Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať) - diskuze

Tvorba, hraní, nestandardní stavy scénářů
Odpovědět
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať) - diskuze

Příspěvek od slowly »

Hm to je divný, v Brodě jsem stal a čekal až mě pustí a že bych pak ztratil z Brodu do Vlkova 7 minut? Tak jsem asi popletl časy, zkusim znova.
Vlastik

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať) - diskuze

Příspěvek od Vlastik »

slowly píše:Hm to je divný, v Brodě jsem stal a čekal až mě pustí a že bych pak ztratil z Brodu do Vlkova 7 minut? Tak jsem asi popletl časy, zkusim znova.
Tak jsem to projel a je to pěkný ,zase se člověk nenudí ,a v těch 21:14 je docela s chlupem ,pokud poctivě dodržíš tu 30,a korát se mi za celou cestu nepovedlo rozjet na tu 100 km/h ,vždy se něco dělo .
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať) - diskuze

Příspěvek od slowly »

Tak jsem dojel ve 21:17 a jen o chlup mě minul ten odjíždějící z pátý. Pomalé, já vím :| .
No i tak je moje kariéra virtuálního mašinfíry u konce. Při druhé jízdě, když jsem to valil na Brod, mi volala manželka. Zvedl jsem poslušně telefon a poslouchal, ale při tom jsem prolétl semafor se žlutým světlem nahoře a začal pozdě brzdit. Bouračka s plnýma uhlákama byla nevyhnutelná. Škoda leze do desítek miliónů, okamžitě sundanej :cry: , ale naštěstí přežil. Snad mě po tom všem nechají jezdit, abych měl z čeho dvěstě let splácet napáchané škody :roll: .
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať) - diskuze

Příspěvek od Roman »

Vlastik píše:
slowly píše:Hm to je divný, v Brodě jsem stal a čekal až mě pustí a že bych pak ztratil z Brodu do Vlkova 7 minut? Tak jsem asi popletl časy, zkusim znova.
Tak jsem to projel a je to pěkný ,zase se člověk nenudí ,a v těch 21:14 je docela s chlupem ,pokud poctivě dodržíš tu 30,a korát se mi za celou cestu nepovedlo rozjet na tu 100 km/h ,vždy se něco dělo .
Tu třicítku musíš dodržet, jinak scénář skončí :D. Ty destinace tam nejsou proto, aby Jsi věděl kde končí a začíná PJ, aktivují a deaktivují událost :).
Vlastik

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať) - diskuze

Příspěvek od Vlastik »

Roman píše:
Vlastik píše:
slowly píše:Hm to je divný, v Brodě jsem stal a čekal až mě pustí a že bych pak ztratil z Brodu do Vlkova 7 minut? Tak jsem asi popletl časy, zkusim znova.
Tak jsem to projel a je to pěkný ,zase se člověk nenudí ,a v těch 21:14 je docela s chlupem ,pokud poctivě dodržíš tu 30,a korát se mi za celou cestu nepovedlo rozjet na tu 100 km/h ,vždy se něco dělo .
Tu třicítku musíš dodržet, jinak scénář skončí :D. Ty destinace tam nejsou proto, aby Jsi věděl kde končí a začíná PJ, aktivují a deaktivují událost :).
Tak je to dobře ošetřené :D
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať) - diskuze

Příspěvek od Roman »

Vlastik píše:
Tak je to dobře ošetřené :D
Poděkuj Michalovi, který to vydumal :D . Já to jen upravuju dle potřeby.
Vlastik

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať)

Příspěvek od Vlastik »

kuboss píše:http://ulozto.cz/xA8bgsRj/zaskok-testov ... -roman-rwp

scenar s BR294 - ak chcete zmente si loko cez RW tool podla gusta. Upozornujem, ze tento scenar je urceny pre starsiu verziu romanovej trate, tzn ti, ktori ste si ju este neupdatovali na najnovsiu verziu, smelu vyskusajte a dajte vediet.

Ku scenaru: stlacajte TAB iba tam kde vas vyzve hra.
Hele ale ten Es 405 uhlí ,už není k downloadu u Hekla,to si můžou zajezdit ti co mají starou zálohu a starou verzi trati ,jinak kdo má novou tak to ani neinstalujte ,dopadnete jako já:
Obrázek

Nechápu proč si neupdatuješ na novu verzi hry.
erikmir
Příspěvky: 32
Registrován: sob 29. zář 2012 13:24:04

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať) - diskuze

Příspěvek od erikmir »

Ja som vyskúšal R 830/831, len som si zamenil taurusa za gorilu (s taurusmi neviem jazdiť).
Keď to mám zhodnotiť, scenár bol fajn, nenudil som sa (až na to čakanie na začiatku) to bolo v pohode, než som sa dostal k záchrane vlaku vo Vlkove. Tam so normálne naposunoval na neschopný vlak, lenže sa mi ho nepodarilo pripojiť. Neviete prečo ?
Ešte mi trochu vadilo, že tam bolo málo hlášok o tom čo sa bude robiť.
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať)

Příspěvek od kuboss »

Vlastik píše:Nechápu proč si neupdatuješ na novu verzi hry.
Pretoze vsetko odinstalovat, zozbierat potrebne a zase nainstalovat mi zaberie minimalne 3 hodiny.
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať) - diskuze

Příspěvek od slowly »

Já provedl jen update a vše ok.
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať) - diskuze

Příspěvek od kuboss »

v odporucaniach som cital nieco ine. Ak je vsak tak, nevidim dovod neist do toho.
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať) - diskuze

Příspěvek od slowly »

Doporučení je aby to fungovalo korektně. Já to doporučení obešel a vše ok, ale neručím za to, že to bude fungovat i ostatním ;) . Maximálně si tři hodiny budeš hrát :mrgreen: .
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať)

Příspěvek od Roman »

kuboss píše:
Vlastik píše:Nechápu proč si neupdatuješ na novu verzi hry.
Pretoze vsetko odinstalovat, zozbierat potrebne a zase nainstalovat mi zaberie minimalne 3 hodiny.
Nevidím jediný důvod, proč by ti odinstalace a opětovné nainstalování tratě pomocí utilities mělo trvat tři hodiny :roll:
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať) - diskuze

Příspěvek od kuboss »

Pretoze mam 112GB addonov. A s tym kujoni nepocitali a utilities si s tym len s tazkostami vie poradit.
Vlastik

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať) - diskuze

Příspěvek od Vlastik »

kuboss píše:Pretoze mam 112GB addonov. A s tym kujoni nepocitali a utilities si s tym len s tazkostami vie poradit.
Ano to máš pravdu já tam mám něco přes 320 Gb ,ale vím o čem mluvíš ,proto co není přímo od RSC tak rozpakuji rwp soubor v 7z ,a posléze jenom kopíruji ,tím ušetřím hromadu času než se to přes utilites nainstaluje.
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať) - diskuze

Příspěvek od kuboss »

Michal - to sme sa nerozumeli, nie vsetky, iba tie Romanove. Ale nedaju sa odinstalovat jednym kliknutim - treba to robit po jednotlivych castiach (kolajivo, stromky....) a zakazdym sa refreshuje obsah addonov a to trva dlho. To je cely problem. Kazdopadne, teraz bude dovolenka, tak si na to cas najdem a skusim vam aj to scenario prerobit.
Mimochodom, aka je vasa oblubena dieslova lokomotiva (ci uz platena alebo free) -> na tu BR294 neboli moc dobre ohlasy.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať) - diskuze

Příspěvek od Roman »

kuboss píše:Michal - to sme sa nerozumeli, nie vsetky, iba tie Romanove. Ale nedaju sa odinstalovat jednym kliknutim - treba to robit po jednotlivych castiach (kolajivo, stromky....) a zakazdym sa refreshuje obsah addonov a to trva dlho. To je cely problem. Kazdopadne, teraz bude dovolenka, tak si na to cas najdem a skusim vam aj to scenario prerobit.
Mimochodom, aka je vasa oblubena dieslova lokomotiva (ci uz platena alebo free) -> na tu BR294 neboli moc dobre ohlasy.
Tak mi ukaž, kdo Ti kde se píše, že máš odinstalovat všechny stromy, kolejivo a další :?: :?: :?:
Stačí odinstalovat trať. Nic jiného ani nemůžeš, protože by Jsi to neměl kompletní. Naopak v readme je psáno, že se máte ujistit da je starší verze assets packu nainstalovaná. Zase tady píšete bludy a matete akorát ostatní uživatele. Níže je výtah textu z readme update testovací trati.

"Doporučený postup instalace je následující: Ujistěte se, že máte nainstalován AssetsPack_v4 !!! Nejprve doporučuji odinstalovat nebo smazat starší verzi, abyste předešli případným konfliktům. ( c:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\RailWorks\Content\Routes\68fd3722-bfd3-4b4e-b3cc-560034ec16d2 ). Poté nainstalujte všechny addony ostatních autorů (pokud nevlastníte aktuální verze), AssetsTestovaciTrat_v4_update a nakonec vlastní trať."
Uživatelský avatar
kuboss
Příspěvky: 587
Registrován: čtv 24. led 2013 18:55:08

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať) - diskuze

Příspěvek od kuboss »

Tos pak pardon. Nechcel som nikoho miast.
slowly
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 01. bře 2012 12:01:00

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať) - diskuze

Příspěvek od slowly »

kuboss píše:Mimochodom, aka je vasa oblubena dieslova lokomotiva (ci uz platena alebo free) -> na tu BR294 neboli moc dobre ohlasy.
Vr ludmilka nebo Tem2 :mrgreen:
Vlastik

Re: Scénáře pro Romanovu trať(testovací trať) - diskuze

Příspěvek od Vlastik »

Rychlík 926 "Rozkoš"
projel jsem tu aktivitu líbí se mi početnost vozidel a i celková pohoda ,ale měl bych pár připomínek,
pokud zastavím v Louky a nemám žádný čas odjezdu ,nepředpokládám že proti pojede náklad který ty vystupující lidé smete sebou :D
a za další na objetí a najetí soupravy je krátká doba ,kor když musím ještě přelézt na druhou stranu,tolik asi mé postřehy.

Asi bych tuhle aktivitu udělal s jízdním řádem a pevnými časy.
Odpovědět