Steam

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Odpovědět
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Steam

Příspěvek od Josef72 »

Krátký dotaz. Po kompletní reinstalaci operačního systému jsem kromě jiného zjistil, že nemohu přejít do "Oflline režimu", jelikož nejsem trvale přihlášen na svém PC, nebo něco v tom smyslu. Už si po dvou letech nepamatuju, kde mám co nastavit. když nejsem připojen na internet, tak nemohu spustit hru. Trochu už zoufalství. Ani si teď nepamatuju, jestli mi tenhle problém vyvstal s TS 2012, nebo jestli byl už před tím.
Vlastik

Re: Steam

Příspěvek od Vlastik »

Ano je potřeba se alespon jednou přihlásit na steam,po přihlášení se klikne na "moje hry" a dále na první záložku steam,přejít do režimu offline,po tomto požadavku se restartuje steam a odtéto chvíle už nemusíš být připojen k pc a RW spustíš.
ještě pokud jsi třeba déle offline rok a více ,tak to chce po tobě znovu vložit autorizační kod který ti příjde na mail.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Steam

Příspěvek od KaMat »

taky s tim mam problem a kdyz se snazim prejit do offline rezimu tak mi to napise chybu-
Nelze se pripojit k siti sluzby steam "rezim offline" je nedostupny, protoze na tomto pocitaci nejsou ulozeny prihlasovaci udaje sluzby steam. Sluzbu steam nebude mozne pouzivat, dokud nebudete mit pristup k siti sluzby steam.
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Steam

Příspěvek od Jurajs_89 »

Je možné nějak obnovit heslo? Byl jsem na této stránce: https://support.steampowered.com/profile.php ale při zadání e-mailové adresy, či uživatelského jména mi to vypsalo hlášku "We could not find an account with that username or email address". Věděl by někdo, co s tím? Díky.
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Steam

Příspěvek od Josef72 »

Vlastik píše:Ano je potřeba se alespon jednou přihlásit na steam,po přihlášení se klikne na "moje hry" a dále na první záložku steam,přejít do režimu offline,po tomto požadavku se restartuje steam a odtéto chvíle už nemusíš být připojen k pc a RW spustíš.
ještě pokud jsi třeba déle offline rok a více ,tak to chce po tobě znovu vložit autorizační kod který ti příjde na mail.
Tohle přesně dělám a hlasí mi to přesně to, co zde napsal KaMat.
Vlastik

Re: Steam

Příspěvek od Vlastik »

Nevím,ale bez problémů jsem přešel na dvou pc do režimu offline,přesně jak jsem popisoval:
Obrázek
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Steam

Příspěvek od Josef72 »

Jo, o tomhle vím. Ale do režimu "off" mě to zkrátka nepustí. Je to divný, ale dříve se mi Steam spustil okamžitě se spuštěním systému. Ale nyní ne. Zapnu počítač a Steam se v dolní liště neobjeví. Přitom mám v nastavení zaškrtnuto, aby se spustil s každým spuštěním systému.
Tom
Příspěvky: 31
Registrován: úte 30. srp 2011 6:32:27

Re: Steam

Příspěvek od Tom »

Ahoj,
prosím, mohl by mi někdo poradit s problémem na Steamu? O co jde:
Nedávno jsem si pořídil Railworks 2 a tím pádem byl nucen (opravdu nucen, nic jiného by mě k tomu nevedlo!) registrovat se na Steamu. To proběhlo bez problémů, taktéž bez problémů jsem naistaloval hru a aniž bych měl možnost (alespoň mi to tak připadá) o tom rozhodnout, byl Railworks 2 aktualizován na RW3. Což by nebyl ani takový problém, protože kvůli tomu jsem si RW2 pořizoval, ale přišel jsem o možnost porovnat obě verze. Ale o to celkem nejde. V TS 2012 vše fungovalo a i když FPS se pohybovalo kolem 15-16, byl jsem velmi spokojen jak s prostředím, tak s grafikou. Nutno podoktnouti, že jsem si před tím kvůli tomu pořídil lepší grafickou kartu a přešel z XP na Win7. Jenže právě díky experimentování se sedmičkami jsem si tak zadělal počítač, že jsem se rozhodl pro komletní format novou instalaci. Jenže problém nastal právě u toho nešťastného Steamu.
Po nové instalaci se nemůžu přihlásit, protože je mi sděleno, že se přihlašuji z nového počítače nebo prohlížeče. Neustále je mi sdělováno, že mi přišel e-mail s novým přístupovým kódem, evntuelně, že ho mám ve spamu, což není ani v jednom případě pravda. Mé heslo prý je neplatné, když si zažádám o nové, je prý neplatné mé přihlašovací jméno. Peru se s tím už třetí den a skoro druhou noc a pořád nemůžu přijít na to, co dělám blbě. Tak jsem se nakonec odhodlal vznést dotaz sem. A teď otázka:
Nesetkal se někdo s podobnými problémy a nemohl mi poradit, kde bych mohl dělat chybu?
Díky, Tom

PS: Nutno ještě přiznat, že mé znalosti angličtiny jsou velmi, ale opravdu velmi, velmi chabé. A při požití google překladače se dozvídám cosi o parní komunitě, či co.
Vlastik

Re: Steam

Příspěvek od Vlastik »

Po nové instalaci se nemůžu přihlásit, protože je mi sděleno, že se přihlašuji z nového počítače nebo prohlížeče. Neustále je mi sdělováno, že mi přišel e-mail s novým přístupovým kódem, evntuelně, že ho mám ve spamu, což není ani v jednom případě pravda. Mé heslo prý je neplatné, když si zažádám o nové, je prý neplatné mé přihlašovací jméno. Peru se s tím už třetí den a skoro druhou noc a pořád nemůžu přijít na to, co dělám blbě. Tak jsem se nakonec odhodlal vznést dotaz sem. A teď otázka:
Ahoj Tome,
problém je tedy v tom že se nemůžeš přihlásit na Steam?
Zde je potřeba pokud máš stejný mail přes který jsi se registroval aby jsi po zadání instalace steamu a následné přihlášení zadat kod který ti příjde na mail (autorizační ) a posléze ti to umožní se přihlásit do steamu.Podle mě nezáleží odkud se připojuješ na steam ale je podmínka pokud mám více instalací tak bud mít na ostatních steam vypnutý a nebo pracovat offline,důležitý je ten mail aby jsi měl shodný stím co jsi se registroval.
Důležité a to by mohla být příčina že máš aktivní antivir který ti kontroluje poštu a automaticky ti takové hodí do koše s oblibou to dělá eset.
Tom
Příspěvky: 31
Registrován: úte 30. srp 2011 6:32:27

Re: Steam

Příspěvek od Tom »

Ahoj,
díky za pomoc, ale tímhle to asi nebude. Emailovou adresu mám stejnou, instalaci Steamu jednu a antivir vypnutý. A přestože mi vždy přijde zpráva, že mi byl odeslán e-mail s autorizačním kódem, nic mi nikdy nepřijde (není to ani v koši a ve spamu). Ale každopádně díky za snahu.
horor4
Příspěvky: 144
Registrován: pát 11. úno 2011 21:22:11
Bydliště: Starý Plzenec

Re: Steam

Příspěvek od horor4 »

Měl jsem podobný problém už si to plně nepamatuji,ale záleželo jestli jsem se přihlašoval přes prohlížeč a následně si stáhnul program steam a nebo jestli jsem si nainstaloval program steam který jsem měl stažený již dříve a v jednom z těchto případů to nešlo a stalo se Mi to co popisuješ.
mube
Příspěvky: 86
Registrován: ned 16. lis 2008 17:06:31
Bydliště: Česká Třebová

Re: Steam

Příspěvek od mube »

Problém jsem měl podobný, stačilo zrušit kontrolu přihlašování k účtu. Nejsem doma a nemám puštěný steam, tak ti neřeknu přesně, kde se to nastavovalo.
Tom
Příspěvky: 31
Registrován: úte 30. srp 2011 6:32:27

Re: Steam

Příspěvek od Tom »

No jo, jenže jak si můžu něco nastavovat, když se nemůžu přihlásit? :)
Tom
Příspěvky: 31
Registrován: úte 30. srp 2011 6:32:27

Re: Steam

Příspěvek od Tom »

Tak se konečně povedlo! Na seznamu v nastavení mailu jsem odškrtoul ochranu proti spamu a kód mi přišel.
Jenom nechápu, jaktože mi předtím maily od Steamu normálně chodily a nastavení Seznamu jsem neměnil!

Každopádně ale díky za snahu a omlouvám se za zbytečné otravování.
Odpovědět