Nahrávání videa ze hry

Programy a utility k RW
Odpovědět
Uživatelský avatar
750225lentilka
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 17. dub 2014 11:10:49
Bydliště: Perníkov

Re: Zajímavá videa (svět RW,TS)

Příspěvek od 750225lentilka »

Mám nahrávky z INISSu které si skladam dokupy přes audacity. Vlastně jakoby vytažené zvukové soubory z programu. Kdysi mi to poslal jeden známý. No...ale Brod je sestříhaný z Havlíčkova Brodu. Naštěstí Andula to řekla dobrým tónem tak to po ustřihnutí "Havlíčkův" nezní tak blbě, jako když jsem potřeboval udělat chybějící Jeseník nad Odrou z "Jeseník" a "Suchdol nad Odrou" :D :D Bohužel je to asi jediné co můžu že stanic na TT použít. Ostatní už nedám protože nemám žádné Valy ani Roztoky, leda ještě Louky z Luk nad Olší...
Edit* Ale tohle je teprve začátek. V plánu mám scénář s například hovorem mezi fírou a výpravčím kvůli PV rozkazu, nebo komunikaci dvou fírů při zkoušce brzdy atp...v hlavě je toho dost, konečně mám svůj PC, jen ta skutečná železnice mi nedovoluje zatím moc tvořit.
Uživatelský avatar
750225lentilka
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 17. dub 2014 11:10:49
Bydliště: Perníkov

Re: Zajímavá videa (svět RW,TS)

Příspěvek od 750225lentilka »

Ne ne jak říkám nemám program. Jen ty zvukové soubory takže to dělám přes audacity. Uvidíme co bude do budoucna. Nejdřív jsem se jakýchkoliv skriptů bál, teď mně, alespoň tohle jednoduché začalo bavit. Nechci tu toho do budoucna moc vykřikovat, kdoví co a jak bude, ale pevně věřím, že i to modelování se nejako naučím. :) Ale to je ještě budoucnost.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Zajímavá videa (svět RW,TS)

Příspěvek od Míla »

Mohu vědět, jakým programem je toto video natočeno? Doposud jsem používal Fraps, ale jistou dobu už mám Win 10 a zde Fraps video neumí, jen zvuk. Existuje program pro Win 10?
Díky.
Uživatelský avatar
750225lentilka
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 17. dub 2014 11:10:49
Bydliště: Perníkov

Re: Zajímavá videa (svět RW,TS)

Příspěvek od 750225lentilka »

Mám win10 a natacim přes bandicam
Dodo
Příspěvky: 18
Registrován: úte 13. říj 2015 18:26:39
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavá videa (svět RW,TS)

Příspěvek od Dodo »

Bandicam a Fraps je žrut FPS by som povedal. Ja osobne používam Nvidia Geforce Experience- ShadowPlay. Natáčam bez ubratia FPS fakt dobrý program.
Uživatelský avatar
PejaRW
Příspěvky: 105
Registrován: pát 15. kvě 2015 14:50:42
Bydliště: Otrokovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavá videa (svět RW,TS)

Příspěvek od PejaRW »

Trochu OT tyto poslední tři příspěvky, ale já používám Ciber Link Power Director Screen Recorder.
Uživatelský avatar
Ivan.ps
Příspěvky: 44
Registrován: čtv 05. čer 2008 21:55:08
Bydliště: Nové Zámky - Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavá videa (svět RW,TS)

Příspěvek od Ivan.ps »

Zdravím páni. Tie hlásenia nie sú zlé, ale chýba im trocha dozvuk a jemná ozvena, aby lepšie zapadli do priestoru. Bolo by dobré na tom popracovať, prípadne ak mi pošlete tie nahrávky a kontaktujete ma na Palacka18@gmail.com, tak to môžem skúsiť urobiť. Mám na to Profi audio software.
Ivan Palacka
Dodo
Příspěvky: 18
Registrován: úte 13. říj 2015 18:26:39
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavá videa (svět RW,TS)

Příspěvek od Dodo »

Ak chcete mám INISS síce je to Bratislava Nové Mesto ale myslím si že zvučky sa dajú prerobiť ako som si ja spravil Žilinu.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Zajímavá videa (svět RW,TS)

Příspěvek od Míla »

Chlapi, děkuji za rady. Vyzkouším.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Zajímavá videa (svět RW,TS)

Příspěvek od Míla »

Dodo píše:Bandicam a Fraps je žrut FPS by som povedal. Ja osobne používam Nvidia Geforce Experience- ShadowPlay. Natáčam bez ubratia FPS fakt dobrý program.
Nainstaloval a vyzkoušel jsem program ShadowPlay, funguje bez problémů, ještě jednou díky. Jen nevím, jak schovat kurzor, jestli to vůbec jde.
Odpovědět