rozbalování souborů RWP

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Odpovědět
Cipisekps
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 23. led 2014 18:08:39
Bydliště: Polná - Vysočina
Kontaktovat uživatele:

rozbalování souborů RWP

Příspěvek od Cipisekps »

Dobrý večer všem. Na úvod bych chtěl říct, že v RW jsem totální začátečník, doteď jsem si hrál pouze s MSTS. Teď jsem shlédl videa s RW a můj syn, který mimochodem také fandí železnici mě "uvrtal" do RW. Nainstaloval jsem tedy RW 2014 a jelikož fandím v zásadě tuzemské železnici, tak jsem se ihned ohlédl po českých modelech a tratích. Našel jsem testovací trať, kterou jsem si stáhl a k ní i potřebné modely. Vše vypadalo dobře jen do té doby, kdy jsem chtěl trať a modely nainstalovat do simulátoru. Do této chvíle jsem nezjistil jak "rozbalit" soubory s příponou .RWP. Koukal jsem, že je k tomu zapotřebí program "Rail Simulator Package Manager", ale nepřišel jsem na to, kde bych tento prográmek mohl sehnat. Pokud by mi někdo pomohl a zasvětil mě trochu do problematiky RW, byl bych mu vděčen. Předem děkuji za pomoc. CipisekPS
horor4
Příspěvky: 144
Registrován: pát 11. úno 2011 21:22:11
Bydliště: Starý Plzenec

Re: rozbalování souborů RWP

Příspěvek od horor4 »

Standartní umístění "C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\RailWorks\Utilities.exe"
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: rozbalování souborů RWP

Příspěvek od Roman »

horor4 píše:Standartní umístění "C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\RailWorks\Utilities.exe"
A potom záložka Package Manager ;)

A něco je také zde http://railsimulator.simtrains.eu/viewt ... ?f=8&t=343. Sice pro starší verzi, ale je to platné...
Cipisekps
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 23. led 2014 18:08:39
Bydliště: Polná - Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: rozbalování souborů RWP

Příspěvek od Cipisekps »

Pánové oběma děkuji za radu, sice mám trochu jinou cestu :D (simulátor mám nainstalovaný na disku D ve složce "games", takže jsem chvíli trochu tápal, ale nakonec jsem to našel "hurá". Ale moje radost netrvala moc dlouho, protože se v tom popravdě zatím moc nevyznám. Podle všeho je tu jiný systém, než byl v MSTS. Zkusím se v tom trochu "porýpat" a snad se tím prokoušu :roll:
lamacino
Příspěvky: 6
Registrován: sob 18. led 2014 18:01:24
Bydliště: Veselí nad Moravou

Re: rozbalování souborů RWP

Příspěvek od lamacino »

Zdravím všechny, jsem také začátečník, rád bych se zeptal. Instaloval jsem pack 151 a350, ale loko nevidím v QD jako loko Taurus, které jsem včera instaloval a fungují OK. Když zkusím vytvořit nový scénář s loko 151 a 350 vidím je sice v seznamu jako ostatní loko, ale na koleje je nedám. Nákladní vagóny od Hekla fungují. Nemám instalovaný European loco .. může to být tím? Mám nový PC s W8.1 64 bit. Ts 2014 funguje bez problémů. Jen ta instalace pack 151 a 350, zvuky a kabina jsem instaloval taky. Díky za radu Lamacino
Vlastik

Re: rozbalování souborů RWP

Příspěvek od Vlastik »

lamacino píše:Zdravím všechny, jsem také začátečník, rád bych se zeptal. Instaloval jsem pack 151 a350, ale loko nevidím v QD jako loko Taurus, které jsem včera instaloval a fungují OK. Když zkusím vytvořit nový scénář s loko 151 a 350 vidím je sice v seznamu jako ostatní loko, ale na koleje je nedám. Nákladní vagóny od Hekla fungují. Nemám instalovaný European loco .. může to být tím? Mám nový PC s W8.1 64 bit. Ts 2014 funguje bez problémů. Jen ta instalace pack 151 a 350, zvuky a kabina jsem instaloval taky. Díky za radu Lamacino
Pokud nejdou umístit na koleje tak bud nemáš kompletní instalaci a nebo máš jenom část z té instalace a tudíž ,vidět budou ale nepůjdou umístit protože není instalace kompletní ,chybí případné dodatečné instalace co jsou nutné k modelu.
lamacino
Příspěvky: 6
Registrován: sob 18. led 2014 18:01:24
Bydliště: Veselí nad Moravou

Re: rozbalování souborů RWP

Příspěvek od lamacino »

několikrát jsem je reinstaloval, kromě loko nejdou mi nejsou ani CD vagóny z rakouských stránek. Jak to můžu zkontrolovat jestli je komplet.
lamacino
Příspěvky: 6
Registrován: sob 18. led 2014 18:01:24
Bydliště: Veselí nad Moravou

Re: rozbalování souborů RWP

Příspěvek od lamacino »

nemůže to být tím blueprint? stím jsem nic nedělal, jen v simulátoru dal clear cash.
Vlastik

Re: rozbalování souborů RWP

Příspěvek od Vlastik »

lamacino píše:několikrát jsem je reinstaloval, kromě loko nejdou mi nejsou ani CD vagóny z rakouských stránek. Jak to můžu zkontrolovat jestli je komplet.
Tady musíš mít i základní balík rakouských vozů od Andiho ,české jsou jenom skíny.
A třeba si občas přečti nějáké to povídání co je tam přiloženo ,většinou je to u všech modelů.
lamacino
Příspěvky: 6
Registrován: sob 18. led 2014 18:01:24
Bydliště: Veselí nad Moravou

Re: rozbalování souborů RWP

Příspěvek od lamacino »

Tak ten základní balík - soubor OEBBeurofima.rwp mám instalovaný a přiložené povídání četl a postupoval podle něj.

Bylo by možné napsat, jak má vypadat správná adresářová cesta k vagónům a loko 151,350 ?
Děkuji
lamacino
Příspěvky: 6
Registrován: sob 18. led 2014 18:01:24
Bydliště: Veselí nad Moravou

Re: rozbalování souborů RWP

Příspěvek od lamacino »

Tak loko 350 je nainstalovaná a funguje
jedna fáze za mnou.
Odpovědět