Scenáre k trati 220 Praha - Tábor - diskuze

Tvorba, hraní, nestandardní stavy scénářů
Pito_42
Příspěvky: 67
Registrován: čtv 11. črc 2013 20:45:48

Re: Scenáre k trati 220 Praha - Tábor - diskuze

Příspěvek od Pito_42 »

Môžete sťahovať opravený scenár Pn 45635 1.1
Jurajs_89
Příspěvky: 646
Registrován: pát 06. čer 2008 7:09:10
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Scenáre k trati 220 Praha - Tábor - diskuze

Příspěvek od Jurajs_89 »

Tak na to se s chuti tesim. Az otocim kolecko do Hamburku, tak se na to vrhnu :) .
ObrázekObrázek
magnetový "cvok" :D
Uživatelský avatar
sasule
Příspěvky: 381
Registrován: pon 16. zář 2013 10:07:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Scenáre k trati 220 Praha - Tábor - diskuze

Příspěvek od sasule »

Verze 1.1 scénáře je už fajn, hlásím úspěšné dojetí :-) Díky za něj.
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Scenáre k trati 220 Praha - Tábor - diskuze

Příspěvek od kuboss »

Sorry za to, tvorim to z pohladu uplneho laika. Budem sa snazit do buducna poucit :mrgreen:
mrkvakj
Příspěvky: 20
Registrován: čtv 24. pro 2015 17:00:56

Re: Scenáre k trati 220 Praha - Tábor - diskuze

Příspěvek od mrkvakj »

Pito, ahoj, vedel by si prosim napisat ake vsetky vozy treba k tvojmu scenaru s 749? Kedze uz asi 15 min. stahujem, a stale to chce nieco :D

Dik :)
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Scenáre k trati 220 Praha - Tábor - diskuze

Příspěvek od kuboss »

ja len otazocku k michalovmu scenaru, je predpoklad ze nerusnovodic za pomoci navodu na obsluhu vozidla zisti preco sa mu to ovladanie sprava po reste lokomotivy nejak cudne? :|
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Scenáre k trati 220 Praha - Tábor - diskuze

Příspěvek od Michal »

Přímo poruchy v manuálu zatím nejsou. Ty tam doplním, až se vyblbnete s tímto scénářem. ;) Jinak všechny ovladače a jejich funkce v manuálu jsou, takže jde jen o to si spojit věci dohromady. Zjistit příčinu poruchy a adekvátně na ni reagovat. 8-) Uznávám, že pro úplné laiky to asi není. Nicméně různě z internetu (videa, diskuze,...) jsem nabyl dojmu, že expertů na esa je tu dost a dost, tak teď se můžou předvést. :twisted:
Uživatelský avatar
Kal000px
Příspěvky: 691
Registrován: sob 16. srp 2014 15:14:03

Re: Scenáre k trati 220 Praha - Tábor - diskuze

Příspěvek od Kal000px »

Tak sem schválně pište, jak jste kdo projeli. :mrgreen:
První pokus a hodina pět minut. :D
Jede jede mašinka..
matus727
Příspěvky: 93
Registrován: pát 12. pro 2014 20:29:43

Re: Scenáre k trati 220 Praha - Tábor - diskuze

Příspěvek od matus727 »

Keďže scénar sa odohráva viac-menej po tme a ja nemám najsilnejšiu zostavu (na staniciach a miestach s lampamy mám veľké dropy fps), malo by vplyv na funkčnosť posunúť si čas o pár hodin vzad, aby som mohol ísť po svetle? Akurát teda predpokladám, že sa v nejakej časti môže poškodiť žiarovka v reflektore a tak to nebudem "vidieť", ale či to ovplyvním nejako inak. :)
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Scenáre k trati 220 Praha - Tábor - diskuze

Příspěvek od Michal »

Teoreticky by to ničemu vadit nemělo. Nevím, jak se pak bude chovat jedoucí AI traffic, ale toho je tam minimum. Stejně má člověk plné ruce práce a nemá čas koukat okolo. :lol:
Filip27-Railways
Příspěvky: 77
Registrován: ned 15. lis 2015 10:34:34

Re: Scenáre k trati 220 Praha - Tábor - diskuze

Příspěvek od Filip27-Railways »

Tak ten scénář jsem dojel do už nevím jaké zastvávky kde mi kleklo ARR, pokoušel jsem se ho různě znovu nahodit bohužel bez úspěchu... :D
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Scenáre k trati 220 Praha - Tábor - diskuze

Příspěvek od kuboss »

Podobny vysledok, Rele som zvladol, kompresor tiez... ale neviem ako mam opravit to ARR 8-) alebo to mozem hodit na ruku a dobre?
erikmir
Příspěvky: 32
Registrován: sob 29. zář 2012 13:24:04

Re: Scenáre k trati 220 Praha - Tábor - diskuze

Příspěvek od erikmir »

Ja som to dobojoval do konca štýlom pokus - omyl :D Nejako som sa tam dopracoval na núdzovú jazdu ale keď mi vyhodilo poruchu ventilátora, tak som bol už úplne bezradný a nakoniec som vypol pomocné pohony a tak som pokračoval ďalej na nižšie prúdy. Veď bola zima, tak som dúfal, že sa tie dva zostávajúce TM nejako ochladia vonkajšou teplotou :D Ale neviem či by som s tým v reále obstál, asi nie.
honza.piano
Příspěvky: 18
Registrován: pát 16. led 2015 18:52:46

Re: Scenáre k trati 220 Praha - Tábor - diskuze

Příspěvek od honza.piano »

Skončil jsem v Heřmaničkách... poté už nešel ani jeden způsob jízdy :evil: :evil:
Majkl
Příspěvky: 172
Registrován: sob 02. kvě 2015 11:21:35

Re: Scenáre k trati 220 Praha - Tábor - diskuze

Příspěvek od Majkl »

Noo já asi zahnípal nějakou aktualizaci, jelikož za Táborem mě to tahne na nový most a tam dál to nemám ještě propojené :D
Ale musím říci že hned při rozjezdu sem koukal co se to děje, když mi to chcíplo :D
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Scenáre k trati 220 Praha - Tábor - diskuze

Příspěvek od Michal »

Filip27-Railways, kuboss: Jestli vám zdechla automatika a nedaří se vám ji zprovoznit, tak máte dvě možnosti. Buď jste skončili nebo můžete pokračovat na jiný způsob řízení.

erikmir: Jsem přesvědčený o tom, že jsi všechny pomocné pohony nevypnul. To bys asi do konce nedojel. :)

Majkl: To se divím, že se ti scénář vůbec podařilo spustit. Pokud to máš někde přerušené, tak nemohla souhlasit cesta hráče a mělo by to řvát na chybějící markery.
matus727
Příspěvky: 93
Registrován: pát 12. pro 2014 20:29:43

Re: Scenáre k trati 220 Praha - Tábor - diskuze

Příspěvek od matus727 »

Tiež som to prešiel metódou pokus-omyl za hodinku aj pár minút. Ale netušil som, čo robiť s poruchou ventilatoru, tak som len bojoval s HV a po každom zhodení ho rýchlo nahodil a pokúšal sa za tú krátku dobu pred najbližším zhodením HV čo najviac rozbehnúť :D ... asi by som v reále úplne neobstál, ale dorazil som :D
erikmir
Příspěvky: 32
Registrován: sob 29. zář 2012 13:24:04

Re: Scenáre k trati 220 Praha - Tábor - diskuze

Příspěvek od erikmir »

Zhodil som istic pomocnych pohonov, neslo potom ani nabijanie, tak som ho po rozbehnuti vzdy nahodil a pokracoval dalej vybehom. Ale ventilatory som nepocul ze by nabehli.
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Scenáre k trati 220 Praha - Tábor - diskuze

Příspěvek od Michal »

Aha, až takhle radikální řešení jsem nečekal. :) To jsi měl víc štěstí než rozumu. Nicméně po nahození jističe se ty ventilátory musely rozeběhnout, ale když jsi jel výběhem, tak jen na minimální otáčky.
Majkl
Příspěvky: 172
Registrován: sob 02. kvě 2015 11:21:35

Re: Scenáre k trati 220 Praha - Tábor - diskuze

Příspěvek od Majkl »

Majkl: To se divím, že se ti scénář vůbec podařilo spustit. Pokud to máš někde přerušené, tak nemohla souhlasit cesta hráče a mělo by to řvát na chybějící markery.[/quote]


Já na to taky koukal jak z jara... normálně mě to tahlo přes most . Tak sem si říkal že mrknu na 9 ( mapu ) a trasa byla bez přerušení dál :D

Jinak scenář jsem teď dojel a za mě paráda.. I když chvilku sem si myslel že s tím už nehnu. Dojel sem za 1h 22min :D
Odpovědět