problemy s osobnimy vagony a lokomotivy PKP

Pokud něco nevíte, podívejte se nejdřív zde
Tomasz.L
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 24. úno 2011 11:21:47

problemy s osobnimy vagony a lokomotivy PKP

Příspěvek od Tomasz.L »

Prosim vas mam takovy to problem. Mam nainstalovane os.vagony CD starsi provedeni a k tomu novejsi verze Eurofimawagen CD. Konecne se mi take podarilo sehnat i polske os.vagony PKP IC, PKP express Berlin - Warszawa, TLK - PKP a lokomotivy PKP.
Problem nastava v tom ze pokud nainstaluji polske vagony do original trati a chci pripojit k nim jakoukoliv lokomotivu tak se cela hra sekne a ja musim stisknout ctrl+alt+delete. To same se deje i v momente kdyz si chci vytvorit mezinarodni vlaky. To znamena michani vagonu CD+PKP a dokonce se toto deje i pri michani starsich vagomu CD s Eurofimawagen CD.
Dalsi problem ktery mam tak se tyka polskych lokomotiv PKP a vagonu TLK - PKP. Mam je nainstalovane ve hre ale kdyz je chci postavit na kolej, tak nejsou videt. V navodu se psalo ze je potreba nejdrive instalovat original lokomotivu br 189 coz jsem udelal. Ale i presto polske lokomotivy PKP nejsou po instalaci videt. Original lokomotiva br 189 je stejny problem.
Mohl by mi tedy nekdo poradit a vysvetlit co s tim udelat aby to fungovalo jak ma? Napadlo me ze mozna ta original trat by mohla delat ten problem kdyz vagony CD a PKP jsou po domacku delany. Ale proc starsi vagony Ceskych a Slovenskych drah jsou videt a jezdi, Eurofimawagen CD, PKP IC, PKP Express Berlin-Warszawa jsou videt ale nelze pripojit aniz by se sekla hra a vagony TLK s nejsou videt??? V cem by mohl byt problem? Dekuji za pomoc
AirVolk

Re: problemy s osobnimy vagony a lokomotivy PKP

Příspěvek od AirVolk »

To treba rad radom kontrolovať, na stránkach kde si to stiahol, alebo v readme, čo všetko vyžaduje ten addon.....Ono to tam na webovkách vypíšu....(pokiaľ si to ťahal cez warez, tak smola)
Vlastik

Re: problemy s osobnimy vagony a lokomotivy PKP

Příspěvek od Vlastik »

Co vím tak polské lokomotivy jsou všechno jenom skíny ,takže je potřeba originál model ,nevím jestli je něco nového ale mám skíny v barvách PKP jenom na řadu 1216 Taurus od HRQ ,a pak řadu 189 od RSC a Astauder.
O jiných nevím a vozy jsou skíny na andiho modely ,a ty regionální to už nevím.
Tomasz.L
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 24. úno 2011 11:21:47

Re: problemy s osobnimy vagony a lokomotivy PKP

Příspěvek od Tomasz.L »

Vlastik píše:Co vím tak polské lokomotivy jsou všechno jenom skíny ,takže je potřeba originál model ,nevím jestli je něco nového ale mám skíny v barvách PKP jenom na řadu 1216 Taurus od HRQ ,a pak řadu 189 od RSC a Astauder.
O jiných nevím a vozy jsou skíny na andiho modely ,a ty regionální to už nevím.
Tu řadu 189 od RSC a Astauder jako original jsem si stahnul na stránkách Rail-Sim.de jakož i ostatní komponenty a i přesto mi to nefunguje. Nevim kde dělam chybu. Vsechny tyto komponenty jsou v souboru .rwp nebo .rpk pokud vim. Tudiž je do hry instaluji přes package manager. Tak to dělam. Nebo existuje ještě jiný spůsob jak tyto komponenty dostat do této hry aby to fungovalo? Pokud že ano tak nevím jak na to. Poradíte mi? Před par dny jsem formatoval disk se systémem, čily PC funguje tak jak má. Tak že pokud by měla být nějaká chyba nebo blokace, tak to musí být v té hře. Jak to případně odstranim? děkuji
Vlastik

Re: problemy s osobnimy vagony a lokomotivy PKP

Příspěvek od Vlastik »

Tomasz.L píše:
Vlastik píše:Co vím tak polské lokomotivy jsou všechno jenom skíny ,takže je potřeba originál model ,nevím jestli je něco nového ale mám skíny v barvách PKP jenom na řadu 1216 Taurus od HRQ ,a pak řadu 189 od RSC a Astauder.
O jiných nevím a vozy jsou skíny na andiho modely ,a ty regionální to už nevím.
Tu řadu 189 od RSC a Astauder jako original jsem si stahnul na stránkách Rail-Sim.de jakož i ostatní komponenty a i přesto mi to nefunguje. Nevim kde dělam chybu. Vsechny tyto komponenty jsou v souboru .rwp nebo .rpk pokud vim. Tudiž je do hry instaluji přes package manager. Tak to dělam. Nebo existuje ještě jiný spůsob jak tyto komponenty dostat do této hry aby to fungovalo? Pokud že ano tak nevím jak na to. Poradíte mi? Před par dny jsem formatoval disk se systémem, čily PC funguje tak jak má. Tak že pokud by měla být nějaká chyba nebo blokace, tak to musí být v té hře. Jak to případně odstranim? děkuji
Ale to jsou jenom skíny na uvedené modely ,musíš mít zakoupen model od RSC a nebo HRQ !
potom u té BR 189 ,je potřeba rozbalit někam stranou soubor .ap ,a nakopírovat model do složky se skínem.
U HRQ stačí jenom nakopírovat model ,a vše by mělo fungovat ,u toho modelu od Astauder ,je potřeba také stáhnout model !
Tomasz.L
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 24. úno 2011 11:21:47

Re: problemy s osobnimy vagony a lokomotivy PKP

Příspěvek od Tomasz.L »

Vlastik píše:
Tomasz.L píše:
Vlastik píše:Co vím tak polské lokomotivy jsou všechno jenom skíny ,takže je potřeba originál model ,nevím jestli je něco nového ale mám skíny v barvách PKP jenom na řadu 1216 Taurus od HRQ ,a pak řadu 189 od RSC a Astauder.
O jiných nevím a vozy jsou skíny na andiho modely ,a ty regionální to už nevím.
Tu řadu 189 od RSC a Astauder jako original jsem si stahnul na stránkách Rail-Sim.de jakož i ostatní komponenty a i přesto mi to nefunguje. Nevim kde dělam chybu. Vsechny tyto komponenty jsou v souboru .rwp nebo .rpk pokud vim. Tudiž je do hry instaluji přes package manager. Tak to dělam. Nebo existuje ještě jiný spůsob jak tyto komponenty dostat do této hry aby to fungovalo? Pokud že ano tak nevím jak na to. Poradíte mi? Před par dny jsem formatoval disk se systémem, čily PC funguje tak jak má. Tak že pokud by měla být nějaká chyba nebo blokace, tak to musí být v té hře. Jak to případně odstranim? děkuji
Ale to jsou jenom skíny na uvedené modely ,musíš mít zakoupen model od RSC a nebo HRQ !
potom u té BR 189 ,je potřeba rozbalit někam stranou soubor .ap ,a nakopírovat model do složky se skínem.
U HRQ stačí jenom nakopírovat model ,a vše by mělo fungovat ,u toho modelu od Astauder ,je potřeba také stáhnout model !

Ty mi chceš říct že na stránkách Rail-Sim.de kde stahuji ty komponenty tak to jsou jenom skiny které bez přímého zakoupení original modelu BR 189 který je k tomu zapotřebí nebo ten Taurus od HRQ mi to fungovat nebude??? A kde ty original modely koupím? Na stránkách Rail-Sim.de jak uvádim nebo jen na Steamu? A s těmi vagóny jak to je? To bude stejný případ?
Vlastik

Re: problemy s osobnimy vagony a lokomotivy PKP

Příspěvek od Vlastik »

Ty mi chceš říct že na stránkách Rail-Sim.de kde stahuji ty komponenty tak to jsou jenom skiny které bez přímého zakoupení original modelu BR 189 který je k tomu zapotřebí nebo ten Taurus od HRQ mi to fungovat nebude??? A kde ty original modely koupím? Na stránkách Rail-Sim.de jak uvádim nebo jen na Steamu? A s těmi vagóny jak to je? To bude stejný případ?
Ano je to tak ,skín je vždy jenom soubor s texturou a blueprintem ,takže bez originálního modelu ti bude na nic ,BR 189 je přímo na steamu a Taurus jsou na stránkách zde:
http://trainsimcontents.blogspot.cz/201 ... train.html

u toho BR 189 od astauder ,ten je zdarma ,takže musíš mít k tomu i model ,myslím že je to tento balík:
http://rail-sim.de/railsimnew/index.php ... Itemid=207

A s těmi vozy je to to samé ,musíš mít základní model ,a poté ti půjdou i ty skíny.
Tomasz.L
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 24. úno 2011 11:21:47

Re: problemy s osobnimy vagony a lokomotivy PKP

Příspěvek od Tomasz.L »

Vlastik píše:
Ty mi chceš říct že na stránkách Rail-Sim.de kde stahuji ty komponenty tak to jsou jenom skiny které bez přímého zakoupení original modelu BR 189 který je k tomu zapotřebí nebo ten Taurus od HRQ mi to fungovat nebude??? A kde ty original modely koupím? Na stránkách Rail-Sim.de jak uvádim nebo jen na Steamu? A s těmi vagóny jak to je? To bude stejný případ?
Ano je to tak ,skín je vždy jenom soubor s texturou a blueprintem ,takže bez originálního modelu ti bude na nic ,BR 189 je přímo na steamu a Taurus jsou na stránkách zde:
http://trainsimcontents.blogspot.cz/201 ... train.html

u toho BR 189 od astauder ,ten je zdarma ,takže musíš mít k tomu i model ,myslím že je to tento balík:
http://rail-sim.de/railsimnew/index.php ... Itemid=207

A s těmi vozy je to to samé ,musíš mít základní model ,a poté ti půjdou i ty skíny.

No,tak teď si to roštípnul. Tak v tomhle bude určitě zakopaný pes. Já si celou dobu myslel že mam ten model staženej a oni to byly pouze skiny. Teď se na to vrhnu a pokusím se to udělat jak si napsal. Kdyby mi to nešlo tak se ještě uzvu, ale jinak moc děkuji.
Tomasz.L
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 24. úno 2011 11:21:47

Re: problemy s osobnimy vagony a lokomotivy PKP

Příspěvek od Tomasz.L »

Tomasz.L píše:
Vlastik píše:
Ty mi chceš říct že na stránkách Rail-Sim.de kde stahuji ty komponenty tak to jsou jenom skiny které bez přímého zakoupení original modelu BR 189 který je k tomu zapotřebí nebo ten Taurus od HRQ mi to fungovat nebude??? A kde ty original modely koupím? Na stránkách Rail-Sim.de jak uvádim nebo jen na Steamu? A s těmi vagóny jak to je? To bude stejný případ?
Ano je to tak ,skín je vždy jenom soubor s texturou a blueprintem ,takže bez originálního modelu ti bude na nic ,BR 189 je přímo na steamu a Taurus jsou na stránkách zde:
http://trainsimcontents.blogspot.cz/201 ... train.html

u toho BR 189 od astauder ,ten je zdarma ,takže musíš mít k tomu i model ,myslím že je to tento balík:
http://rail-sim.de/railsimnew/index.php ... Itemid=207

A s těmi vozy je to to samé ,musíš mít základní model ,a poté ti půjdou i ty skíny.

No,tak teď si to roštípnul. Tak v tomhle bude určitě zakopaný pes. Já si celou dobu myslel že mam ten model staženej a oni to byly pouze skiny. Teď se na to vrhnu a pokusím se to udělat jak si napsal. Kdyby mi to nešlo tak se ještě uzvu, ale jinak moc děkuji.

Tak ti moc děkuji!!!! Opravdu to pomohlo jak si mi napsal. Ty PKP lokomotivy už mam. Ale přetrvává ještě jeden problem. Zamrznutí PC při zapojování Polských vagonů za lokomotivu nebo i když mícham české vagony s polskými. Když mícham český vagony se slovenskými tak to funguje bez problému. Nenapadá tě něco kam bych musel v té hře zasáhnout abych tento problém odstranil?
Vlastik

Re: problemy s osobnimy vagony a lokomotivy PKP

Příspěvek od Vlastik »

Tak ti moc děkuji!!!! Opravdu to pomohlo jak si mi napsal. Ty PKP lokomotivy už mam. Ale přetrvává ještě jeden problem. Zamrznutí PC při zapojování Polských vagonů za lokomotivu nebo i když mícham české vagony s polskými. Když mícham český vagony se slovenskými tak to funguje bez problému. Nenapadá tě něco kam bych musel v té hře zasáhnout abych tento problém odstranil?
Musíš mít zakoupený ještě European Assests pack ,protože ty originál vozy co jsou na ně skíny PKP ,mají link na defaultní spřáhlo ,po tomto by měl být problém s jakýmkoliv zamrznutím a nebo pádem vyřešen.Pak by nemělo vadit ani různé kombinace co zde uvádíš.
Tomasz.L
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 24. úno 2011 11:21:47

Re: problemy s osobnimy vagony a lokomotivy PKP

Příspěvek od Tomasz.L »

Vlastik píše:
Tak ti moc děkuji!!!! Opravdu to pomohlo jak si mi napsal. Ty PKP lokomotivy už mam. Ale přetrvává ještě jeden problem. Zamrznutí PC při zapojování Polských vagonů za lokomotivu nebo i když mícham české vagony s polskými. Když mícham český vagony se slovenskými tak to funguje bez problému. Nenapadá tě něco kam bych musel v té hře zasáhnout abych tento problém odstranil?
Musíš mít zakoupený ještě European Assests pack ,protože ty originál vozy co jsou na ně skíny PKP ,mají link na defaultní spřáhlo ,po tomto by měl být problém s jakýmkoliv zamrznutím a nebo pádem vyřešen.Pak by nemělo vadit ani různé kombinace co zde uvádíš.

Prosim tě mam problém ohledně toho Tauruse HRQ. Předchvilkou jsem si ho koupil a přišla mi aplikace k instalaci, ale když na ni kliknu tak to po mě chce nějaké přihlašovací údaje (email a heslo) Email znam ale to heslo nevim co mam zadat. Nebo to heslo mi ještě pošlou??? Vůbec netuším.
A ten european Assests pack koupim na stejných stránkách jako toho Tauruse? díky
Vlastik

Re: problemy s osobnimy vagony a lokomotivy PKP

Příspěvek od Vlastik »

Tomasz.L píše:
Vlastik píše:
Tak ti moc děkuji!!!! Opravdu to pomohlo jak si mi napsal. Ty PKP lokomotivy už mam. Ale přetrvává ještě jeden problem. Zamrznutí PC při zapojování Polských vagonů za lokomotivu nebo i když mícham české vagony s polskými. Když mícham český vagony se slovenskými tak to funguje bez problému. Nenapadá tě něco kam bych musel v té hře zasáhnout abych tento problém odstranil?
Musíš mít zakoupený ještě European Assests pack ,protože ty originál vozy co jsou na ně skíny PKP ,mají link na defaultní spřáhlo ,po tomto by měl být problém s jakýmkoliv zamrznutím a nebo pádem vyřešen.Pak by nemělo vadit ani různé kombinace co zde uvádíš.

Prosim tě mam problém ohledně toho Tauruse HRQ. Předchvilkou jsem si ho koupil a přišla mi aplikace k instalaci, ale když na ni kliknu tak to po mě chce nějaké přihlašovací údaje (email a heslo) Email znam ale to heslo nevim co mam zadat. Nebo to heslo mi ještě pošlou??? Vůbec netuším.
A ten european Assests pack koupim na stejných stránkách jako toho Tauruse? díky
S mailem ti přišlo i heslo mělo by být v kolonce na zháhlaví mailu ,pokud to nezměnili ,já už je mám dlouho:
Siemens Taurus ES64 U donation password: xxxxxxxxxxxx
10. 8. 2012, 20:23:12
přišel ti i link na jednoduchou aplikaci kterou stáhneš a jenom spustíš instaler.exe,tam zadáš tvůj mail a to heslo ,a zaškrtneš které taurusy chceš stáhnout ,doporučuji stáhnout všechny.

Ten European assets pack ,je na steamu ,máš štěstí je o -33% levnější. :D
http://store.steampowered.com/app/208300/
Tomasz.L
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 24. úno 2011 11:21:47

Re: problemy s osobnimy vagony a lokomotivy PKP

Příspěvek od Tomasz.L »

Tak potěšující zpráva! Tauruse mam už nainstalovaného, ale nevím přesně teď do které te složky mam vložit ty skiny aby se ty PKP lokomotivy zobrazovaly. Těch složek je tam více.?
A u toho European Essests pack, mi to při nákupu na Steamu napsalo toto: Nákup se nepodařilo dokončit, zřejmě již vlastníte některou z her, jež se snažíte zakoupit. Zkontrolujte si svůj účet a nákupní košík, zda neobsahují položku, kterou již vlastníte. Jak mám teď postupovat?
Vlastik

Re: problemy s osobnimy vagony a lokomotivy PKP

Příspěvek od Vlastik »

Tomasz.L píše:Tak potěšující zpráva! Tauruse mam už nainstalovaného, ale nevím přesně teď do které te složky mam vložit ty skiny aby se ty PKP lokomotivy zobrazovaly. Těch složek je tam více.?
A u toho European Essests pack, mi to při nákupu na Steamu napsalo toto: Nákup se nepodařilo dokončit, zřejmě již vlastníte některou z her, jež se snažíte zakoupit. Zkontrolujte si svůj účet a nákupní košík, zda neobsahují položku, kterou již vlastníte. Jak mám teď postupovat?
Takže ten european assets pack,už vlastníš on byl myslím do verze 2011 jako součást RW ,tak proto ti ho nedovolí koupit ,zřejmě bude chyba jinde ,ohledně vozů ,pošli mi přes sz seznam složek z assests a jestli tam máš složku Kuju tak její scen ,a já ti někam nahraji komplet ty vagony ,protože to do hromady asi nedáme a ty taurusy to samé (scren z mailu).
Tomasz.L
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 24. úno 2011 11:21:47

Re: problemy s osobnimy vagony a lokomotivy PKP

Příspěvek od Tomasz.L »

Vlastik píše:
Tomasz.L píše:Tak potěšující zpráva! Tauruse mam už nainstalovaného, ale nevím přesně teď do které te složky mam vložit ty skiny aby se ty PKP lokomotivy zobrazovaly. Těch složek je tam více.?
A u toho European Essests pack, mi to při nákupu na Steamu napsalo toto: Nákup se nepodařilo dokončit, zřejmě již vlastníte některou z her, jež se snažíte zakoupit. Zkontrolujte si svůj účet a nákupní košík, zda neobsahují položku, kterou již vlastníte. Jak mám teď postupovat?
Takže ten european assets pack,už vlastníš on byl myslím do verze 2011 jako součást RW ,tak proto ti ho nedovolí koupit ,zřejmě bude chyba jinde ,ohledně vozů ,pošli mi přes sz seznam složek z assests a jestli tam máš složku Kuju tak její scen ,a já ti někam nahraji komplet ty vagony ,protože to do hromady asi nedáme a ty taurusy to samé (scren z mailu).

Mohu ti poslat co budeš potřebovat. Určitě by si mi hodně tím pomohl. Co se týče lokomotiv tak se mi nakonec podařilo je dát dohromady. Skiny PKP lokomotiv jsem vložil a už se mi i zobrazují na kolejišti. Teď ještě bude třeba proštudovat návod jak toho Tauruse rozhýbat což se mi zatim nevede. Tak že jediný co zůstalo jsou ty polské vagóny PKP a české vagóny Eurofimawagen kvůly kterým mi zamrzá hra při pokusu o zapojení lokomotivy. Napiš mi co ti mam poslat a ja se pokusim. Jinak samozřejmě moc děkuji za poskytnuté rady.
Vlastik

Re: problemy s osobnimy vagony a lokomotivy PKP

Příspěvek od Vlastik »

Tak že jediný co zůstalo jsou ty polské vagóny PKP a české vagóny Eurofimawagen kvůly kterým mi zamrzá hra při pokusu o zapojení lokomotivy. Napiš mi co ti mam poslat a ja se pokusim. Jinak samozřejmě moc děkuji za poskytnuté rady.
Zkus ještě stáhnout a nainstalovat tento balík vozů ,možná že to vyřeší ten tvůj problém:
http://railworks-austria.at/index.php/d ... sonenwagen
ÖBB Eurofimawagen v.2.2 (9.16 MB)
mikipicolo
Příspěvky: 23
Registrován: stř 03. dub 2013 7:20:11

Re: problemy s osobnimy vagony a lokomotivy PKP

Příspěvek od mikipicolo »

Co se týče řízení Taurusu,
zadej do YOUTUBE - "railworks taurus".

Nic k nepochopení.
Tomasz.L
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 24. úno 2011 11:21:47

Re: problemy s osobnimy vagony a lokomotivy PKP

Příspěvek od Tomasz.L »

Vlastik píše:
Tak že jediný co zůstalo jsou ty polské vagóny PKP a české vagóny Eurofimawagen kvůly kterým mi zamrzá hra při pokusu o zapojení lokomotivy. Napiš mi co ti mam poslat a ja se pokusim. Jinak samozřejmě moc děkuji za poskytnuté rady.
Zkus ještě stáhnout a nainstalovat tento balík vozů ,možná že to vyřeší ten tvůj problém:
http://railworks-austria.at/index.php/d ... sonenwagen
ÖBB Eurofimawagen v.2.2 (9.16 MB)
Tak se zdá že to zamrzání hry zmizelo po instalaci ÖBB Eurofimawagen v.2.2 (9.16 MB). Zkusil jsem zapřahnout vagóny PKP Berlin - Warszawa Express, IC PKP a Eurofimawagen ČD a povedlo se. Pokouším se sprovoznit ještě polské vagóny TLK a Przewozy Regionalne, které se mi také nezobrazují nakolejišti (stejný případ jako to bylo u těch lokomotiv) . Vypadá to že ty potřebují stahnout jinačí model vagónu než je ten ÖBB Eurofimawagen. Nevíš o nějakých modelech který by k těmto vagónům pasovaly? Mohu ti případně poslat celý ten balíček vagónů aby sis mohl s tím doma pohrát nebo ho stahneš zde: http://www.railworks.fora.pl/dodatki,7/ ... 7,592.html děkuji
Vlastik

Re: problemy s osobnimy vagony a lokomotivy PKP

Příspěvek od Vlastik »

Ty TLK ,PR jsou skíny na tento model:
http://www.train-sim.ro/index.php?optio ... &Itemid=49
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: problemy s osobnimy vagony a lokomotivy PKP

Příspěvek od slowly »

To vypadá pěkně ta mašina.
Odpovědět