skupinové návestidlá

Otázky, problémy a nejasnosti při stavbě tratí
Odpovědět
popocatepetel
Příspěvky: 109
Registrován: pát 21. led 2011 19:11:58

skupinové návestidlá

Příspěvek od popocatepetel »

Dobrý deň prajem.
Vie mi ,prosím vás, niekto poradiť ako nalinkovať skupinové návestidlo? V pdf-ku žiadnom som to nenašiel a ani na nete nikde, ani v angličtine. Alebo som možno len zle hľadal.
za odpoveď vopred ďakujem
Uživatelský avatar
sasule
Příspěvky: 381
Registrován: pon 16. zář 2013 10:07:54
Kontaktovat uživatele:

Re: skupinové návestidlá

Příspěvek od sasule »

Osobně té magii moc nerozumím, ale koukni do Branné (trať 292), tam je skupinové návěstidlo ve směru na Ramzovou.
Je to tam vyřešeno pomocí skrytých návěstidel a toho skupinového.
popocatepetel
Příspěvky: 109
Registrován: pát 21. led 2011 19:11:58

Re: skupinové návestidlá

Příspěvek od popocatepetel »

Ďakujem. Stiahol som si to, ale nejak málo dát je tam. Je problém so stiahnutím, tak to teraz nebudem riešiť. Ja som bol na tom, že sa to dá aj bez nejakej finty. Takže jedine to takto oklamať?
maj sa
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: skupinové návestidlá

Příspěvek od Vlastik »

popocatepetel píše:Ďakujem. Stiahol som si to, ale nejak málo dát je tam. Je problém so stiahnutím, tak to teraz nebudem riešiť. Ja som bol na tom, že sa to dá aj bez nejakej finty. Takže jedine to takto oklamať?
maj sa
Mila v trati klodske predmesti taky pouziva hojne skupinova navestidla v kombinaci s temi skrytymi ,nicmene funkcnost nemohu zarucit jelikoz co jsem videl a me moznost vyzkouset i v pripade traffic vlaku tak to moc kompatibilne nefunguje.
Nicmene jina moznost opravdu neni,mozna typ na Michala ze by treba neco vykouzil jako nove navestidlo (skryte) a zapracoval do soucasnych scriptu. :D
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: skupinové návestidlá

Příspěvek od Michal »

Vlastik píše: Nicmene jina moznost opravdu neni,mozna typ na Michala ze by treba neco vykouzil jako nove navestidlo (skryte) a zapracoval do soucasnych scriptu. :D
Jo a budu poslouchat, že se kvůli mně nedá jezdit po dalších tratích. To určitě... :mrgreen:
popocatepetel
Příspěvky: 109
Registrován: pát 21. led 2011 19:11:58

Re: skupinové návestidlá

Příspěvek od popocatepetel »

No, vyskúšam to asi cez tie skryté návestidlá. Ale mám ďalší problém, potreboval by som zmeniť na viacerých návestidlách počet liniek, ale keď chcem spustiť BlueprintLinkEditor, ten mi len preblikne, vypne sa a tým to skončí. Ďalej nič. Vedel by mi niekto s tým pomôcť?
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: skupinové návestidlá

Příspěvek od kiski »

Nesnaž sa to spustiť priamo dvojklikom, ale cez príkazový riadok. Možno to pomôže ;) ... a možno nie :mrgreen:
popocatepetel
Příspěvky: 109
Registrován: pát 21. led 2011 19:11:58

Re: skupinové návestidlá

Příspěvek od popocatepetel »

:oops: Tearz budem asi za úplného "píp", ale ako to spustím cez príkazový riadok?
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: skupinové návestidlá

Příspěvek od kiski »

Spustíš si prikazový riadok a do neho napíšeš cestu k tomu súboru, čo chceš spustiť... Popr. ak funguje aj pretiahnutie myšou, tak ten súbor do toho prikazoveho riadku pretiahni a mal by sa spustiť. Treba skušať a skušať :mrgreen:
popocatepetel
Příspěvky: 109
Registrován: pát 21. led 2011 19:11:58

Re: skupinové návestidlá

Příspěvek od popocatepetel »

Nepriamo si mi pomohol, ak môžem tykať. Dá sa to spustiť klasickým dvojklikom, ten BlueprintLinkEditor. Šlo o to, že som mal nejakú zlú alebo poškodenú verziu Javy, nebyť pokusu spustenia cez príkazový riadok, nedozvedel by som sa to asi.
Takže veľmi pekne ďakujem. Pekný deň prajem.
Vlastik
Příspěvky: 389
Registrován: pon 22. srp 2016 14:52:25
Bydliště: Allentown, Pensylvánie, Spojené státy americké

Re: skupinové návestidlá

Příspěvek od Vlastik »

popocatepetel píše:Nepriamo si mi pomohol, ak môžem tykať. Dá sa to spustiť klasickým dvojklikom, ten BlueprintLinkEditor. Šlo o to, že som mal nejakú zlú alebo poškodenú verziu Javy, nebyť pokusu spustenia cez príkazový riadok, nedozvedel by som sa to asi.
Takže veľmi pekne ďakujem. Pekný deň prajem.
Aby se program spustil je zapotrebi Java.
Ae pozor program kopiruje z linku 02,pokud ma nekdo jiny link tak to nebude fungovat.
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: skupinové návestidlá

Příspěvek od kiski »

Nemáš zač :)
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: skupinové návestidlá

Příspěvek od Míla »

Vlastik píše:
popocatepetel píše:Ďakujem. Stiahol som si to, ale nejak málo dát je tam. Je problém so stiahnutím, tak to teraz nebudem riešiť. Ja som bol na tom, že sa to dá aj bez nejakej finty. Takže jedine to takto oklamať?
maj sa
Mila v trati klodske predmesti taky pouziva hojne skupinova navestidla v kombinaci s temi skrytymi ,nicmene funkcnost nemohu zarucit jelikoz co jsem videl a me moznost vyzkouset i v pripade traffic vlaku tak to moc kompatibilne nefunguje.
Nicmene jina moznost opravdu neni,mozna typ na Michala ze by treba neco vykouzil jako nove navestidlo (skryte) a zapracoval do soucasnych scriptu. :D
Ahoj,
když jsem postavil skupinová návěstidla v Náchodě a Trutnově hl.n., tak při zkoušce fungovala. Vše probíhalo dobře. Hlavně natáhnout správně linky. Pokud je to jinak ve scénáři, zatím nevím.Ještě jsem je nejel.
Odpovědět