Zabezpecovacie systemy

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Odpovědět
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Zabezpecovacie systemy

Příspěvek od kuboss »

Sifa, PZB, LFB, AFB.... Mam problem s ich pouzivanim, konkretne posledne tri. Vsade je o tychto systemoch vela napisane (manualy, wiki, forum) - cize uz dokonale ovladam princip na ktorom funguju, ci uz prakticky alebo fyzikalny. Ale to mi je na prd, kedze neviem ako sa to vlastne v samotnej hre pouziva!!!

Zjednodusene, co mam stlacit ked taky magnet, co mam stlacit ked taky... Mohol by mi niekto PZB LFB a AFB niekto uplne polopatisticky vysvetlit?
Napr. ked mas zltu na PZB, spomal a stlac Pagedown (to je myslim default), potom stlac to a to, ak to nestlacis, nasleduje to, ak sa aktivuje rychlobrzda PZB resetujes tym a tym.

Ide o to, ze v manualy je napr napisane ze End=Frei.. ato je vsetko ku PZB.. a co s tym akoze? Na vikipedii som nasiel ze treba potvrdit ze si navest videl. Ale cim a ako to potvrdit som nenasiel.
Vopred dakujem znalym za odpoved!
Vlastik

Re: Zabezpecovacie systemy

Příspěvek od Vlastik »

kuboss píše:Sifa, PZB, LFB, AFB.... Mam problem s ich pouzivanim, konkretne posledne tri. Vsade je o tychto systemoch vela napisane (manualy, wiki, forum) - cize uz dokonale ovladam princip na ktorom funguju, ci uz prakticky alebo fyzikalny. Ale to mi je na prd, kedze neviem ako sa to vlastne v samotnej hre pouziva!!!

Zjednodusene, co mam stlacit ked taky magnet, co mam stlacit ked taky... Mohol by mi niekto PZB LFB a AFB niekto uplne polopatisticky vysvetlit?
Napr. ked mas zltu na PZB, spomal a stlac Pagedown (to je myslim default), potom stlac to a to, ak to nestlacis, nasleduje to, ak sa aktivuje rychlobrzda PZB resetujes tym a tym.

Ide o to, ze v manualy je napr napisane ze End=Frei.. ato je vsetko ku PZB.. a co s tym akoze? Na vikipedii som nasiel ze treba potvrdit ze si navest videl. Ale cim a ako to potvrdit som nenasiel.
Vopred dakujem znalym za odpoved!
Udělám manuál v češtině ,pokusím se tak aby to bylo k pochopení i laikovi .
Vezmu to z toho co nás učili ,to by mělo být k pochopení.
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Zabezpecovacie systemy

Příspěvek od kuboss »

Dakujem Ti! :D
Odpovědět