Brejlovec

Připravované nebo vydané modely a skiny do RW
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: Brejlovec

Příspěvek od Vlastik »

Kabinu se mi moc dělat nechce, to by Vlasťa zas akoráte zkritizoval... Ať si jí udělá klidně sám
Dulezite je nezapomenout na lekarnicku. :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Pets
Příspěvky: 106
Registrován: čtv 03. bře 2016 17:34:54
Bydliště: Brno

Re: Brejlovec

Příspěvek od Pets »

Tak opět další pokus:
http://imgway.cz/s/8Ek
http://imgway.cz/s/8Ei

Pozn. nejde o převod textur z MSTS
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Brejlovec

Příspěvek od kiski »

Je to paráda, ale chlapi, natíska sa mi otázka - prečo stále skinujete ten taliansky model? Nebolo by jednoduchšie vypýtať si od Vlastíka jeho 3d model Okuliarnika? Kedysi som ho tuším videl niekde na fóre na nejakom screenshote... Možnože by bol ochotný pristúpiť na rozumnú dohodu a podeliť sa, pokiaľ s ním nemá iné plány... Popr. nech vám dá aspoň vzor mapovania, keď už nie celý model.

Pochopiteľne, je to len môj názor, aby ma zase niekto niekde nepranieroval.
Uživatelský avatar
Pets
Příspěvky: 106
Registrován: čtv 03. bře 2016 17:34:54
Bydliště: Brno

Re: Brejlovec

Příspěvek od Pets »

Já toho starého itala skinuji, teda spíš maluji, stále dokola, protože nic jiného neumím.
Pokud by byl origo CS Brejlovec, tak už dám pokoj. :)
Naposledy upravil(a) Pets dne ned 15. led 2017 21:15:58, celkem upraveno 1 x.
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Brejlovec

Příspěvek od kiski »

Netreba dať pokoj, všetko do CS/SK tvorby sa hodí, nič netreba zatracovať. Za opýtanie nič nedáš.
Uživatelský avatar
Pets
Příspěvky: 106
Registrován: čtv 03. bře 2016 17:34:54
Bydliště: Brno

Re: Brejlovec

Příspěvek od Pets »

Přílohy
5M3.jpg
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: Brejlovec

Příspěvek od Vlastik »

Možnože by bol ochotný pristúpiť na rozumnú dohodu a podeliť sa, pokiaľ s ním nemá iné plány... Popr. nech vám dá aspoň vzor mapovania, keď už nie celý model.
Pokud je zajem ,nevidim v tom problem v zasade mohu poslat vzorovou texturu v .bmp a model v iGS,tak ze si autor bude exportovat sam a logicky to pojmenuje. V zasade predtim delal skiny Otik a Smekac.
Uživatelský avatar
Pets
Příspěvky: 106
Registrován: čtv 03. bře 2016 17:34:54
Bydliště: Brno

Re: Brejlovec

Příspěvek od Pets »

Ad Vlastik: Jen jsem se chtěl zeptat, zda jde o ten model používaný jako trafic nebo nějaký jiný vč. kabiny?
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: Brejlovec

Příspěvek od Vlastik »

Pets píše:Ad Vlastik: Jen jsem se chtěl zeptat, zda jde o ten model používaný jako trafic nebo nějaký jiný vč. kabiny?
Ne jedna se pouze o to co je v obehu,nic vic. Ano chapu ze lepsi pro vsechny je kompletni model to je zvuky i kabina.
Ale to myslim pozdeji udela nekdo jiny novy model ,taky jsem pred casem videl screny z 742 (jak dalece je projekt to nevim),videl jsem i rozpracovanou jednotku 640 do RW takze projektu je hodne,uvidime jaka bude realita,myslim ze to zustane jako historie a traffic.
Pokud tak za me ,kdyz by zbyl cas tak jedine radu 111,nejen to ze jsem to pred x.lety slibil Michalovi,ale pokud se nepletu tak on mel kabinu i komplet scripta.
Takze mozna toto dotahnout do finale. Stare modely nema smysl uz resit.
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Brejlovec

Příspěvek od Michal »

Vlastik píše:Pokud tak za me ,kdyz by zbyl cas tak jedine radu 111,nejen to ze jsem to pred x.lety slibil Michalovi,ale pokud se nepletu tak on mel kabinu i komplet scripta.
Měl jsem jen pokusnou kabinu a testoval jsem skript. Nic z toho by určitě nešlo použít na případný model 111. Je to hodně let zpátky. Ale už tenkrát jsem to měl podobným způsobem jako je teď eso. Vlastně se dá říct, že to posloužilo právě jako základ pro 362/363. Vracet už se k tomu nebudu. Teď bych udělal spoustu věcí úplně jinak.
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Brejlovec

Příspěvek od kiski »

Vlastik píše:Stare modely nema smysl uz resit.
Možno nie, ale osobne pokiaľ si vybavujem minimálne jeden screenshot z toho modelu, bol na dobrej úrovni, čo sa týka detailov. Ja ak môžem, by som ten model IGS aj s tou vzorovou textúrou poprosil poslať, aj keď osobne by sa viacej hodil 3d model priamo z maxka, nech môžem s autorovým povolením urobiť aj nejaké prípadné úpravy. Ovšem IGS so vzorovou textúrou tiež postačí.

Ďakujem.
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: Brejlovec

Příspěvek od Vlastik »

kiski píše:
Vlastik píše:Stare modely nema smysl uz resit.
Možno nie, ale osobne pokiaľ si vybavujem minimálne jeden screenshot z toho modelu, bol na dobrej úrovni, čo sa týka detailov. Ja ak môžem, by som ten model IGS aj s tou vzorovou textúrou poprosil poslať, aj keď osobne by sa viacej hodil 3d model priamo z maxka, nech môžem s autorovým povolením urobiť aj nejaké prípadné úpravy. Ovšem IGS so vzorovou textúrou tiež postačí.

Ďakujem.
Tak model je propracovany docela,viz odkaz na tvorbu:
https://get.google.com/albumarchive/112 ... AHZPa0r91F
Jestli chces tak ti klidne poslu komplet,nevidim v tom problem.Pokud by jsi chtel na tom pracovat. V soucasne dobe je kazda verze jina modelove (750,753,754,752).
Odpovědět