Výměna loko hráče za jinou

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Odpovědět
lukesvoboda
Příspěvky: 4
Registrován: stř 10. lis 2010 20:00:32

Výměna loko hráče za jinou

Příspěvek od lukesvoboda »

Ahoj, řešil někdo problém, jak vyměnit lokomotivu hráče ve scénáři za jinou? V editoru si zvolím loko jakou chci a dám ji k vlaku a tu, co je tam defaultní vymažu, ale jak k té svoji přenést úkoly z té původní, když se mi také vymažou?
Vlastik

Re: Výměna loko hráče za jinou

Příspěvek od Vlastik »

V zásadě se vždy přiřazují všechny úkoly které uvedené vozidlo má plnit (jízda podle j.řádu,připojení,odpojení,pořadí vozidel,místo zastavení,a pod),pokud chci ve scénáři změnit loko za jinou je potřeba té nové loko přiřadit úkoly pro tuto lokomotivu.
Počet příkázů není něják limitován.
Pokud mám v soupravě více vozidel,automaticky se po odpojení vozidla přenášejí úkoly na nové vozidlo,třeba směr jízdy nebo přípřež..
Pokud chci ale změnit lokomotivu za jinou bez zásahu úprav tak k tomu slouží právě utility RW_tools,kde v sekci editors scenarios si vyměním vozidlo za jaké koliv a veškeré úkoly se mi převedou na novou loko,akorát je potřeba zde dodržet vazbu že pokud bude loko motorové a přiřadím tam elektriku tak scénář spadne,obráceně to funguje.
lukesvoboda
Příspěvky: 4
Registrován: stř 10. lis 2010 20:00:32

Re: Výměna loko hráče za jinou

Příspěvek od lukesvoboda »

Díky Vlasto, to mě právě nefunguje to přenesení na jinou loko. Editoval jsem nějaký scénář, původní loko s úkolama jsem hodil na konec vlaku a dopředu místo ní dal svou. Ve hře pak jsem automaticky hned v tý původní s úkolama, kterou jsem hodil dozadu a když se přepnu dopředu na tu svou novou, tak to funguje normálně, ale jakmile tu původní zadní odpojím, už mi ta nová, ve které jsem, nereaguje.
Odpovědět