Základní textury pro tvorbu tratě

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Odpovědět
Buffin
Příspěvky: 122
Registrován: úte 03. pro 2013 15:15:37
Bydliště: Zlín

Základní textury pro tvorbu tratě

Příspěvek od Buffin »

Ahoj, chci se jen zeptat jakou základní trať pro tvorbu textur na novou trať používáte? Romča myslím Hamburg-Hannover ...
Buffin
Příspěvky: 122
Registrován: úte 03. pro 2013 15:15:37
Bydliště: Zlín

Re: Základní textury pro tvorbu tratě

Příspěvek od Buffin »

Ahoj chci se zeptat, dají se na sebe napojit 2 tratě (2 soubory) od 2 různých autorů? Např. když by někdo dělal trať z Břeclavi do Otrokovic a druhý od Otrokovic (samozřejmě až za Otrokovicemi koleje) do Přerova ... to asi nejde co? :D :) ;) to by si museli posílat jeden soubor tratě ... :) jen se ptám ;) :)
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Základní textury pro tvorbu tratě

Příspěvek od KaMat »

Buffin píše:Ahoj chci se zeptat, dají se na sebe napojit 2 tratě (2 soubory) od 2 různých autorů? Např. když by někdo dělal trať z Břeclavi do Otrokovic a druhý od Otrokovic (samozřejmě až za Otrokovicemi koleje) do Přerova ... to asi nejde co? :D :) ;) to by si museli posílat jeden soubor tratě ... :) jen se ptám ;) :)
Já si pořád myslím že to jde. Sice to bude chtít hodně práce.. Jednou se tím budu zabývat.
Buffin
Příspěvky: 122
Registrován: úte 03. pro 2013 15:15:37
Bydliště: Zlín

Re: Základní textury pro tvorbu tratě

Příspěvek od Buffin »

Díky , tak já jen se tak zeptal , škoda, že to spojení kolejí nejde, by se dělali dlouhé tratě i ty vedlejší více osobami ... to jen takoví nápad pro stavitele tratí a zvědavost :D :) ;)
Naposledy upravil(a) Buffin dne stř 15. led 2014 13:12:56, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Základní textury pro tvorbu tratě

Příspěvek od Roman »

Také jsem přesvědčen, že to nejde a to právě kvůli databázi tracks.bin. Tady jsou zapsané nejen koleje , ale i návěstidla, rychlosti kolejí, kilometrovníky a vůbec vše co se týká jízdy vlaku.
Odpovědět