jak nastavit v hre cestinu?

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Odpovědět
Tomasz.L
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 24. úno 2011 11:21:47

jak nastavit v hre cestinu?

Příspěvek od Tomasz.L »

Mam takovy problem. Mam stazene addony do railworks3 od tvurce Vlastik (teda doufam ze jsou jeste aktualni a budou fungovat),ale problem mam uz v tom ze railworks 2013 se zobrazuje jinak nez railworks 2012 a ja ted nemohu prijit na to jak si hru nastavit do cestiny nebo jineho jazyka.? A dalsi vec je jak si tyto addony nainstaluji do hry?Porad te prosim.
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: jak nastavit v hre cestinu?

Příspěvek od Jurajs_89 »

Instalace addonu: Záleží, jestli máš 32b systém, nebo 64b systém. Pokud první variantu, tak hledej program Utilities.exe v adresáři C:\Program Files\Steam\steamapps\common\railworks . Pokud máš však 64b systém, pak hledej složky Program Files(x64) nebo Program Files(x86). Pak si vyber záložku Package Manager a dej Install.

Nastavení češtiny: Stejný postup viz nahoře, ale pokračuj na záložku Settings a tam už to jistě poznáš :) .
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Tomasz.L
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 24. úno 2011 11:21:47

Re: jak nastavit v hre cestinu?

Příspěvek od Tomasz.L »

mam win7 64bit.verzi. Je sice pekny ze mi vysvetlujes kde ty jazyky najdu ve slozce,ale ja potrebuji ten jazyk aktivovat pres hru aby ta samotna hra bezela aspon v polskym jazyce a ne v AJ. Tak ze potrebuji vedet kde to v te hre najdu a nastavim. Chapala me?
horor4
Příspěvky: 144
Registrován: pát 11. úno 2011 21:22:11
Bydliště: Starý Plzenec

Re: jak nastavit v hre cestinu?

Příspěvek od horor4 »

C:\Program Files\Steam\steamapps\common\railworks\Utilities Spustit ten program Utilities tam Settings Language Polski
Tomasz.L
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 24. úno 2011 11:21:47

Re: jak nastavit v hre cestinu?

Příspěvek od Tomasz.L »

tak to uz mam. Diky Ale nerozumim tomu proc je to takhle reseny. Pred tim jsem vubec nemusel do zadneho programu files a nastavil jsem to primo ve hre. Ted se pokusim nainstalovat nejake ty addony.
Odpovědět