Pick Up Passengers

Tvorba, hraní, nestandardní stavy scénářů
Odpovědět
LupinusCor
Příspěvky: 8
Registrován: úte 11. črc 2017 11:19:30

Pick Up Passengers

Příspěvek od LupinusCor »

Ahoj. Učím se tvořit scénáře a narazil jsem na problém.
Scénář je zhruba takový. Nahodím mašinu, neberu pasažéry, dojedu do stanice, vyložím pasažéry, odpojím loko, dojedu na druhou stranu vlaku, připojím loko a teď následuje zádrhel. Jako další bod, mám na stejné koleji, nabrat pasažéry. Po stisku T se sice otevřou dveře, ale velevážené kaštanstvo né a né nastupovat... Zkouším co se dá, ale nějak se přes to nemůžu prokousat. RW, žádnou chybu ve scénáři nehlásí. Díky za podměty. Honza
Subterra
Příspěvky: 287
Registrován: pon 08. led 2018 22:44:12

Re: Pick Up Passengers

Příspěvek od Subterra »

Pokud se ti otevřou dveře, ale nespustí se ti timer prp nástup, tak buď máš nastavený jiný marker a nebo to může být prostě jenom bug. Zkus s tim vlakem po pripojeni trochu popojet.
LupinusCor
Příspěvky: 8
Registrován: úte 11. črc 2017 11:19:30

Re: Pick Up Passengers

Příspěvek od LupinusCor »

Zdravím do podzemí. ;)
Márkr jsem kontroloval(o nekolik instrukcí dříve je PUP na stejném místě funkční. Ještě co mě napadá, tak jestli v tom nemůže hrát roli to, že před odpojením loko a objetím soupravy je na stejném místě stejná instrukce... Přijde mi to nepravděpodobné, ale.... :D
LupinusCor
Příspěvky: 8
Registrován: úte 11. črc 2017 11:19:30

Re: Pick Up Passengers

Příspěvek od LupinusCor »

Žádný nápad, nikdo nic? :shock:
Jack.Grave
Příspěvky: 116
Registrován: úte 02. bře 2010 4:51:40
Bydliště: Praha

Re: Pick Up Passengers

Příspěvek od Jack.Grave »

Ahoj Pane, zkoušel si tohle:
Oživení loko -- vjezd do stanice -- PUP -- odvěšení -- odjezd -- stopka na mezipointu po uplynutí času změna Cab --odjezd a objezd soupravy -- stopka na mezipointu 2 -- odjezd k soupravě v reversu -- připojení vlaku -- Stop at -- PUP -- odjezd do další stanice

Jack
"Grau, teurer Freund, ist alle Theorie" J.W Goethe
Odpovědět