Windows 7 - chyba s blueprintem

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Odpovědět
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Windows 7 - chyba s blueprintem

Příspěvek od Josef72 »

zdravím,
pokusil jsem se v posledních dnech nadvakrát instalovat Windows 7 s tím, že jsem kompletně zformátoval disk a vše nahrál znovu. Pokaždé jsem se ale setkal s touto chybou
Obrázek

Všimněte si kromě chybové hlášky i toho, že se nozobrazují odkazy na záložkách v hlavním menu hry. K problému dochází následujícím způsobem. Stáhnul jsem hru, spusti jí a následně vypnul. Potom jsem kliknul na "Blueprints" a ten se normálně zobrazil. Jakmile jsem ho minimalizoval do spodní lišty, bylo po srandě. Když na něj ve spodní liště kliknu, aby se zobrazil, objeví se hláška , že je potřeba povolení administrátora. Dám povolení, ale místo blueprintu se zobrazí ona chybová hláška. Jinak řečeno, blueprin se nezobrazí.

Podle mne je chyba ve Windows 7. nepamatuji si, že bych u operačního systému Vista musel dávat potvrzení administrátora pro zobrazení Blueprintu.

Aby to nebylo jednoduché, když dám do lišty úvodní stránku RW2, tak se mi někdy stane to samé ( viz obrázek ) a jindy stačí kliknout do lišty na ikonu a úvodní stránka se zobrazí automaticky a správně, bez nutnosti dávat povolení. Prostě hokej.

Napadá někoho, kde by mohli soudruzi z NDR udělat chybu ?

EDIT : hra jinak běží ok.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Windows 7 - chyba s blueprintem

Příspěvek od Roman »

Tak to se mi stávalo také. Když jsem zapoměl , že mám minimalizovaný blueprint v liště a ukončil jsem editor. Neznám příčinu, bohužel :cry: . Poprvé jsem to dokonce řešil reinstalací RW, ale pak jsem zjistil, že stačí smazat obsah složky TEMP v adresáři RW.....
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Windows 7 - chyba s blueprintem

Příspěvek od Josef72 »

Jo, to jsem už dohledal. Když to smažu, musím nejdříve spustit hru, pak se vrátit zpět ( vypnout hru ) a spustit blueprint. Jakmile ale bleprint zase hodím do lišty, je po srandě. Takže když ten blueprint nehodím do lišty, tak to funguje v pořádku. Jsem zvědavý, zda to pořeší v RW3.

Jinak ta chybová hláška ukazuje na xml soubor ve složce "systém32/temp/xxx.xml", ale tam žádný takový soubor "temp" není. Musel jsem ho vytvořit a nakopírovat tam příslušné soubory. Jedu na 64bitovém systému. Tak alespoň že to takhle funguje.
Odpovědět