Trať Kladské pomezí_( Future)

Připravované nebo vydané tratě do RS
Odpovědět
krovakos
Příspěvky: 72
Registrován: pon 04. úno 2013 22:35:35

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od krovakos »

I když už by nepřibyl ani kilometr, je to skvělý projekt! Ale já bych si to dal až do Chocně! :D Tam nasednout na PBO do Třebové, pak přes Zábřeh do Olomouce....to už je poježděníčko! 8-) Ale jak říkám. Už teď je to super! Pociťuji podobnou euforii jako před lety, když pan Šemora začal rozjíždět tehdy drobnost v podobě Adamov - Blansko do MSTS a pak se z toho vyvinulo šílenství na tisíce km a inspirovalo spousty dalších k tvorbě. Je to skvělé, že to nadšení nemizí a pořád jsou lidi, které to baví i v Railworks. Za koncové uživatele moc díky, hodně sil!
Lenov_cze
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 10. srp 2017 12:46:26

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Lenov_cze »

Zdravím. :-) Měl bych dotaz, jestli někdo nevíte, jaká je použita voda na řece Jizera, která na mapě začíná v Rokytnice nad Jizerou. :D Děkuji předem za odpověď. :-)
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Nazdar,
zde jsem použil řeku z placeného addonu Mnichov Ausburg a to v editoru pod názvem MA River 10m. Stále upozorňuji, že u této tratě je třeba mít placený addon Mnichov Ausburg a Mnichov Garmish.
Míla
Uživatelský avatar
sasule
Příspěvky: 381
Registrován: pon 16. zář 2013 10:07:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od sasule »

Milane,
v případě potřeby můžeme zkusit vyměnit za řeku od Hekla. Jen je otázka, zda mají oba druhy řek stejně umístěný pivot bod. Pokud ano, tak je výměna jednoduchá záležitost.
Maty Vlaky
Příspěvky: 26
Registrován: pát 22. pro 2017 16:35:42

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Maty Vlaky »

krovakos píše:I když už by nepřibyl ani kilometr, je to skvělý projekt! Ale já bych si to dal až do Chocně! :D Tam nasednout na PBO do Třebové, pak přes Zábřeh do Olomouce....to už je poježděníčko! 8-) Ale jak říkám. Už teď je to super! Pociťuji podobnou euforii jako před lety, když pan Šemora začal rozjíždět tehdy drobnost v podobě Adamov - Blansko do MSTS a pak se z toho vyvinulo šílenství na tisíce km a inspirovalo spousty dalších k tvorbě. Je to skvělé, že to nadšení nemizí a pořád jsou lidi, které to baví i v Railworks. Za koncové uživatele moc díky, hodně sil!
Už si uhodnul, kam to s Mílou uděláme :D :D Do Chocně a ještě někam, říkat to ale už nebudu :-)
Pepe124
Příspěvky: 38
Registrován: sob 24. úno 2018 16:47:11

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Pepe124 »

Ahoj, je to úžasná trať a nemůžu se dočkat dalších rozšíření. Obdivuju autory že dokáží sedět dlouhé hodiny u pc.
Mám tam ale malý problém s počasím, i když mám ve scénáři zimu, na trati je pořád léto musím vždy spustit jinou trať se zimou a pak ji mám i na kladském pomezí, nemá někdo nápad čím to může být?
jinx
Příspěvky: 2
Registrován: pát 09. úno 2018 16:48:47

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od jinx »

Tak to je super, jsem hodne zvedav na dalsi aktualizaci ;)
Filip Havel
Příspěvky: 2
Registrován: stř 20. říj 2010 22:02:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Filip Havel »

Stáhl jsem si novou verzi (zaplatil potřebné add-ony, postahoval vše přesně podle readme) a stáhl pár dostupných aktivit, ale ani jedna mi nefunguje, resp. jedna ano - Sp 1750, ale ha mi spadne po zastavení v Rychnovku. Mořím se s tím už několik dní. Je nějaká možnost projet se i po nejnovější verzi tratě "Quick Drive"? Ve starších verzích tratě to šlo. Tato možnost mi velmi chybí.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Filip Havel píše:Stáhl jsem si novou verzi (zaplatil potřebné add-ony, postahoval vše přesně podle readme) a stáhl pár dostupných aktivit, ale ani jedna mi nefunguje, resp. jedna ano - Sp 1750, ale ha mi spadne po zastavení v Rychnovku. Mořím se s tím už několik dní. Je nějaká možnost projet se i po nejnovější verzi tratě "Quick Drive"? Ve starších verzích tratě to šlo. Tato možnost mi velmi chybí.
Obávám se, že ne. Pro "Quick Drive" nejsou momentálně vytvořeny scénáře. Původní nemohou fungovat, jelikož se mezi tím hýbalo s kolejemi.
I když trať A_ Kladské pomezí je momentálně kolejově nejdelší, bohužel se nenašel zatím žádný tvůrce, který by vytvořil scénáře pro různé úseky.. Je to škoda, stavím trať proto, aby se mohl každý projet jako ve skutečnosti. Ne však každý umí scénáře vytvořit. Mohu doufat, že se vše obrátí k dobrému.
Ale proč nefunguje zbytek ostatních, to musí napsat ti, kteří je vytvořily.
Míla
honzanek cz
Příspěvky: 1
Registrován: stř 28. úno 2018 20:21:48

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od honzanek cz »

trať Altenburg-Wildau mám staženou ale chybí mi ve Václavicích koleje kde je stáhnu?
Subterra
Příspěvky: 287
Registrován: pon 08. led 2018 22:44:12

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Subterra »

Míla píše: Obávám se, že ne. Pro "Quick Drive" nejsou momentálně vytvořeny scénáře. Původní nemohou fungovat, jelikož se mezi tím hýbalo s kolejemi.
I když trať A_ Kladské pomezí je momentálně kolejově nejdelší, bohužel se nenašel zatím žádný tvůrce, který by vytvořil scénáře pro různé úseky.. Je to škoda, stavím trať proto, aby se mohl každý projet jako ve skutečnosti. Ne však každý umí scénáře vytvořit. Mohu doufat, že se vše obrátí k dobrému.
Ale proč nefunguje zbytek ostatních, to musí napsat ti, kteří je vytvořily.
Míla
Já mám scénáři zmapovanou skoro celou trať,chybí mi pouze Trutnov - Jaroměř a Trutnov - Vrchlabí. Kdyby byl zájem tak bych je mohl někam upnout :) Samozřejmě bych je musel všechny zrevidovat, aby byly funkční a doplnit nějaké popisky atd. Scénáře jsou všechny založené na GVD 2017.
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Ve Václavicích jsou moje koleje Mil_kolej_drevo_04, proč je tam nemáš, nevím.Zkusím to zjistit. Pošli screen!
Míla
Uživatelský avatar
sasule
Příspěvky: 381
Registrován: pon 16. zář 2013 10:07:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od sasule »

Subterra píše: Já mám scénáři zmapovanou skoro celou trať,chybí mi pouze Trutnov - Jaroměř a Trutnov - Vrchlabí. Kdyby byl zájem tak bych je mohl někam upnout :) Samozřejmě bych je musel všechny zrevidovat, aby byly funkční a doplnit nějaké popisky atd. Scénáře jsou všechny založené na GVD 2017.
Určitě to pošli ;-) Já se o něco pokoušel, ale po týdnu boje jsem to tak trochu vzdal...
Subterra
Příspěvky: 287
Registrován: pon 08. led 2018 22:44:12

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Subterra »

sasule píše:
Subterra píše: Já mám scénáři zmapovanou skoro celou trať,chybí mi pouze Trutnov - Jaroměř a Trutnov - Vrchlabí. Kdyby byl zájem tak bych je mohl někam upnout :) Samozřejmě bych je musel všechny zrevidovat, aby byly funkční a doplnit nějaké popisky atd. Scénáře jsou všechny založené na GVD 2017.
Určitě to pošli ;-) Já se o něco pokoušel, ale po týdnu boje jsem to tak trochu vzdal...
ok,tak já je zreviduju aby byly funkční a pak sem hodim link :)
dalibor
Příspěvky: 1
Registrován: stř 07. bře 2018 18:29:48

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od dalibor »

ten odkaz je smazán a tak se ptám jestli jse ta tra´t dá někde stáhnout
Uživatelský avatar
sasule
Příspěvky: 381
Registrován: pon 16. zář 2013 10:07:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od sasule »

Odkaz na stažení tratě smazán není.
Je na (toho času) 14. stránce: http://railsimulator.simtrains.eu/viewt ... 260#p26422.
Subterra
Příspěvky: 287
Registrován: pon 08. led 2018 22:44:12

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Subterra »

Mílo včera jsem jel jeden scénář se sólo 854 a mám 2 připomínky k trati. Ve stanici Rtyně v podkrkonoší zastávka mi nešli nabrat cestující na začátku perónu,tzn že konec jsem měl kousek za přejezdem, šlo mi to až když jsem víceméně zastavil na konci u cedule. A druhá věc je tunel za Suchovršicemi,ve dne se neztmaví kabinu a v noci v něm "nefungují" světla,tzn že je tam tma jak v p***** ikdyž mám zapnutý dálkový světla. A možná jedna věc,na příjezdu do Jaroměře,v okolí toho přejezdu, jsou troleje mimo úchyty,některé sloupy jsou viditělně zdvojeny a u něktěrých sloupů je viditelně utnutá zdvojená trolej a vedle ní vede další normálně dál,která je ovšem mimo úchyty sloupu. Kdyby eště na něco narazil tak napíšu ;)
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Ve Rtyni zastávce se na peron podívám, ale když nezastavíš na správném místě, cestující nenastupují. Chce ti zajet na zastávkách až k ceduli Konec nástupiště. Tunely neumím ztmavit. Je na to nástroj, se kterým pracovat neumím. Nikdo není dokonalý. Tak to projeď a je to.V Jaroměři se podívám, myslíš na zhlaví směr Hradec Králové? Pokud ano, nezoufej, vydrž chvíli a bude to spravené až vydám aktualizaci.
Míla
Subterra
Příspěvky: 287
Registrován: pon 08. led 2018 22:44:12

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Subterra »

Míla píše:Ve Rtyni zastávce se na peron podívám, ale když nezastavíš na správném místě, cestující nenastupují. Chce ti zajet na zastávkách až k ceduli Konec nástupiště. Tunely neumím ztmavit. Je na to nástroj, se kterým pracovat neumím. Nikdo není dokonalý. Tak to projeď a je to.V Jaroměři se podívám, myslíš na zhlaví směr Hradec Králové? Pokud ano, nezoufej, vydrž chvíli a bude to spravené až vydám aktualizaci.
Míla
Však v poho, pouze píšu co mi "padlo do oka" :) tady jsou screeny z té Jaroměře:
dráty 1
dráty 1
dráty 2
dráty 2
sloupy
sloupy
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Trať Kladské pomezí

Příspěvek od Míla »

Ano, vidím to, při další aktualizaci bude vše OK.
Míla
Odpovědět