Nejde spustiť Railworks 2

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Vlastik

Re: Nejde spustiť Railworks 2

Příspěvek od Vlastik »

Z toho co jsem kdysy zkoušel tak to nebylo potřeba,stačilo jednu věc odinstalovat dále zavřít steam a nainstalovat ten novější díl a spustit steam.
philipes1471
Příspěvky: 71
Registrován: stř 22. čer 2011 20:30:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde spustiť Railworks 2

Příspěvek od philipes1471 »

Ahoj Vlastik,
skúsil som to novšie physx ale NIČ. Jedno veľké nič. Ja už vážne neviem aký blbý problém by mohol byť v tej hre. A predpokladám že to už nevieš ani ty. Už mám normálne chuť vyhodiť tú hru von oknom. To čo som všetko urobil len aby tá hra išla a nič sa nezmenilo tak to je teda hrozné. :x No neviem či máš ešte nejaký nápad čo urobiť s tou hru aby išla, ale ja už teda žiadny nemám. :cry:

philipes1471
philipes1471
Příspěvky: 71
Registrován: stř 22. čer 2011 20:30:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde spustiť Railworks 2

Příspěvek od philipes1471 »

Ahoj Vlastík,
stala sa mi neuveriteľná vec podarilo sa mi konečne spustiť RW2. :D :D :D

Problém bol v antivíri (AVG), ktorý súbor RailworksProc2.exe bral ako malware. AVG mi ho dalo do karantény a preto sa RW2 toľko dlho nedalo spustiť. Po povolení tohto súboru sa hra dokáže spustiť.

Tak Vlastik ďakujem ti za spoluprácu pri riešení tohto problému a určite sa v dohľadnej dobe ozvem týkajúc sa niečoho iného.

philipes1471
Naposledy upravil(a) philipes1471 dne stř 20. črc 2011 8:08:24, celkem upraveno 1 x.
Vlastik

Re: Nejde spustiť Railworks 2

Příspěvek od Vlastik »

Ahoj Vlastík,
stala sa mi neuveriteľná vec podarilo sa mi konečne spustiť RW2.
Tak toto mě vskutku nenapadlo,tak hlavně že se povedlo,tak at se ti líbí a daří.
Odpovědět