Ukládání scénářů

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Odpovědět
Buffin
Příspěvky: 122
Registrován: úte 03. pro 2013 15:15:37
Bydliště: Zlín

Ukládání scénářů

Příspěvek od Buffin »

Škoda, že ukládání je tady jen pro jednu pozici, to mne hodně zklamalo :? , myslel jsem , že se tady dá ukládat více pozic a né jen jedna ... nebo existuje nějaký tool prográmek pro uložení více pozic?
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Ukládání scénářů

Příspěvek od kuboss »

definuj "ukladani pozic".
Buffin
Příspěvky: 122
Registrován: úte 03. pro 2013 15:15:37
Bydliště: Zlín

Re: Ukládání scénářů

Příspěvek od Buffin »

Tak uložím si pozici na nějaké trati a ukončím ji , tím pádem mám uloženou pozici a když si otevřu třeba jiný scénář s jinou tratí a po několika minutách uložím F2 tak mi přepíše tu původní ... takže můžu uložit jen jednu pozici, tak jsem to myslel ...
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukládání scénářů

Příspěvek od Roman »

Pokud vím, je poslední pozice uložena u každého scénáře. O nic by jsi přijít neměl. Jen v hlavním menu se zobrazí ta poslední uložená pozice dle času hraní. Pokud se chceš vrátit k jinému scénáři, stačí ho vyhledat v menu a spustit. Před načtením vyskočí dialogové okno s dotazem zda chceš hrát z poslední uložené pozice nebo úplně znovu od začátku. Funguje to i pro volnou jízdu a myslím že i pro QD.
Buffin
Příspěvky: 122
Registrován: úte 03. pro 2013 15:15:37
Bydliště: Zlín

Re: Ukládání scénářů

Příspěvek od Buffin »

Tak asi jsem slepý :D :) jediné kde otevřu uložený scénář je v Drive , Resume a tam mi načte poslední uloženou hru , ale pokud se chci vrátit k jinému scénáři, stačí ho vyhledat v menu a spustit (jak jsi psal), tak to nemůžu najít a to jsem prošel všechny možnosti i nastavení ...
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukládání scénářů

Příspěvek od Roman »

Normálně dáš spustit ten požadovaný scénář jako když by Jsi ho hrál poprvé. Pak se Ti vyskočí to okno s dotazem, zda chceš hrát od začátku nebo pokračovat z uložené pozice. Žádný speciální tlačítko tam není.
Buffin
Příspěvky: 122
Registrován: úte 03. pro 2013 15:15:37
Bydliště: Zlín

Re: Ukládání scénářů

Příspěvek od Buffin »

jo tááák tak to jo ;) :) díky
Odpovědět