dbghelp.dll

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Odpovědět
stasek
Příspěvky: 58
Registrován: pát 05. lis 2010 11:45:45

dbghelp.dll

Příspěvek od stasek »

Poradí mi někdo? Při spuštění některých scénářů mi po chvíli přestane načítání a hra "zamrzne". Objeví se hláška "dbghelp.dll not found". Nevíte kde by mohla být chyba?? Díky za radu
kropi213
Příspěvky: 92
Registrován: stř 28. zář 2011 20:11:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: dbghelp.dll

Příspěvek od kropi213 »

mne se stava posledni dobou to same.Vubec netusim
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: dbghelp.dll

Příspěvek od anry »

Michal píše:Tahle knihovna by měla být standardní součástí operačního systému. Zkuste ji na disku vyhledat, jestli ji tam máte a případně aktualizovat.
Zdravim, jeto uz delsi doba ale me se to ted zacalo objevovat a TS me pada s touto hlaskou. Ty soubory ve Winech mam tři ,ale nechapu jak mam tuto knihovnu AKTIVOVAT. Prosim o radu co s tim.
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: dbghelp.dll

Příspěvek od anry »

tester píše:
anry píše:
Michal píše:Tahle knihovna by měla být standardní součástí operačního systému. Zkuste ji na disku vyhledat, jestli ji tam máte a případně aktualizovat.
Zdravim, jeto uz delsi doba ale me se to ted zacalo objevovat a TS me pada s touto hlaskou. Ty soubory ve Winech mam tři ,ale nechapu jak mam tuto knihovnu AKTIVOVAT. Prosim o radu co s tim.
Michal nenapsal "aktivovat", ale napsal "aktualizovat", což je něco úplně jiného a počítačově základně gramotnému jedinci by to mělo být jasné bez dalšího vysvětlování.
Nicméně nebude snad potřeba ani ta aktualizace. Pro začátek by mohlo postačit si trošku přenastavit svůj operační systém z defaultu a pozměnit výchozí nastavení. V daném případě zakázat odesílání chybových hlášek automaticky do MS a ponechat si jen upozornění na kritické chyby a dotaz na odeslání. Pak se při chybách snad objeví skutečná chybová hláška s příčinou.
No dobre ,tak aktualizovat. Ale stejne nevim jak. A ze systemem jsem nic nedelal tak nevim ani jak co prenastavovat. Ty o tom tady pises jak kdyby to mela byt nejaka zakladni pocitacova znalost. To je jak kdyby jsi prijel do servisu a mechanik ti rekl, jé vy si neumite upravit nejake hodnoty na řídící jednotce. Tak kdyz by to kazdemu gramotnemu jedinci melo byt jasne, tak me proste ne. Tak me to to prosim vysvetli jak mam tu knihovnu aktualizovat. Myslim ze to zvladnes jednou vetou. Jo a to odesílání mam zakazane a dotaz na odeslani jsem videl naposledy v XP. Fakt, tady aby se bál clovek na neco zeptat.
AirVolk

Re: dbghelp.dll

Příspěvek od AirVolk »

To je prežitok ešte s MSTS fóra. To sa poddá....A potom sú jedinci , ktorí vedia perfektne ladiť stroje, dobre poradiť pri problémoch, že sa fakt vyznajú, ale trošku ten prístup je strohejší...Tam si treba potom všímať radšej to, že poradil a ak aj pomohlo tak ten strohejší prístup nejak neriešiť. Pokiaľ je to v rámci nejakých slušných pravidiel (a toto ešte nie je extra za hranicou ) tak to zase netreba hneď riešiť.... :mrgreen:
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: dbghelp.dll

Příspěvek od kiski »

Airvolk, z teba sa snáď nakoniec stane "stmeľovač" fóra... :lol: :lol: :mrgreen: nič v zlom samozrejme...
Braňo
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: dbghelp.dll

Příspěvek od anry »

Pokud to bylo z mé strany považováno za neslušnost tak potom nevím jak má člověk brát toto."počítačově základně gramotnému jedinci by to mělo být jasné bez dalšího vysvětlování." Já teda nevím když někdo bere za urážku to, že někdo nepíše s čárkama a háčkama, a pak je člověk kterej nerozumí až tak počítači, považován za negramotnýho? A jít s hláškou, kterou vyhazuje hra do servisu, to bych byl už za úplnýho blbce. Jen jsem se tu na to zeptal, protože tu už takový problém byl. Nic jsem se nedozvěděl, jen jsem dostal sprchu. Pokora by byla, kdyby z člověka neudělal někdo hned blbce co ničemu nerozumí. Super, ale vratme se k tématu. Je tu prosím někdo kdo už ten problém měl? A jak to popřípadě vyřešil. Jestli to má něco společnýho s ovladačema, directX nebo něčím, fakt už nevím. Ten odkaz co jsem tady dostal byl fakt super. To mužu zase za malou urážku brát já. Jak kdyby člověk neuměl hledat na Google. Jenže angličtina neni moje hobby a hlavně se potřebuji dozvědět souvislost s timto simulatorem a pak teprve hledat kde je zakopanej pes. Děkuji
Naposledy upravil(a) anry dne úte 24. lis 2015 18:08:28, celkem upraveno 1 x.
anry
Příspěvky: 401
Registrován: stř 19. úno 2014 19:05:11
Bydliště: Starobrno

Re: dbghelp.dll

Příspěvek od anry »

Mám Win7, ovladače mám aktualní, prostě to začlo bez jakekoli změny z mé strany. Tobě to v TS už nekdy tuto chybu hlásilo? Tak se zeptam znovu. Je tu prosím někdo kdo už ten problém měl? A jak to popřípadě vyřešil. Než si začnu rozdrbávat kompl. Dík
AirVolk

Re: dbghelp.dll

Příspěvek od AirVolk »

anry píše:Pokud to bylo z mé strany považováno za neslušnost tak potom ..........
Kde si s môjho postu mohol dospieť k tomuto záveru je väčší oriešok ako predpovedať vývoj udalostí vo svete....

Ad 2: Užívateľ tester súdiac podľa spôsobu prejavu a podľa poradených krokov okolo PC je Bob57_cz s MSTS fora.....Na jeho pomeri mi to čo napísal príde ako celkom normálne. Ale možno mám už hrošiu kožu a necítim všetko tak ostro a jasne ako iný....V každom prípade v drvivej väčšine vie čo hovorí a preto som napísal vyššie toto:
A potom sú jedinci , ktorí vedia perfektne ladiť stroje, dobre poradiť pri problémoch, že sa fakt vyznajú, ale trošku ten prístup je strohejší...Tam si treba potom všímať radšej to, že poradil a ak aj pomohlo tak ten strohejší prístup nejak neriešiť
Odpovědět