Diskuzní fórum

Pravidla, připomínky, dotazy a náměty k fungování diskusního fóra
Pravidla fóra
Svým přístupem na Rail Simulator Fórum souhlasíte s následujícími podmínkami:

Zavazujete se nepřispívat na fórum pohoršujícím, hanlivým, nevhodným, obscením, vulgárním, vyhrožujícím, sexuálně orientovaným nebo jakýmkoliv jiným materiálem, který by mohl porušovat platné zákony.

Tato činnost může vést k okamžitému a trvalému vykázání z fóra. IP adresy všech příspěvků jsou ukládány pro případné uplatnění těchto opatření.

Souhlasíte s tím, že moderátoři a administátoři mají právo odstranit, upravit, přesunout nebo uzamknout jakékoliv témata, pokud to bude považovat za nutné.
Odpovědět
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od KaMat »

Tak nakonec mě trest neminul :lol:
Vlastik

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Vlastik »

KaMat píše:Tak nakonec mě trest neminul :lol:
To jste z každého zde pomalu udělali moderátora že jsou zelení většina?
Tak tohle nechápu.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od KaMat »

Já ten krok chápu a většina to určitě není když kouknu do seznamu.
Vlastik

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Vlastik »

KaMat píše:Já ten krok chápu a většina to určitě není když kouknu do seznamu.
Aha ti co jsou zelení ho budou čistit? Tak to bude ještě větší bordel než tu byl,jelikož neznají struktůru příspěvků a nepohybují se zde denně.
Martens
Příspěvky: 39
Registrován: pát 06. čer 2008 12:53:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Martens »

Vlastik píše:
KaMat píše:Já ten krok chápu a většina to určitě není když kouknu do seznamu.
Aha ti co jsou zelení ho budou čistit? Tak to bude ještě větší bordel než tu byl,jelikož neznají struktůru příspěvků a nepohybují se zde denně.
Dejte zelenou Vlastíkovi....
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od kiski »

Sám som to chcel akurát napísať...
Braňo
Uživatelský avatar
Zdeněk Itterheim
Příspěvky: 63
Registrován: čtv 05. čer 2008 20:36:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Zdeněk Itterheim »

Vlasto, když ti dám práva, pomůžeš nám?

Min. se svým zpravodajským vláknem
Vlastik

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Vlastik »

Pochopil bych jednu věc,že každý aktivní člen zde na forum bude zelený proto aby si vyčistil svoje vlákno,ale hrabat se po někom druhým,tak to mi příjde trochu od věci.
Potom by to mělo smysl,ale jinak nevidím v tom žádný užitek jestli tu bude 1 nebo 50 moderátorů.
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od kiski »

Vlasto, odpovedz na jasne položenú otázku od Zdeňka...
Braňo
Vlastik

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Vlastik »

kiski píše:Vlasto, odpovedz na jasne položenú otázku od Zdeňka...
Moje otázka zní tak,jak si to Zdeněk představuje?
Založit duplicitní soubory v koši ,nebo smyzat příspěvky že to potom nebude dávat smysl.
nikde jsem od něj nečetl nějáký řád nebo postup.
obávám se že zase to bude chaos,protože tohle chce řád,ne bezhlavě mazat nebo přemístovat příspěvky,pokud to nebude navazovat.
jinak myslím že to zvládnete,já bych včera brečel když mi kall.. poslal trat kde ješetice jsem musel předělat a dále. Pro mě je užitečné něco dělat smysluplného než se zde potom dohadovat že tak to nemělo být nebo hromada doatazů kde to najdu.
nejdřív měl Zdeněk napsat řád jak si to představuje a potom rozdat funkce,toik můj názor.
jinak svých nejvíc příspěvků si mohu ohlídat. Většinou jsem jenom odpovídal. Nebo moje témata vešla v zapomnění od roku 2008.
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od kiski »

Pozri, stále sa ho môžeš opýtať, ako si to predstavuje. Ja som to urobil a už mám aký-taký ánung o tom, čo vlastne po nás chce... Rovnako to môžeš urobiť aj ty.
Braňo
Uživatelský avatar
Zdeněk Itterheim
Příspěvky: 63
Registrován: čtv 05. čer 2008 20:36:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Zdeněk Itterheim »

Já budu psát slohové cvičení jak se co provede? A pak se najde někdo kdo o tom bude licitovat?
např zde - http://railsimulator.simtrains.eu/viewt ... 4322#p4322
nechal jsem tam jen zápis, citace s odpovědí paráda jsou pryč (snad), dělám to hromadně přes mod panel.

Jdu klofat dokud můžu.
Vlastik

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Vlastik »

Zdeněk Itterheim píše:Já budu psát slohové cvičení jak se co provede? A pak se najde někdo kdo o tom bude licitovat?
např zde - http://railsimulator.simtrains.eu/viewt ... 4322#p4322
nechal jsem tam jen zápis, citace s odpovědí paráda jsou pryč (snad), dělám to hromadně přes mod panel.

Jdu klofat dokud můžu.
Tak tohle si děláš srandu?
to téma,to by snad ani neměl být problém,kde jsu jenom odkazy,zrovna tak kde jsou jenom novinky tak to všechno promazat smazat.
jinak po všech těch narážkách jsem už stajně já žádné novinky dávat nebudu,klidně ze mě můžeš udělat žádového občana forum.
myslel jsem kde to není jasné témata,modely,vlaky,tratě a podobně,tak aby to dávalo smysl.
ale nebudu vás rušit.
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od kiski »

Vidíš Vlastík? Namiesto toho, aby si pomohol, tak ešte aj to, čo ti napíše Zdeňek, okomentuješ. Veď pre teba predsa nemôže byť problém tie vlákna prečistiť aj bez návodu, si tu snáď najdlhšie, a vyznáš sa v nich. Ale ono to je najľahšie - kritizovať, pokiaľ o nič nejde, ale keď ti je ponuknutá možnosť robiť moderátora, hneď cúvneš...

Teraz máš možnosť to tu trošku dať do pucu a prispieť svojou troškou do mlyna, tak prečo do toho nejdeš?
Braňo
Vlastik

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Vlastik »

kiski píše:Vidíš Vlastík? Namiesto toho, aby si pomohol, tak ešte aj to, čo ti napíše Zdeňek, okomentuješ. Veď pre teba predsa nemôže byť problém tie vlákna prečistiť aj bez návodu, si tu snáď najdlhšie, a vyznáš sa v nich. Ale ono to je najľahšie - kritizovať, pokiaľ o nič nejde, ale keď ti je ponuknutá možnosť robiť moderátora, hneď cúvneš...

Teraz máš možnosť to tu trošku dať do pucu a prispieť svojou troškou do mlyna, tak prečo do toho nejdeš?
Nemám zájem,protože pokud by tohle chtěl Zdeněk udělat ,tak už to udělal dávno rok 2008,2009,2010,2011,2012,2013,2014,2015,měl k tomu dost příležitostí.
Několik uvedu,nejvíce příspěvků,jeden z nejdelších členů,jeden z největším přehledem o RW a podobně,nekolika denní návštěvnost forum.
Tohle je na truc a to nechci,protože roman chtěl zrušit účet a je z něj moderátor na hov...,když tu není.
Takže asi tak.
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od kiski »

Súhlasím. Vlastik, viac ťa prehovárať nebudem, si dospelý chlap a najlepšie si rozumieš. Ale potom sa ani nesťažuj, keď sa ti najbližšie na práci moderátorov niečo nebude zdať, pretože možnosť manažovať si mal.
Braňo
Uživatelský avatar
Zdeněk Itterheim
Příspěvky: 63
Registrován: čtv 05. čer 2008 20:36:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Zdeněk Itterheim »

Víš Vlasto, ty nevíš .... .
A proč jsem tě neudělal modem?? Já tu byl na počátku fora, kdy jsme spolupracovali. Fotil jsem ti např. závory, pražce, návěsti, aby jsi je mohl uvést v život v sim. (asi jsi na to zapomněl) Pak jednoho dne jsem se sem vrátil a obdivoval co vše bylo pro sim bylo uděláno. Samo, některé věci se nemění.
Teď když bys mohl opravdu něco pro forum udělat, tak zde píše bláboly. Vlastně bláboly nee, moc se omlouvám, jen příležitostným scestným plkem.

Jak jsi šikovný tak jsi zabedněný. A Romana si do kláves neber, opravdu nevíš ... .

Přemýšlej. :arrow:

Z.I.
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od kiski »

Vieš čo, Vlastik, neber to v zlom, ja ťa v podstate mám celkom rád. Ale nie som si vedomý toho, že by som ťa ja osobne nejak zosmiešňoval ani nič podobné. Je však pravda, že zopárkrát si prácu moderátorov komentoval, a teraz, keď je tá možnosť niečo ako moderátor ukázať a dať to tu trochu do poriadku, tak cúvneš. Ostatne som ti to písal už aj v mojich predchádzajúcich príspevkoch. Žiadny odchod nič nerieši, svedčí to len o tom, že keď ti začínajú ľudia písať rovno, čo si o tebe myslia, tak namiesto toho, aby si skúsil zvážiť, prečo ti to píšu, tak zaspätkuješ a chceš odísť...

A prepáč, argumenty typu "keď budete mať toľko modelov ako ja, môžeme si tykať", tak to je na chlapa v tvojom veku pod úroveň. Nie každý má totiž talent na modelovanie, skriptovanie a ja neviemčo všetko, niekto je schopný ale postaviť trať z hotových vecí, pokiaľ ich má k dispozícií, apod... ;) každý sme iný... Ja osobne by som napríklad trať nikdy nepostavil, nemám nato bunky.

Svoj odchod ešte zváž. Ja osobne si to neprajem, ale pokiaľ to bude tvoje rozhodnutie, každý na tomto fóre ho bude rešpektovať.

Mimochodom, Roman odišiel kvôli niečomu úplne inému... :? ak vôbec.
Braňo
Vlastik

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Vlastik »

Zdeněk Itterheim píše:Víš Vlasto, ty nevíš .... .
A proč jsem tě neudělal modem?? Já tu byl na počátku fora, kdy jsme spolupracovali. Fotil jsem ti např. závory, pražce, návěsti, aby jsi je mohl uvést v život v sim. (asi jsi na to zapomněl) Pak jednoho dne jsem se sem vrátil a obdivoval co vše bylo pro sim bylo uděláno. Samo, některé věci se nemění.
Teď když bys mohl opravdu něco pro forum udělat, tak zde píše bláboly. Vlastně bláboly nee, moc se omlouvám, jen příležitostným scestným plkem.

Jak jsi šikovný tak jsi zabedněný. A Romana si do kláves neber, opravdu nevíš ... .

Přemýšlej. :arrow:

Z.I.
Zdenku,
momentálně nevím jak to myslíš?
Pokud se dobře pamatuji tak jsem tvoje foto použil třeba u závor,i návěsti. Nevím o co ti jde i střecha na bastarda je od tebe foto,
a myslím že jsi v readme všude uveden,nebo mi dej souvislosti,přeci jenom je to pomalu 5 let.
Pokud máš problém. I několik fotek jsem použil v kombinaci jinde.
Rád bych měl v tomto jasno,co na mě máš. :D
pošli mi sz,o co ti jde.
Vlastik

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek od Vlastik »

Zde jsou moje plány tak na rychlo zpracované.:
pouze stavitel by měl přístup do sekce tratě a udělat pod sekci hlášení chyb u tratě,tak by byl přehled co je nového v trati,protože by to bylo čistě jenom autorovo téma. Hlášení chyb by bohatě stačilo pro česko/slovenské tratě zas toho toik není.
Volná diskuze k trati.
U vozidel nebo téma daného uživatele.
tím by se zachoval určitý standart přehlednosti o novinkách v sekci modely.
Novinky ohledně světa rozdělit podle výrobce,a zakázat přístup nováčkům s komentáři,prostě jenom přehled,já většinou dávam screny i manuál,i link,takže základ by byl.
Asi v tomto duchu,ted mě moc z hlavy nenapadá.
do určitých sekcí přístup pouze autor tématu,pokud se bude jednat o trvalejšího člena.
Odpovědět