Videa z aktivit (scénářú)

Tvorba, hraní, nestandardní stavy scénářů
Odpovědět
Vlastik

Videa z aktivit (scénářú)

Příspěvek od Vlastik »

Dlouho se zde nic neděje tak jsem si pro vás připravil pár zajímavých videi z testu jak návěstidel tak i trafic vlaků pro případné nové aktivitáře které by tyto videa mohli oslovit.
Videa jsou z starší verze tratě Praha-C.Třebová-Svitavy kterou pro vás staví Mube,v současnosti se pohybuje v okolí Pardubic,tyto videa byly pořízeny ještě v úseku Chocen-Č.třebová,jejich celková délka je cca 40minut a je to hodně sestříhané,z tohoto důvodu bylo zapotřebí ty videa rozdělit na 4 díly.Test návěstidel probíhal už na nové verzi v108.0a.
Links:
http://www.youtube.com/watch?v=1zD7vRXImb4
http://www.youtube.com/watch?v=mHUn8pRaKoo
http://www.youtube.com/watch?v=enfKINsaaYA
http://www.youtube.com/watch?v=assEvsFfJT8
Videa jsou ve velkém rozlišení a HD kvalitě,doporučuji pro prohlížení damostatné okno na youtube.
Zvuk se nějáko pokazil. ;)
Baltazar
Příspěvky: 47
Registrován: ned 25. zář 2011 18:03:06

Re: Videa z aktivit (scénářú)

Příspěvek od Baltazar »

Tak skúšam vytvoriť nejaký scénar na trati Koblitzer Bergland. Posielam video z jeho začiatku, nech to tu trochu ožívím :). Sorry za to sekanie, ale z toho mála FPS čo mám, mi Fraps ešte polovicu zobral :))

A mašina ja BR 120 s AFB od virtualRailroads.

http://www.youtube.com/watch?v=Tv8LSBDc ... e=youtu.be
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Videa z aktivit (scénářú)

Příspěvek od Josef72 »

Perfektní.
Vlastik

Re: Videa z aktivit (scénářú)

Příspěvek od Vlastik »

Tak skúšam vytvoriť nejaký scénar na trati Koblitzer Bergland
Hele nechci ti kazit radost z tvorby ale pokud chceš aby to bylo hratelné pro co nejvíce hráčů ,tak bych spíše preferoval dosazovat vozidla které jsou volně ke stažení nebo max.1 komerční addon.
Po tříminutovém shlédnutí videa jsem napočítal hned 4.komerční addony ,což si myslím že pro naše našince nebude zrovna to pravé ořechové (DB120,DB151,DB323 a vozy TEE od VR.)Samozřejmně je to tvoje věc,ale pak jestli není zbytečné to tvořit.
Baltazar
Příspěvky: 47
Registrován: ned 25. zář 2011 18:03:06

Re: Videa z aktivit (scénářú)

Příspěvek od Baltazar »

Vlastik píše:
Tak skúšam vytvoriť nejaký scénar na trati Koblitzer Bergland
Hele nechci ti kazit radost z tvorby ale pokud chceš aby to bylo hratelné pro co nejvíce hráčů ,tak bych spíše preferoval dosazovat vozidla které jsou volně ke stažení nebo max.1 komerční addon.
Po tříminutovém shlédnutí videa jsem napočítal hned 4.komerční addony ,což si myslím že pro naše našince nebude zrovna to pravé ořechové (DB120,DB151,DB323 a vozy TEE od VR.)Samozřejmně je to tvoje věc,ale pak jestli není zbytečné to tvořit.
Jasne, s tým rátam. Ja som tak trochu zaťažený na nemecké mašinky ešte z doby TT vláčikov, ono vtedy vlaste ani iné neboli. A celkovo z platených addonov ma najviac oslovujú práve tie od vR. Preto sa snažím rozbehať RW_Tools, aby som to potom poprehadzoval na def. vozy a mohol Vám to postnúť :).
Vlastik

Re: Videa z aktivit (scénářú)

Příspěvek od Vlastik »

Preto sa snažím rozbehať RW_Tools, aby som to potom poprehadzoval na def. vozy a mohol Vám to postnúť .
No to určitě,nicméně na výměnu vozů RW_Tools nepotřebuješ,ale jenom na výměnu lokomotiv a tady bych byl docela opatrný,né jednou se mi stalo že v trati northern Europe jsem si taky vyměnil vozidla a pak mi po třech hodinách hraní nevycházelo křižování a nedala se včas dokončit úloha zvláště v Dánsku na 1.kolejce na křižování,ono každá mašina se chová jinak a má i jiné specifikace(výkon,rozjezdy,délku a pod.),určitě na závěr doporučuji projet scénář i s defaultními vozidly.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Videa z aktivit (scénářú)

Příspěvek od Roman »

Vlastik píše:
Preto sa snažím rozbehať RW_Tools, aby som to potom poprehadzoval na def. vozy a mohol Vám to postnúť .
No to určitě,nicméně na výměnu vozů RW_Tools nepotřebuješ,ale jenom na výměnu lokomotiv a tady bych byl docela opatrný,né jednou se mi stalo že v trati northern Europe jsem si taky vyměnil vozidla a pak mi po třech hodinách hraní nevycházelo křižování a nedala se včas dokončit úloha zvláště v Dánsku na 1.kolejce na křižování,ono každá mašina se chová jinak a má i jiné specifikace(výkon,rozjezdy,délku a pod.),určitě na závěr doporučuji projet scénář i s defaultními vozidly.
Podle mně stačí jen otevřít aktivitu v editoru a nechat přepočítat....
Zatím se mi tento postup osvěčuje, jelikož při každém nově pořízeném vozidle ( VR moc scénářu nedodává) si je zaměním v nějakém nainstalovaném scénáři .
seriozo
Příspěvky: 46
Registrován: ned 13. říj 2013 14:06:26

Re: Videa z aktivit (scénářú)

Příspěvek od seriozo »

Mám otázku jaký program používáte na vytvoření videa ze scénáře.Tady byla zmínka o Fraps . Jaký je vhodný a spolehlivý na natáčení videa. Fraps jsem našel v ceně 37 usd.
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Videa z aktivit (scénářú)

Příspěvek od slowly »

Bandicam omrkni. Fraps dělá obrovský soubory dá se říct při stejné kvalitě oproti bandicamu. Myslím že jsou oboje dema tak můžeš zkust a porovnat ;) .
seriozo
Příspěvky: 46
Registrován: ned 13. říj 2013 14:06:26

Re: Videa z aktivit (scénářú)

Příspěvek od seriozo »

Vyzkouším dík. Já myslel někoho kdo už tady natočil videa a dal je na forum.Jaké mají oni zkušenosti při použití programů na natáčení.
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Videa z aktivit (scénářú)

Příspěvek od slowly »

No ono se tu o tom diskutovalo, ale už nevím kde. Já napsal to co používám a vím, že i někteří lidi to tady používají ;). Pokud nevěříš, vydrž ještě den a dozvíš se to samé :mrgreen: .
Vlastik

Re: Videa z aktivit (scénářú)

Příspěvek od Vlastik »

seriozo píše:Vyzkouším dík. Já myslel někoho kdo už tady natočil videa a dal je na forum.Jaké mají oni zkušenosti při použití programů na natáčení.
Já tedy používám ted Bandicam ,poslední verzi si nastavím na video v HD 720 a o víc se nemusím starat ,potom ho můžu hned publikovat na youtube ,dobrý je také HyperCam 3 ,kde je solidní ovládání videa ,screnů a pod.a navíc umožnuje udělat výřezy okna.
Naposledy upravil(a) Vlastik dne čtv 21. srp 2014 23:11:27, celkem upraveno 1 x.
kropi213
Příspěvky: 92
Registrován: stř 28. zář 2011 20:11:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Videa z aktivit (scénářú)

Příspěvek od kropi213 »

Taky natáčim v bandicamu zkusil sem neco zplacat na Romanovu trat.... https://www.youtube.com/watch?v=YRjyPV80848
seriozo
Příspěvky: 46
Registrován: ned 13. říj 2013 14:06:26

Re: Videa z aktivit (scénářú)

Příspěvek od seriozo »

Vyzkoušel jsem doporučené programy.U Bandicam jsem měl menší problém rozchodit nejsem nejmladší ale podařilo se.Jen mě zajímá při pořízení jako zaplatim třeba přes Paypal a pak mě pošlou e-mail s klíčem na aktivaci plné verze mám tu zkušební.Když přehrávám vytvořené video tak v levém horním rohu je číslo zelené barvy. Při Full verzi to zmizí nebo ne.
kropi213
Příspěvky: 92
Registrován: stř 28. zář 2011 20:11:13
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Videa z aktivit (scénářú)

Příspěvek od kropi213 »

Ne to cislo je pocet FPS barvu muzes nastavit ja mam zelenou pri zapnuti nahravani ji mam na cervenou.Po nahrani videa ale to cislo ve videu nebude.Vse se da nastavit jako napr.skyti sipky mysi ve videu atd atd.
Vlastik

Re: Videa z aktivit (scénářú)

Příspěvek od Vlastik »

seriozo píše:Vyzkoušel jsem doporučené programy.U Bandicam jsem měl menší problém rozchodit nejsem nejmladší ale podařilo se.Jen mě zajímá při pořízení jako zaplatim třeba přes Paypal a pak mě pošlou e-mail s klíčem na aktivaci plné verze mám tu zkušební.Když přehrávám vytvořené video tak v levém horním rohu je číslo zelené barvy. Při Full verzi to zmizí nebo ne.
No v té zkušební se objevuje ten jejich link ,což není zrovna ok,jinak to FPS (ty čísla ) si můžeš nastavit v kterém koliv rohu chceš ,a aby se ti bud zobrazovali nebo né ,to plně záleží na tobě co si nastavíš.
seriozo
Příspěvky: 46
Registrován: ned 13. říj 2013 14:06:26

Re: Videa z aktivit (scénářú)

Příspěvek od seriozo »

Tak vyhrál Bandicam který ještě pořádně prověřím a po výplatě bych koupil full verzi.Dík za odpovědi.
Odpovědět