Free aktivita na rozdělané trati

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Odpovědět
Buffin
Příspěvky: 122
Registrován: úte 03. pro 2013 15:15:37
Bydliště: Zlín

Free aktivita na rozdělané trati

Příspěvek od Buffin »

Čau chlapi, chci se zeptat, když si chci vytvořit jednoduchou free aktivitu na rozdělané trati (samozřejmě na úseku, kde se nemění už tvorba trtě, výhybky nádraží apod.) a pak tvůrce tratě vytvoří novou verzi té samé tratě, půjde mi ta aktivita spustit nebo jí budu muset upravit nebo znovu vytvořit?
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Free aktivita na rozdělané trati

Příspěvek od Roman »

Buffin píše:Čau chlapi, chci se zeptat, když si chci vytvořit jednoduchou free aktivitu na rozdělané trati (samozřejmě na úseku, kde se nemění už tvorba trtě, výhybky nádraží apod.) a pak tvůrce tratě vytvoří novou verzi té samé tratě, půjde mi ta aktivita spustit nebo jí budu muset upravit nebo znovu vytvořit?
V RW je pro zachování funkce scénáře nezbytně nutné, aby nedošlo ke změně pojmenování místa (většinou Siding, Platform, Marker, Portal...) Tyto body jsou stěžejní pro výpočet a plánování trasy. A nesmí se samozřejmě změnit pozice výchozích a koncových tras vlaků. Pokud tedy stavitel přestaví část trasy a ta změna se nedotkne výše uvedených destinací, stačí pak po aktualizaci otevřít scénář v editoru, nechat přepočítat trasy a uložit. Já to takto dělám se všemi scénáři u svojí trati.
Buffin
Příspěvky: 122
Registrován: úte 03. pro 2013 15:15:37
Bydliště: Zlín

Re: Free aktivita na rozdělané trati

Příspěvek od Buffin »

super no právě já si chci vytvořit aktivitu na Tvé trati takže určitě ve stanicích , které by se neměli měnit Brod nebo Roztoky ;)
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Free aktivita na rozdělané trati

Příspěvek od Roman »

Buffin píše:super no právě já si chci vytvořit aktivitu na Tvé trati takže určitě ve stanicích , které by se neměli měnit Brod nebo Roztoky ;)
Určitě momentálně nic měnit nebudu. Doufám, že to dáš ke stažení ;)
Buffin
Příspěvky: 122
Registrován: úte 03. pro 2013 15:15:37
Bydliště: Zlín

Re: Free aktivita na rozdělané trati

Příspěvek od Buffin »

:) ;) jejda tak spíš než aktivitka je to že si tam chci dát jen dieslovou lokošku a možná nějaké vagóny trošku si zahrát na posunovače apod. :) ;) tak já se teprve v tom učím, takže spíš pokusy :) :D ;) např. v té nové stanici máš pěkné cisternové vozy tak tam dojet z Brodu , připojit a trošku je provětrat apod. :D :D :D škoda, že tady nejde jak v MSTS si přepnout stranu strojvůdce sice zapojíš vagóny , ale pak třeba couváš, pokud je mašina nastavena na opačný směr ... což mě mrzí ...
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Free aktivita na rozdělané trati

Příspěvek od Roman »

To myslíš jako přejít na druhé stanoviště? Proč by to nešlo ?
Buffin
Příspěvky: 122
Registrován: úte 03. pro 2013 15:15:37
Bydliště: Zlín

Re: Free aktivita na rozdělané trati

Příspěvek od Buffin »

No myslím na opačný konec lokomotivy, no tak já nevím jestli to jde, to jsem ještě nezkoušel , časově to nějak nestíhám a na PC (hry) se dostanu málo, pokud to jde tak je to super ;)
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Free aktivita na rozdělané trati

Příspěvek od KaMat »

Buffin píše:No myslím na opačný konec lokomotivy, no tak já nevím jestli to jde, to jsem ještě nezkoušel , časově to nějak nestíhám a na PC (hry) se dostanu málo, pokud to jde tak je to super ;)
Jde to :D v F4 si proklikej ikonky pohledů a určitě to najdeš :)
Buffin
Příspěvky: 122
Registrován: úte 03. pro 2013 15:15:37
Bydliště: Zlín

Re: Free aktivita na rozdělané trati

Příspěvek od Buffin »

jo díky kuknu na to jak dojdu večer z práce :) ;)
Buffin
Příspěvky: 122
Registrován: úte 03. pro 2013 15:15:37
Bydliště: Zlín

Re: Free aktivita na rozdělané trati

Příspěvek od Buffin »

Včera jsem se díval a našel jsem to , díky ;) akorát je škoda, že to neplatí pro všechny lokomotivy u Německé 294 my to nešlo :) ;)
Buffin
Příspěvky: 122
Registrován: úte 03. pro 2013 15:15:37
Bydliště: Zlín

Re: Free aktivita na rozdělané trati

Příspěvek od Buffin »

Jen se chci zeptat, vytvářím si už jednoduché free aktivity, ale vyloženě jednoduché, ale třeba jsem si vytvořil aktivitu na Romčovu testovací trať a chybělo mi spousty lokomotiv , které mám zakoupené nebo i stažené, možná jsou na jiné tratě volné, ale co mne nejvíc zarazilo, že tam nemůžu dostat ty naše lokomotivy električky a není ani mezi něma Italský Brejloveček , ale vždyť je to přeci editor a tam bych měl mít dostupné všechny lokomotivy né? nebo se to musí někde nastavit?
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Free aktivita na rozdělané trati

Příspěvek od kuboss »

Vsetky add-ony ktore mas musis v editore povolit.
Ked budes mat otvorene to menu v editore, kde pridavas lokomotivy, klikni na tu modru kocku a v pravo sa ti objavy zoznam developerov. Tam si musis najst vyrobcu addon a odskrtnut obe polia (aby bol mdoel viditelny a aj pouzitelny)
Buffin
Příspěvky: 122
Registrován: úte 03. pro 2013 15:15:37
Bydliště: Zlín

Re: Free aktivita na rozdělané trati

Příspěvek od Buffin »

No to jsem si myslel, to jsem právě nějak zkoušel a něco se mne anglicky ptal a já nerozumím nic anglicky :D :) tak se to musí asi potvrdit jinak mi to nepotvrdí :) díky moc kuknu na to , jen jsem si chtěl být jistý jestli je to tam vpravo na to potvrzení ;) díky B.
Odpovědět