NEJDE INSTALACE

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Tomasz.L
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 24. úno 2011 11:21:47

NEJDE INSTALACE

Příspěvek od Tomasz.L »

Dobry den.
Mam takovy problem.Mam zakoupeny RAILWORKS 2012.Prvni instalace probehla bez problemu.Ale ted jsem musel mazat PC kvuly viru a po nasledne instalaci WIN 7 a Steamu mi nejde poradne nainstalovat hra.Od zacatku mi to instaluje novy RW 2013 coz mi nevadi,ale nejde spustit.Ikonu od hry mam na plose,ale kdyz na ni kliknu tak mi pouze vyskakuje cerna tabulka se slovy PREPARING TO LAUNCH TRAIN SIMULATOR 2013. Muzete mi nekdo poradit co s tim udelat??? email: Tomasz.L@seznam.cz

dekuji :(
Tomasz.L
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 24. úno 2011 11:21:47

Re: NEJDE INSTALACE

Příspěvek od Tomasz.L »

Nevim jak by mohl byt Steam zaneprazdneny?Vzdyt vsechny aktualizace k te hre si stahnul.To je prvni vec kterou nechapu.? A druha vec : Jak muze byt instalace nekompletni kdyz instaluji hru z original CD? A jak zjistim ze mam na Steamu nastaveno offline? Porad te prosim.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: NEJDE INSTALACE

Příspěvek od Roman »

Tomasz.L píše:Nevim jak by mohl byt Steam zaneprazdneny?Vzdyt vsechny aktualizace k te hre si stahnul.To je prvni vec kterou nechapu.? A druha vec : Jak muze byt instalace nekompletni kdyz instaluji hru z original CD? A jak zjistim ze mam na Steamu nastaveno offline? Porad te prosim.
Já měl za to, že RailWorks je distribuován výhradně přes Steam.....
Uživatelský avatar
drew
Příspěvky: 62
Registrován: pát 11. úno 2011 10:07:26
Bydliště: Praha 5 Košíře

Re: NEJDE INSTALACE

Příspěvek od drew »

Tomasz.L píše:Nevim jak by mohl byt Steam zaneprazdneny?Vzdyt vsechny aktualizace k te hre si stahnul.To je prvni vec kterou nechapu.? A druha vec : Jak muze byt instalace nekompletni kdyz instaluji hru z original CD? A jak zjistim ze mam na Steamu nastaveno offline? Porad te prosim.
... a kdepak se da koupit CD se hrou Railworks2012?

drew
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
---::| mapa MODRAVA - nejlepší na dlouhé jízdy |::---
MSTS->Trainz...TS2009->RW3...TS2013DeLuxe @ iPentium Dual E2220; nV GTX285; W7homeSP1
Tomasz.L
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 24. úno 2011 11:21:47

Re: NEJDE INSTALACE

Příspěvek od Tomasz.L »

Pardon omlouvam se.Tak DVD.Kde jsem to koupil?Normalne v ceskem obchode na internetu. Vcera jsme to zkousely s kamaradem instalovat na jeho PC a hra se rozbehla.Tak jsem to znovu zkusil na mim PC a zase nic. Uz uvazuji o tom ze znovu smazu PC. Nevim cim by to mohlo byt. Pomozte!!!! :(
Vlastik

Re: NEJDE INSTALACE

Příspěvek od Vlastik »

Pardon omlouvam se.Tak DVD.Kde jsem to koupil?Normalne v ceskem obchode na internetu. Vcera jsme to zkousely s kamaradem instalovat na jeho PC a hra se rozbehla.Tak jsem to znovu zkusil na mim PC a zase nic. Uz uvazuji o tom ze znovu smazu PC. Nevim cim by to mohlo byt. Pomozte!!!
Rádi pomůžem,ale potřebujem znát pár informací a to jak vždy píši,konfiguraci PC,verzi RW(TS) ,předpokládá se že je legální a v případě DVD i řádně registrován na steamu kvůli aktualizacím,pak je potřeba i když smažu např.pc nebo jenom adresář s RW tak se mi nová instalace nepodaří protože na steamu je furt vedená hra jako nainstalovaná,potřeba hru i když je na DVD odinstalovat přes steam a poté restartovat pc a znovu instalovat DVD a aktualizovat přes steam,ale nejdůležitější je konfigurace pc,pokud to u jednoho jde tak problém bude asi tam,po informacích budeme chytřejší.
Tomasz.L
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 24. úno 2011 11:21:47

Re: NEJDE INSTALACE

Příspěvek od Tomasz.L »

Mam - Procesor: AMD FX 4-Core Black Edition 3,20GHz, Operacni pamet: 8196MB DDR3 (8GB), Pevny disk: 1000GB SATA (1TB), Graficka karta: ATI Radeon HD 6670 s 1GB pameti, Zvukova karta: Realtek High Definition Audio

Predevcirem jsem smazal PC.Po nasledne instalaci Win 7 atd... Jsem zkousel instalovat RW z DVD.Vypadalo to ze se hra konecne chytne.Nejdrive zacla hra instalovat programy DIRECTX 9 a PHYSX,ale behem toho mi vyskocila tabulka s Adobe Flash player z nejakou chybou.Tak jsem kliknul na te tabulce ukoncit ponevac to ani jinou moznost nenabizelo a v tu chvily cela hra padla. :( Tak ze jdu z nova mazat PC. Nemuze to byt grafickou kartou??? Proc to pri prvni instalaci fungovalo a ted ne??? Pomozte
Vlastik

Re: NEJDE INSTALACE

Příspěvek od Vlastik »

redevcirem jsem smazal PC.Po nasledne instalaci Win 7 atd... Jsem zkousel instalovat RW z DVD.Vypadalo to ze se hra konecne chytne.Nejdrive zacla hra instalovat programy DIRECTX 9 a PHYSX,ale behem toho mi vyskocila tabulka s Adobe Flash player z nejakou chybou.Tak jsem kliknul na te tabulce ukoncit ponevac to ani jinou moznost nenabizelo a v tu chvily cela hra padla. Tak ze jdu z nova mazat PC. Nemuze to byt grafickou kartou??? Proc to pri prvni instalaci fungovalo a ted ne??? Pomozte
No zkusil bych tedy manuálně doinstalovat ty programy vše instalovat jako správce vždy,poté v adresáři railworks /instal jsou ty programy co jsou potřeba k řádnému spuštění TS.
Nic bych nepřeinstalovával,pokud nedojela instalace už jenom programů tak je to s největší pravděpodobností tím že TS nespouštíš jako správce,tady si myslím bude stačit když alespon ty programy nainstaluješ jako správce a mělo by to šlapat.
Tomasz.L
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 24. úno 2011 11:21:47

Re: NEJDE INSTALACE

Příspěvek od Tomasz.L »

Jestli se nepletu tak bych mel byt spravce. PC jsem koupil bez windowsu. Cily OS windows jsem si sam zakoupil v obchode a od sameho zacatku si ho sam instaluji. Nebo jako spravce je spolecnost od ktere je zakladova deska? Ja se moc v techto vecech neorientuju.
donsaliery
Příspěvky: 73
Registrován: sob 02. led 2010 10:53:42
Bydliště: Praha

Re: NEJDE INSTALACE

Příspěvek od donsaliery »

Tomasz.L píše:Jestli se nepletu tak bych mel byt spravce. PC jsem koupil bez windowsu. Cily OS windows jsem si sam zakoupil v obchode a od sameho zacatku si ho sam instaluji. Nebo jako spravce je spolecnost od ktere je zakladova deska? Ja se moc v techto vecech neorientuju.
ano jsi spravce pokud tam mas jeden profil ve Win ale vlastik myslel asi verzi ze na instalačku klikneš pravým a dáš spustit jako spravce. na čistou instalaci windows si nainstaluj všechny potřebné věci jako sou nejnovější drivery a aktualicace pokud si měl problem s flashem tak nejnovější flash a poté všechno co potřebuje RW: PHYSX atd... pak by neměl být problém hru pustit.
philipes1471
Příspěvky: 71
Registrován: stř 22. čer 2011 20:30:32
Kontaktovat uživatele:

Re: NEJDE INSTALACE

Příspěvek od philipes1471 »

:arrow: Tomasz.L ja som mal podobný problém že sa mi hra nevedela spustiť a problem u mna bol, že antivír AVG hru vyhodnotil ako vírus hra sa nedala spustiť preto lebo avgčko ju blokovalo...tak ak máš AVG tak sa pozri niekde vo firewall alebo newiem kde či ti to neblokuje railworks.
MANOS66
Příspěvky: 36
Registrován: ned 28. dub 2013 13:20:01
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Re: NEJDE INSTALACE

Příspěvek od MANOS66 »

Zdarec páni.Neviem kam zaradit túto otázku tak to šupnem sem.Chystám sa preinštalovat OS a chcem vediet či sa mám aj nejako odhlásit na Steame.Aby nebol nejaký problém po novej inštalácii.Vdaka.
Vlastik

Re: NEJDE INSTALACE

Příspěvek od Vlastik »

Zdarec páni.Neviem kam zaradit túto otázku tak to šupnem sem.Chystám sa preinštalovat OS a chcem vediet či sa mám aj nejako odhlásit na Steame.Aby nebol nejaký problém po novej inštalácii.Vdaka.
No nemusíš se odhlašovat ,ale aby jsi nemusel znovu stahovat celý TS tak si přes steam udělej někam zálohu aktuální verze hry (na dvd,flesh disk a podobně) ušetří ti to pak spoustu času protože budeš moci instalovat z toho media než to stahovat znovu.
dále doporučuji zálohovat zvláště všechny tvoje soubory složku (source a assests+tratě co nejsou default),pak odinstaluj TS (zbude ti tam všechno tvoje) a pak nakonec odinstaluj steam (všechno zmizí i to tvoje).
Instalaci ,nainstaluj steam přihlaš se do steamu ,po vyžádání zadej aktivační kod a poté se ti nainstaluje steam,pak vyber nainstalovat TS ze zálohy a po nahrání TS se max.doinstaluje aktualizace a máš ho plně funkční.
Pokud nebudeš mít tedy zálohované TS tak dáš instalovat TS a nainstaluje se ti vše co máš zakoupené.
Uživatelský avatar
Jene
Příspěvky: 9
Registrován: sob 01. říj 2011 22:15:09
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Re: NEJDE INSTALACE

Příspěvek od Jene »

Zdravím. Po MSTS som si kúpil v zľave TrainSim 2014 ale po odinštalovaní mi už nejde spustiť steam pre novú inštaláciu. Po zadaní mena účtu a hesla mi ukáže tabuľku "Pripojování k účtu steam: meno účtu" a po pár sekundách tabuľka zmizne bez prihlásenia. Skúšal som vypnúť antivir aj firewal ale myslím,že tým to nebolo, lebo pri prvej inštalácii to prešlo normálne. Prihlásenie na stránku funguje normálne. Spúšťam to na Win XP 32, popritom na inom PC to funguje normálne ale tam nebol preinštalovaný Steam... Stretol sa s tým už niekto?
Ďakujem za radu...
Vlastik

Re: NEJDE INSTALACE

Příspěvek od Vlastik »

dravím. Po MSTS som si kúpil v zľave TrainSim 2014 ale po odinštalovaní mi už nejde spustiť steam pre novú inštaláciu. Po zadaní mena účtu a hesla mi ukáže tabuľku "Pripojování k účtu steam: meno účtu" a po pár sekundách tabuľka zmizne bez prihlásenia. Skúšal som vypnúť antivir aj firewal ale myslím,že tým to nebolo, lebo pri prvej inštalácii to prešlo normálne. Prihlásenie na stránku funguje normálne. Spúšťam to na Win XP 32, popritom na inom PC to funguje normálne ale tam nebol preinštalovaný Steam... Stretol sa s tým už niekto?
Ďakujem za radu...
Pokud se nedostaneš do steamu ,tak ho odinstaluj a znovu nainstaluj ,po přihlášení to po tobě bude chtít ještě ověření mailu kam ti příjde kod který zadáš a pak ti steam normálně naběhne ,pokud máš přes něj zakoupen TS 2014 tak by se to mělo automaticky začít stahovat a instalovat TS 2014. Alespon do posud to vždy fungovalo.
Uživatelský avatar
Jene
Příspěvky: 9
Registrován: sob 01. říj 2011 22:15:09
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Re: NEJDE INSTALACE

Příspěvek od Jene »

Skúšal som aj to ale nepomohlo... dal som obnoviť PC z dátumom pred instal TS2014 tak sa mi podarilo steam spustiť a sťahovanie zatiaľ funguje...
Dík za radu..
Hrici
Příspěvky: 19
Registrován: stř 01. led 2014 17:37:21
Bydliště: --> OLOMOUC <--

Re: NEJDE INSTALACE

Příspěvek od Hrici »

Romane, ale já mám taky koupené TS 12 přes obchod ( T.S Bohemia ).. :O
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: NEJDE INSTALACE

Příspěvek od Roman »

Hrici píše:Romane, ale já mám taky koupené TS 12 přes obchod ( T.S Bohemia ).. :O
No, my máme většinou všichni steam verzi, která se každý rok aktualizuje na vyšší verzi. Pokud to máš legálně , určitě byl přiložen nějaký aktivační kód který by měl po přihlášení na steam aktualizovat starou verzi. Pokud nemáš, kontaktuj prodejce . Ale v TS 2012 prostě naše addony fungovat nebudou.
Hrici
Příspěvky: 19
Registrován: stř 01. led 2014 17:37:21
Bydliště: --> OLOMOUC <--

Re: NEJDE INSTALACE

Příspěvek od Hrici »

Ano měl jsem k tomu klíč, kterým jsem si hru aktulizoval na TS 14 pomocí Steam.. takže nějak to propojené asi bude :)
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: NEJDE INSTALACE

Příspěvek od Roman »

Tím by Tvoje problémy měli být vyřešeny a vše bude funkční ;)
Odpovědět