Scénáře Jack.Grave

Tvorba, hraní, nestandardní stavy scénářů
Odpovědět
Jack.Grave
Příspěvky: 116
Registrován: úte 02. bře 2010 4:51:40
Bydliště: Praha

Scénáře Jack.Grave

Příspěvek od Jack.Grave »

Po mnoha měsících odkládání jsem dnes dokončil scénář pro trať 292 Hanušovice Jeseník, jedná se o zcela fikivní aktivitu s lokomotivou USATC S160 (ČSD 456.1).
Link: http://www.mediafire.com/file/tf9ld58r7 ... 0.zip/file

Jack
"Grau, teurer Freund, ist alle Theorie" J.W Goethe
Jack.Grave
Příspěvky: 116
Registrován: úte 02. bře 2010 4:51:40
Bydliště: Praha

Re: Scénáře Jack.Grave

Příspěvek od Jack.Grave »

Takže neumřel jsem ani jsem nepřestal tvořit, momentálně mám rozpracovaný balík scénářů s mojí milovanou UNRRA mašinkou číslo 5812 na fiktivizovaných scénářích inspirovanými Regionálním dnem železnice v září 2017 v Hradci Králové a okolí. Pro 456.1 jsem se rozhodl z nedostatku jakýkoliv parních lokomotiv ve službách ČSD. takže to berte jako co by se talo kdyby.

Plánované scénáře Kladské Pomezí v7:
[USATC S160] 1. ZOs HK - Pardubice (ráno 9.9.)
[USATC S160] 2. ZOs Pardubice - Bílá Třemešná (ráno 9.9.)
[USATC S160] 3. ZOs HK - Náchod (večer 9.9.)
[USATC S160] 4. ZOs Náchod -Trutnov Hl. n. (ráno 10.9)
[USATC S160] 5. ZOs Trutnov Hl. n. - Vrchlabí (ráno 10.9)
[USATC S160] 6. ZOs Vrchlabí - Trutnov Hl.n. (odpoledne 10.9)
[USATC S160] 7. ZOs Trutnov Hl. n. - Náchod - HK (odpoledne 10.9)

Plánované vydání: N/A jeden scénář mi zabere cca 10 -12 hodin čistýho času než jsem spokojen s výsledkem.

Jack
"Grau, teurer Freund, ist alle Theorie" J.W Goethe
Míla
Příspěvky: 714
Registrován: pon 17. srp 2015 13:59:17

Re: Scénáře Jack.Grave

Příspěvek od Míla »

Tak to se těším, kdy se projedu mým rodným krajem a okolím ve vytvořených scénářích.Po stovkách hodin práce na trati budu relaxovat.
Míla
Jack.Grave
Příspěvky: 116
Registrován: úte 02. bře 2010 4:51:40
Bydliště: Praha

Re: Scénáře Jack.Grave

Příspěvek od Jack.Grave »

:arrow: Míla zatím se snažím ale mám na pár dní pauzu, jelikož fond hodin v práci je neúprosný. Jinak Králové hradecko mám rád byť sem tam hodně dlouho nebyl, byl jsem tam (v HK 3 měsíce s vojskem na PŠ u zdravoťáků). Jinak taky trať je místy sklonově zajímavá človek si tak jede po 1 - 2‰ a najednou lup 4 km ve stoupání až 16‰. Zatímní pokrok scénaře 1-4 nahrubo hotova souprava hráče, skripty scénáře, naklepaný dialogy do html, u scénaře 2 jsem měl nejaký trable v pardubicích tak jsem ho musel lehce pokrátit a ve všech másto vozů Bam (zlobily mne FPS) jsem dal vozy Ce 3 (Rybáky).

Tetička UNRRA jede z Pardubic do Hradce uhlím napřed:
Obrázek

Jack
"Grau, teurer Freund, ist alle Theorie" J.W Goethe
Odpovědět