Modelování do RW

Kde najdu konkrétní modely nebo skiny do RW?
Odpovědět
Pavel Homolka
Příspěvky: 3
Registrován: pát 25. led 2019 21:10:02

Modelování do RW

Příspěvek od Pavel Homolka »

Zdravím, sice nehledám skin ani model do RW, ale hledám modeláře který by mě naučil modelovat do RW, chtěl bych přidat jak se říká ruku k dílu a taky něco vytvořit.
Uživatelský avatar
Damo
Příspěvky: 3
Registrován: úte 17. zář 2019 17:20:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Modelování do RW

Příspěvek od Damo »

Tady máš nějakej tutoriál
https://www.youtube.com/watch?v=p2Z5_Sy ... dex=3&t=6s
Kdyžtak zkus poprosit slušně nějakýho zkušenýho modeláře
Quoi?
CRR144
Příspěvky: 321
Registrován: pon 24. dub 2017 19:26:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Modelování do RW

Příspěvek od CRR144 »

Ten tutoriál je úplne k ničomu.....A keď si si nevšimol, tak slušne poprosil aj bez tvojej pripomienky.... :roll: :roll:
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Modelování do RW

Příspěvek od kiski »

No Milan, to máš síce pravdu, že sa opýtal slušne, ale skutočnosť je taká, že učiť modelovať ho naozaj nikto nebude. Ruku na srdce - teba to niekto vyslovene učil? Na to tu fakt nikto čas nemá, je mi ľúto. Všetci, čo niečo vytvorili, v skutočnosti tiež iba veľa čítali, skúšali, a pozerali práve rôzne videonávody, či už na YT alebo distribuované priamo s 3D modelovacími programami... Mimochodom, také 3dsmax má neskutočne nápomocný help priamo s ukážkami.

Takže - veľa čítať, skúšať a sledovať videonávody. Napr. Dominik pravidelne tu alebo na FB dáva timelapse zo stavby, či už rôznych loko alebo stavieb.
Braňo
CRR144
Příspěvky: 321
Registrován: pon 24. dub 2017 19:26:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Modelování do RW

Příspěvek od CRR144 »

Braňo ja som mal šťastie, lebo som mal osobného učiteľa pol roka vedľa seba v kurze. :lol:
kiski
Příspěvky: 912
Registrován: pon 12. srp 2013 22:30:35

Re: Modelování do RW

Příspěvek od kiski »

Tak to si sa to naučil tou ľahšou cestou. Ja som bol samouk. Začal som s 3dsMax 4 a skončil pri 3dsMax 2015 64bit. Odvtedy som mal všetky verzie, aj novšie, ale táto mi príde najstabilnejšia.
Braňo
CRR144
Příspěvky: 321
Registrován: pon 24. dub 2017 19:26:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Modelování do RW

Příspěvek od CRR144 »

Ja používam 2009 verziu a pred tým som mal 3dsmax5. A stále mi stačí 2009-na. Je stabilná a normálne sa sňou dá pracovať. Aj keď teda ktovie ako to už nezapínam.
Odpovědět