re: RailWorks 2 - Nejde Spustit

Příspěvek od Vlastik »

Byl jsem nucen přeinstalovat RW2 a po přeinstalaci mi už nešlo RW2 spustit a vypsalo to tu to hlášku:
chyba.jpg
po této hlášce jsem se tedy rozhodl RW2 kompletně odinstalovat a nainstalovat znovu,bohužel zase ta samá chyba,nevíte co by mohla znamenat?
mube
Příspěvky: 86
Registrován: ned 16. lis 2008 17:06:31
Bydliště: Česká Třebová

Re: RailWorks 2 - Nejde Spustit

Příspěvek od mube »

Nevím co přesně znamená tohle,ale stávalo se mi něco podobného, když sem měl při exportu nějakého objektu chybu v .xml souboru.vyhodilo to totožnou hlášku a musel sem RW shodit a smazat ten špatný soubor.
Jaký byl důvod reinstalu?Posledních několik dní mi RW hodně padá.Stejné chyby to dělalo při několika předchozích aktualizacích.
mdecky
Příspěvky: 1
Registrován: ned 19. zář 2010 12:17:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: RailWorks 2 - Nejde Spustit

Příspěvek od mdecky »

Vlastik píše:bohužel zase ta samá chyba,nevíte co by mohla znamenat?
Všichni milují chybové hlášky, které obsahují veškeré podstatné informace neomylně vedoucí ke snadnému odstranění problému, že? ;)

Ale vážně: Naposledy jsem se s něčím podobným setkal také po čisté instalaci, když jsem neprozřetelně v nastavení Steamu zakázal synchronizaci uživatelských nastavení přes Steam Cloud. RailWorks ten cloud používá k uložení stavu kariérního módu a pokud si ten konfigurační soubor z cloudu nestáhne, tak se odmítá spustit. Konkrétně jde o soubor

Kód: Vybrat vše

%ProgramFiles%\Steam\userdata\<UID>\24010\remote\career.xml
Vlastik

Re: RailWorks 2 - Nejde Spustit

Příspěvek od Vlastik »

Děkuji všem za názory,nakonec to bylo opravdu tím co píše mdecky
RailWorks ten cloud používá k uložení stavu kariérního módu a pokud si ten konfigurační soubor z cloudu nestáhne, tak se odmítá spustit.
RW 2 jsem přeinstalovával 2x a instaloval 3x,vždy jsem vyškrtl tu synchronizaci,naposled jsem jí tam nechal a RW2 se spustil normálně,takže moje asi 6-ti hodinová snaha o zprovoznění RW2 byla v zatržítku nastavení jak moudré,vyrušit RW kvůli nezaškrtnutí :o
Odpovědět