Problém s nástupišti

Otázky, problémy a nejasnosti při stavbě tratí
Odpovědět
glass3de
Příspěvky: 2
Registrován: úte 26. črc 2016 17:54:24

Problém s nástupišti

Příspěvek od glass3de »

Zdravím,
měl bych prosbu, potřeboval bych poradit, jak opravit nástup cestujících, když jsou kolem koleje z obou stran nástupiště, aby mi cestující nastupovali směrem k nádražní budově. Děkuji předem.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Problém s nástupišti

Příspěvek od KaMat »

Otočit kolej.
glass3de
Příspěvky: 2
Registrován: úte 26. črc 2016 17:54:24

Re: Problém s nástupišti

Příspěvek od glass3de »

Vyzkouším to, děkuji.
Vítek
Příspěvky: 2
Registrován: úte 28. dub 2020 14:28:11

Re: Problém s nástupišti

Příspěvek od Vítek »

Zdravím,
mám takový problém. Na nástupištích nemám cestující, ale dveře otevřít můžu. Nástupiště jsem použil "760mmNastSypaneObr2m" a přes něj přetáhl "NastupisteCestujici", což je plocha, kde mají být ti cestující (takové ty žluté kuličky). Na fóru jsou podobné problémy, ale ten můj to nevyřešilo. Prosím, jestli by mi s tím někdo nepomohl.
AdamD
Příspěvky: 10
Registrován: úte 16. čer 2020 13:30:52

Re: Problém s nástupišti

Příspěvek od AdamD »

Vítek píše: pát 17. črc 2020 19:47:49 Zdravím,
mám takový problém. Na nástupištích nemám cestující, ale dveře otevřít můžu. Nástupiště jsem použil "760mmNastSypaneObr2m" a přes něj přetáhl "NastupisteCestujici", což je plocha, kde mají být ti cestující (takové ty žluté kuličky). Na fóru jsou podobné problémy, ale ten můj to nevyřešilo. Prosím, jestli by mi s tím někdo nepomohl.
Zkus odstranit to "NastupisteCestujici" a místo toho dvojklikni na to nástupiště, tam bude Generate, na to klikni a popřípadě uprav těmi modrými body velikost. Pokud nemáš stažený European loco & Asset pack, zkus si ho stáhnout z uloz.to. A pokud ani to nepomůže tak už asi nevím. Kdyby něco, napiš do SZ. ;)
Vítek
Příspěvky: 2
Registrován: úte 28. dub 2020 14:28:11

Re: Problém s nástupišti

Příspěvek od Vítek »

AdamD píše: úte 21. črc 2020 18:28:39 Zkus odstranit to "NastupisteCestujici" a místo toho dvojklikni na to nástupiště, tam bude Generate, na to klikni a popřípadě uprav těmi modrými body velikost. Pokud nemáš stažený European loco & Asset pack, zkus si ho stáhnout z uloz.to. A pokud ani to nepomůže tak už asi nevím. Kdyby něco, napiš do SZ. ;)
No právě když dám "generate", tak se nic nestane. Proto jsem tam dal to "NastupisteCestujici", protože tam se to vygeneruje. European loco & Asset pack samozřejmě mám.
AdamD
Příspěvky: 10
Registrován: úte 16. čer 2020 13:30:52

Re: Problém s nástupišti

Příspěvek od AdamD »

Omlouvám se za opožděnou odpověď, napadlo mě jestli máš na koleji ten zelený Marker - Platform?
Odpovědět