Foto řady 471

Kde najdu konkrétní modely nebo skiny do RW?
Odpovědět
Vlastik

Foto řady 471

Příspěvek od Vlastik »

Nemohl by jste někdo mi nafotit tuto jednotku ? Jedná se o 471/071/971 potřeboval bych to na textury a umístění na model,jsem ochoten se dohodnout i na finanční odměně,podmínkou je kvalitní foto,v rozlišení tak aby se z toho daly udělat textury 2048x2048 a i interiér,a pražská jednotka novějšího druhu.
Pokud by někdo nafotil a připravil textury,určitě by se mu nějáká ta koruna na dárky vánoční hodila když se budem bavit o čtyř ciferném čísle.
Pokud by měl někdo zájem kontaktujte mě bud SZ nebo na icq ( 237852520 ),děkuji.
PS: Bez této jednotky si prahu a okolí nedovedu představit.
LukasX
Příspěvky: 20
Registrován: sob 14. srp 2010 23:08:45

Re: Foto řady 471

Příspěvek od LukasX »

Ahoj,
zkusme se o tom trochu pobavit především o tom co si žádáš co se týče financí ty bych momentálně neřešil.
pokud nemáš nějakého člověka tak se mi ozvi na Email - v SZ a dalo by se něco domluvit.
Jirka
Příspěvky: 28
Registrován: čtv 19. čer 2008 12:33:03

Re: Foto řady 471

Příspěvek od Jirka »

LukasX píše:Ahoj,
zkusme se o tom trochu pobavit především o tom co si žádáš co se týče financí ty bych momentálně neřešil.
pokud nemáš nějakého člověka tak se mi ozvi na Email - v SZ a dalo by se něco domluvit.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
LukasX
Příspěvky: 20
Registrován: sob 14. srp 2010 23:08:45

Re: Foto řady 471

Příspěvek od LukasX »

Jirka píše:
LukasX píše:Ahoj,
zkusme se o tom trochu pobavit především o tom co si žádáš co se týče financí ty bych momentálně neřešil.
pokud nemáš nějakého člověka tak se mi ozvi na Email - v SZ a dalo by se něco domluvit.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

máš li chuť mile rád ti to přenechám :-) a i ty nabýzené finance si můžeš vzít když tě tolik baví :-)
Odpovědět