Train Sim World

Novinky o TSW
Odpovědět
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Sim World

Příspěvek od Hekl338 »

Vida a zahada vyriesena.Tak ma napada, pozor este na jednu vec, hlavne pre Nvidie, neviem, ako to maju AMD. Nvidia po instale ovladacov defaultne nastavi rezim napajania na optimalny vykon pre vsetky aplikacie. V podstate skvela vec, ale pre RW to robi celkom dropy, odporucam teda pre RW nastavit maximalny vykon, karta drzi tak v max booste. Ine hry s tym problem nemaju. TSW nemam, ale odporucam to nastavit rovnako na max vykon. Tomu hnusenmu zobrazovaniu vegetacie by malo pomoct "vylepsit" AF cez nvidia panel (tam najdete aj rezim napajanie) a nastavit filtrovanie textur na max kvalitu, default je tam kvalita. Je treba samozrejme pocitat s poklesom vykonu. U slabsich GK to bude asi znatelne. Kazde nastavenie v n vidia panely lepsie robit pri vypnutej hre, zmena sa neprejavi v realnom case bez restartu danej aplikacie.
http://i51.tinypic.com/2zhmbm8.jpg je tam vidiet nizsie aj to nastavenie filtrovania textur, kde je nastavene kvalita.
Majkl
Příspěvky: 172
Registrován: sob 02. kvě 2015 11:21:35

Re: Train Sim World

Příspěvek od Majkl »

Tak sem schválně pustil 3Dmark. Po tom co sem přepnul procesor na maximální výkon, tak skore stouplo celkem dost :)
GK si standartně vždy šroubuji na max výkon, jen ten procesor mě nějak nenapadl :D Já hraji taky přednostně RW to TSW sem si koupil na odzkoušení a třeba někdy až do něj budou evropské tratě se k němu více vrátím :)
Zatím mi celkem dost vadí nefunkčnost klávesnice (CS EN ) a to že z 50kmh ten vlak vpodstatě zastaví jako o zeď :D
Uživatelský avatar
750225lentilka
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 17. dub 2014 11:10:49
Bydliště: Perníkov

Re: Train Sim World

Příspěvek od 750225lentilka »

Vyšel druhý update, opět avizováno opravení nefunkčnosti naši klávesnice...opět neopraveno, stále nefunkční. Tak si říkám, jestli to myslí vážně, nebo si dělají srandu??
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Train Sim World

Příspěvek od kuboss »

Dove-fucking-tail games
Uživatelský avatar
750225lentilka
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 17. dub 2014 11:10:49
Bydliště: Perníkov

Re: Train Sim World

Příspěvek od 750225lentilka »

Chci se zeptat, funguje alespoň někomu při nějakém jazykovém rozložení kláves pohledy i ovládání lokomotivy? Protože i po stažení třetího update jsme stále tam kde jsme. Česká klávesnice prostě stále a stále nefunguje... :evil: :evil: :evil:
Majkl
Příspěvky: 172
Registrován: sob 02. kvě 2015 11:21:35

Re: Train Sim World

Příspěvek od Majkl »

Po aktualizaci mi mírně kleslo FPS a klávesnice stále nejde :)
Highlander
Příspěvky: 96
Registrován: pát 13. bře 2015 17:22:10

Re: Train Sim World

Příspěvek od Highlander »

750225lentilka píše:Chci se zeptat, funguje alespoň někomu při nějakém jazykovém rozložení kláves pohledy i ovládání lokomotivy? Protože i po stažení třetího update jsme stále tam kde jsme. Česká klávesnice prostě stále a stále nefunguje... :evil: :evil: :evil:
K té klávesnici: Zjistil jsem, že ani tak nezáleží, jakou mám zapnutou klávesnici na hlavním panelu (EN/CS), ale je důležité, jakou mám navolenu VÝCHOZÍ (primární) klávesnici v systému (win7). Pokud je zvolena CS-Querty, tak nepomůže před spuštěním hry přepnout na EN - stejně nefungují ani pohledy 1-2-3-8, ani kláv. zkratky pro průběžnou ani nezávislou brzdu. Pouze pro dynamickou. Pokud ale v systému zvolím výchozí klávesnici EN a (pro jistotu) restartuji PC, potom VŠECHNO funguje jak má! A mohu mít klidně mezitím přepnuto na CS...

Ověřil jsem si to několikrát. Nevylučuji, že to na jiném PC (či v jiném OS) to může být i jinak, ale přesto si vyzkoušej výše uvedené a dej vědět výsledek. :)
Uživatelský avatar
750225lentilka
Příspěvky: 285
Registrován: čtv 17. dub 2014 11:10:49
Bydliště: Perníkov

Re: Train Sim World

Příspěvek od 750225lentilka »

Zkusím a uvidím. Nicméně to nic nemění na tom, že update to prostě neopravuje...
n.u.r.v.
Příspěvky: 62
Registrován: ned 03. čer 2012 12:50:54
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Sim World

Příspěvek od n.u.r.v. »

Ahoj, právě je na steamu akce -20% - vyplatí se to za těch 23,99e ?
Moje PC na kterém mám nainstalovaný Train Simulator 2016:
CPU: Intel Core i5-3450 (ivy bridge) 3.1GHz, Grafická karta: XFX Radeon RX 590 FatBoy 8GB VRAM, RAM: 4x4GB DDR3 1600MHz
Brtnik
Příspěvky: 66
Registrován: stř 08. bře 2017 20:58:04

Re: Train Sim World

Příspěvek od Brtnik »

Zdar,dej si na Zbozi.cz vyhledat Train simulator 2016.... viděl jsem ho tam za 55kč.... :idea:

koneckonečníků odkaz zde: https://www.zbozi.cz/hledani/?q=train%2 ... tor%202016
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Train Sim World

Příspěvek od KaMat »

Brtnik píše:Zdar,dej si na Zbozi.cz vyhledat Train simulator 2016.... viděl jsem ho tam za 55kč.... :idea:

koneckonečníků odkaz zde: https://www.zbozi.cz/hledani/?q=train%2 ... tor%202016
To ovšem není Train Sim World.
CRR144
Příspěvky: 321
Registrován: pon 24. dub 2017 19:26:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Sim World

Příspěvek od CRR144 »

To nevadí , ale je to za 55 :lol:

p.s: ochota sa síce cení, ale treba občas aj čítať.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Train Sim World

Příspěvek od KaMat »

Mám zájem o Octavii druhé řady. Tu bohužel nemáme, ale můžeme vám nabídnout Fabii první řady......
Highlander
Příspěvky: 96
Registrován: pát 13. bře 2015 17:22:10

Re: Train Sim World

Příspěvek od Highlander »

n.u.r.v. píše:Ahoj, právě je na steamu akce -20% - vyplatí se to za těch 23,99e ?
Vyplatí - nevyplatí? Těžko říct, záleží nakolik si těch 24 éček ceníš a co od TSW očekáváš. A vzhledem k profilu tvé PC sestavy taky nečekej, že ti hra bůhvíjak plynule poběží (FSP) na vysoké detaily. Mám o poznání silnější sestavu a na vyšší detaily mi běží mezi 20-25 FPS. A vzhledem k tomu, že prozatím není k dispozici slibovaný multiplayer, editor, ani žádné přídavné addony, a taky nemáš vůbec jistotu, jak kvalitně ti hra vlastně půjde, řešil bych to provizorně jinak, "levněji". Na serveru PB. Alespoň kvůli konkrétnímu odzkoušení na svém PC a pro získání představy o celém simulátoru. Já to takto, jako mezistupeň při přechodu z legálního Trainz12 na TS2013, vyřešil před několika lety ... Teprve potom jsem do vlaků řádně zainvestoval, a ne zrovna málo.
TSW jsem pořídil letos v březnu s 32% slevou, za tu cenu se dalo jít i do rizika. Ale prozatím bych více nedal, i když do budoucna má hra velmi vysoký potenciál. Záleží ovšem na tom, jak se toho v průběhu času zhostí její tvůrci...
Brtnik
Příspěvky: 66
Registrován: stř 08. bře 2017 20:58:04

Re: Train Sim World

Příspěvek od Brtnik »

nojo,tak jsem to nějak překouk........snad se z toho forum nezhroutí....... :roll:
n.u.r.v.
Příspěvky: 62
Registrován: ned 03. čer 2012 12:50:54
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Sim World

Příspěvek od n.u.r.v. »

Highlander: teď jsem aktualizoval popis mé HW sestavy, ale asi ještě s nákupem počkám... díky
Moje PC na kterém mám nainstalovaný Train Simulator 2016:
CPU: Intel Core i5-3450 (ivy bridge) 3.1GHz, Grafická karta: XFX Radeon RX 590 FatBoy 8GB VRAM, RAM: 4x4GB DDR3 1600MHz
dall001
Příspěvky: 23
Registrován: ned 13. dub 2014 16:39:19

Re: Train Sim World

Příspěvek od dall001 »

K hardware a FPS - mám AMD FX 6350 @ 4.1GHz, Grafiku Ati R9 270 (4GB Gddr5) 8GB Ram DDR3 1333 MHz a TSW mi běží na nejvyšší možné nastavení plynule okolo 30FPS. jen občas při načítání klesne ke 20, a při extrémním počasí FPS mírně klesá ale nic dramatického. A to mi moje setava přijde na dnešní poměry už za zenitem...
AMD FX6350@4.1GHz, 8GB DDR3, Sapphire Radeon PULSE ITX RX 570 4GD5, 4GB GDDR5
Highlander
Příspěvky: 96
Registrován: pát 13. bře 2015 17:22:10

Re: Train Sim World

Příspěvek od Highlander »

n.u.r.v. píše:Highlander: teď jsem aktualizoval popis mé HW sestavy, ale asi ještě s nákupem počkám... díky
Já používám CPU i5-4690K @ 3.50GHz (quad), RAMky 16GB, stejné co ty, akorát grafika už je trochu starší (Radeon R9 270X, 4GB Gddr5), a taky tím vším obsluhuji plochu 1920 x 1200 (+ další monitor 1600x1200 s jinými prg., např. Googlemaps, vedle k tomu). Proto možná ty FPS okolo 25. Občas se jízda poněkud "cukne", zřejmě když se krajina načítá. Zkusím TSW časem přemístit na SSD disk, mohlo by to pomoci... Uvidíme, jestli se tvůrci hry letos vytasí se slibovanými rozšířeními a addony, potom se třeba poohlédnu i po nové grafice. Ta stávající mi na TS2017 (+ všechno další k tomu) bohatě dostačuje.

Odhaduji, že na tvé sestavě nejspíš TSW poběží v rámci hratelnosti, nicméně přesto bych si ji na tvém místě nejprve nezávazně odzkoušel (viz. můj příspěvek výše). Koneckonců, stejně jako každý jiný komerční produkt či výrobek...
H.C.
Uživatelský avatar
Michal
Administrátor
Příspěvky: 555
Registrován: pát 06. čer 2008 8:44:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Train Sim World

Příspěvek od Michal »

Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Train Sim World

Příspěvek od kuboss »

top koment:

"Didn't even finish fixing CSX bugs, and already trying to milk fan base for more. Unbelievable."

P.S.: ludia budu stale nastupovat stylom ako pred 10 rokmi.. tlieskam!
Odpovědět