Přejezdy a přejezdová zařízení

Připravované nebo vydané modely a skiny do RW
Vlastik

Re: Přejezdy a přejezdová zařízení

Příspěvek od Vlastik »

Konečně jsem se dokopal dodělat sadu závor,a večer je zkusím převést a testovat zatím mám hotové výstražníky AŽD 71 se dvěma a třemi světly bez závor a se závorami o délce 425,500,650 a 750 cm,jinak foto na textury dodal Zdeněk I.
CZ_prejezd_bz0.jpg
CZ_prejezd_z0.jpg
CZ_prejezd_z1.jpg
CZ_prejezd_z2.jpg
CZ_prejezd_z3.jpg
Screny lze zvěčit.
Vlastik

Re: Přejezdy a přejezdová zařízení

Příspěvek od Vlastik »

Celou noc jsem se snažil rozchodit ty přejezdy,nicméně v tomto jsou mé možnosti omezené a to hlavně z důvodu absence angličtiny a tudiž i významu blueprintu,bohužel jsem nikde nenašel jak postupovat dál,jedná se o umístění přiřazení názvu světel a zapracování všeho tak aby závory fungovaly ,ohledně animace tak ta je funkční .Byl bych rád a uvítal bych jakou koliv pomoc tak aby uvedené objekty mohli co nejdříve stavitelům a všem zájemcům,stačí třeba poslat sz.
CZ_Prejezd4.jpg
CZ_Prejezd3.jpg
CZ_Prejezd2.jpg
CZ_Prejezd1.jpg
CZ_Prejezd0.jpg
Screny lze zvěčit.
Vlastik

Re: Přejezdy a přejezdová zařízení

Příspěvek od Vlastik »

Zítra ke stažení model přejezdu Ažd 71 a to v několika provedených:
modely jsou připravené i na animaci,bohužel zatím budou v poloze závora dole a nebudou blikat,(blikání světel řeším s dušanem).
a) pro dvě koleje
aa) s dvěma světly
ab) se třemi světly

v různých délkách 425,500,650 a 750 cm,jak pro pravou tak i levou stranu.

Screny zde:
CZ_prejezd_AZD71P_2sv2k425-750d.jpg
CZ_prejezd_AZD71P_3sv2k425-750d.jpg
CZ_prejezd_AZD71L_3sv2k425-750d.jpg
CZ_prejezd_AZD71L_2sv2k425-750d.jpg
CZ_prejezd_AZD71L_0sv425-750d.jpg
Verze pro 1.kolej bude zvlášt, tak že někdo kdo staví jenom 1.kolejnou trat verzi pro 2 koleje nepotřebuje a bude vydána během příštího týdne.
Vlastik

Re: Přejezdy a přejezdová zařízení

Příspěvek od Vlastik »

CZ_železniční přejezd se zavorami i bez závor typ AŽD 1972 pro dvě a více kolejí verze 1.0

Přejezdy pěkně zapadají do rázu tratě v RW:
Přejezd Zádulka.JPG
Naposledy upravil(a) Vlastik dne sob 13. bře 2010 11:06:13, celkem upraveno 1 x.
Oskar
Příspěvky: 111
Registrován: pát 06. čer 2008 19:57:50

Re: Přejezdy a přejezdová zařízení

Příspěvek od Oskar »

No paráda, to je přesně ono, linkovat PZZ jako návěstidla.
Tušil jsem, že to půjde.
Už se těším na jednokolejnou verzi.
Vlastik

Re: Přejezdy a přejezdová zařízení

Příspěvek od Vlastik »

Už se těším na jednokolejnou verzi.
Jednokolejná verze bude vydána jako plně funkční tedy s blikáním,animací potom teprve příjde na řadu oprava 2 a více kolejných.
Vlastik

Re: Přejezdy a přejezdová zařízení

Příspěvek od Vlastik »

Na některá přání jsem umístil videa i na Youtube.com zrychlené na 2x,
link jsou zde,videa jsou v rozlišení 1280x800 v HD a doporučuji to zapnout.

http://www.youtube.com/watch?v=j4UVbrEWhzw

http://www.youtube.com/watch?v=Gke43l7P2zo
Vlastik

Re: Přejezdy a přejezdová zařízení

Příspěvek od Vlastik »

Na Youtube.com jsem umístil video z dá se říci finální verze přejezdů,Dušan přepracoval scripta tak aby to uživatel snadněji pochopil a věděl jak to umístit.
Myslím že testování bylo nejen náročné ale i dostatečné a tak bych chtěl vydat kompletní sadu o víkendu a co bude obsahovat:
přejezdy pro 1 i více kolejí,
dále jak levostrané i pravostranné verze,
blikače se 3 a dvěma světly,
tak se závorami i bez nich+ samostatné nástavce pro doladění.
video je zrychlené na 2x,video je v rozlišení 1280x800 v HD a doporučuji to zapnout.

http://www.youtube.com/watch?v=REqNARe2QoU

Dále pro ty co mají poslední verzi 104 byly zcela upraveny blueprinty ohledně přejezdů,pracujeme na tom jestli by se nepodařilo rozchodit to že by auta před přejezdem zastavovali,v novém blueprintu se zadávají jenom hodnoty a model přejezdu a cest,bohužel pro tento úkon bude potřeba udělat i CZ cesty s Cz dopravou,v současné době je vše a je potřeba to nějáko zkombinovat tak aby to Rw nevyhazoval jako chybu,v případě že se podaří přejezdů se to nedotkne,jenom cest které stejně ještě nejsou.
Naposledy upravil(a) Vlastik dne sob 13. bře 2010 17:26:07, celkem upraveno 1 x.
Vlastik

Re: Přejezdy a přejezdová zařízení

Příspěvek od Vlastik »

CZ_železniční přejezd se zavorami i bez závor typ AŽD 1972
foto :Zdeněk Itterheim,
3d model x
Verze modelu 1.0
V balíčku se nachází :
pravostranné provedení závor se světly v délkách 425,500,650,750 cm,
levostranné provedení závor se světly v délkách 425,500,650,750 cm,
levostranné provedení závor bez světel v délkách 425,500,650,750 cm,
výstražníky pro přejezd bez závor v provedení starší a novější
nástavba samostatných štítů.

Modely jsou plně funkční,
mají animaci břemen i světel doporučuji důsledně proštudovat manuál ve formátu pdf.

Download zde:


Důležité!
Pokud si někdo nainstaloval přejezdy co byly vydané dříve jako static objekt je nutné je
nejdříve odstranit z tratě a pak teprve instalovat nové,pokud toto tak neučiníte vystavujete
se riziku pádu tratě!

Nebo stačí smazat kompletně složku CZ_objects/CD_Addon/Railnetwork/LevelCrossings
(Pro označení můžete použít vlaječky z naší produkce.)
Přílohy
Azd99_02.jpg
Azd99_01.jpg
Azd99_00.jpg
Naposledy upravil(a) Vlastik dne čtv 14. črc 2011 12:51:03, celkem upraveno 2 x.
Vlastik

Re: Přejezdy a přejezdová zařízení

Příspěvek od Vlastik »

Na youtube.com jsem umístil další video ohledně přejezdů ažd99,

http://www.youtube.com/watch?v=EecdC-zf_xY

download počítám asi v úterý.

Ještě jsem trochu poupravil mapování,snad k užitku:
CZ_prejezd_AZD99a_bz3sv2k.jpg
CZ_prejezd_AZD99a_bz2sv2k.jpg
Uživatelský avatar
Zdeněk Itterheim
Příspěvky: 63
Registrován: čtv 05. čer 2008 20:36:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Přejezdy a přejezdová zařízení

Příspěvek od Zdeněk Itterheim »

Vlasti to je to dlouhé bidlo co jsem fotil někdy minulý rok?
Vlastik

Re: Přejezdy a přejezdová zařízení

Příspěvek od Vlastik »

CZ_železniční přejezd se zavorami i bez závor typ AŽD 1999
foto :moje s doplněním Zdeněk Itterheim,
3d model můj
Verze modelu 1.0
V balíčku se nachází :
pravostranné provedení závor se světly v délkách 425,500,650,750 cm,
levostranné provedení závor se světly v délkách 425,500,650,750 cm ,,
levostranné provedení závor bez světel v délkách 425,500,650,750 cm( stejný model jako ve verzi 71),
výstražníky pro přejezd bez závor,
nástavba samostatných štítů.

Modely jsou plně funkční,
mají animaci břemen i světel doporučuji důsledně proštudovat manuál ve formátu pdf.

Download zde:


Důležité!
Pokud si někdo nainstaloval přejezdy verze 1.0 AŽD 71 ,po zkopírování to nabídne některé věci přepsat,
neboť některé věci jsou použity z balíčku verze 1.0 ažd 71 vydaného 12.3. a tudiž to doporučuji.

Důležité!
Pokud si někdo nainstaloval přejezdy co byly vydané dříve jako static objekt je nutné je
nejdříve odstranit z tratě a pak teprve instalovat nové,pokud toto tak neučiníte vystavujete
se riziku pádu tratě!
01a.jpg
05a.jpg
Naposledy upravil(a) Vlastik dne čtv 14. črc 2011 12:51:57, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
750225
Příspěvky: 32
Registrován: úte 08. pro 2009 18:52:26

Re: Přejezdy a přejezdová zařízení

Příspěvek od 750225 »

Chtěl bych se zeptat,nepřipravujete náhodou i přejezd jen s kříži a přejezd VUD?Děkuji mnohokrát.
Kdyžtak na ty kříže bych byl ochoten poskytnout i texturu,na VUD by to bylo težší,protože pokud vím v okolí Pardubic je snad
už jen u Zaječic na 238 ;) .
Vlastik

Re: Přejezdy a přejezdová zařízení

Příspěvek od Vlastik »

Chtěl bych se zeptat,nepřipravujete náhodou i přejezd jen s kříži a přejezd VUD?
Přejezd s kříži je v plánu zároveň i se silničními značky k přejezdům,přejezd VUD a další modely je možné připravit pokud budu mít materiál,na pořadu dne jsou teď priority jiné.
Uživatelský avatar
750225
Příspěvky: 32
Registrován: úte 08. pro 2009 18:52:26

Re: Přejezdy a přejezdová zařízení

Příspěvek od 750225 »

Dobrá,tak já bych kdyžtak možná,jestli budu mít nějak cestu kolem nafotil jak ty kříže tady v Jesenčanech,tak možná i VUD-čka v Zaječicích ;)
Vlastik

Re: Přejezdy a přejezdová zařízení

Příspěvek od Vlastik »

Důležité
Co se bude týkat našich přejezdů,tak po probádání funkčnosti default přejezdů ,budou všechny naše přejezdy,upraveny do funkční podoby pro RW2.
Tím se s velkou určitostí všechny přejezdy v tratích znefunkční,proto bude možná lepší případně co jsou umístěny přejezdy v trati tak všechny odstranit a pak už položit originál funkční přejezd pro RW2.
Uživatelský avatar
750225
Příspěvky: 32
Registrován: úte 08. pro 2009 18:52:26

Re: Přejezdy a přejezdová zařízení

Příspěvek od 750225 »

Výborně!Já se teď po dlouhé době opět vrátil k RW a to sice legálním zakoupením RW2.A za ty přejezdy bych byl jen rád.
Do kdy asi zhruba plánuješ vydání?? ;) :?:
Vlastik

Re: Přejezdy a přejezdová zařízení

Příspěvek od Vlastik »

Do kdy asi zhruba plánuješ vydání??
Bohužel přejezdy už asi se na další dobu vydat nepodaří,pokud nenajdu někoho kdo rozumí scriptum a nebo by se věnoval jenom tomu,
Dušan je časově zaneprázdněn a spolupráci jsem sním přerušil z důvodu dlouhodobé absence (poslední komunikace z 8/2010),takže si zatím važme toho co máme.
Pokud by se našel někdo kdo by chtěl pokusit se a udělat funkční přejezdy určitě neodmítnu a pošlu mu potřebné soubory pro testování,stačí zde napsat a nebo poslat SZ.
horor4
Příspěvky: 144
Registrován: pát 11. úno 2011 21:22:11
Bydliště: Starý Plzenec

Re: Přejezdy a přejezdová zařízení

Příspěvek od horor4 »

Vlastik píše:
Do kdy asi zhruba plánuješ vydání??
Bohužel přejezdy už asi se na další dobu vydat nepodaří,pokud nenajdu někoho kdo rozumí scriptum a nebo by se věnoval jenom tomu,
Dušan je časově zaneprázdněn a spolupráci jsem sním přerušil z důvodu dlouhodobé absence (poslední komunikace z 8/2010),takže si zatím važme toho co máme.
Pokud by se našel někdo kdo by chtěl pokusit se a udělat funkční přejezdy určitě neodmítnu a pošlu mu potřebné soubory pro testování,stačí zde napsat a nebo poslat SZ.
Zdravím chtěl jsem se zeptat jestli někdo vyřešil to zastavování vozidel u stažených závor
Vlastik

Re: Přejezdy a přejezdová zařízení

Příspěvek od Vlastik »

Zdravím chtěl jsem se zeptat jestli někdo vyřešil to zastavování vozidel u stažených závor
Bohužel zatím co se týče česko-slovenského přejezdu se nikdo neozval a nebo nevím o tom že by někdo na scriptech pracoval.
Jediné co tedy je možné v tuto chvíli použít je:
a) česko-slovenské přejezdy tam kde jsou z obou stran stejný počet kolejí ,zde budou přejezdy fungovat avšak bez zastavování vozidel na silnici,
b) použít default a přejezdy budou funkční a auta budou zastavovat i na přejezdech.

V tuto chvíli to vázne na scriptech,samotný model funkčního přejezdu našeho je po testech a okopírování blueprintu z default složky funkční ale jenom v editoru,po uložení přejezd se ztratí.
Odpovědět