záloha trate

Otázky, problémy a nejasnosti při stavbě tratí
Odpovědět
popocatepetel
Příspěvky: 109
Registrován: pát 21. led 2011 19:11:58

záloha trate

Příspěvek od popocatepetel »

Dobrý deň prajem. Pomocou BlueprintLink editora som si popridával veľké množstvo linkov k návestidlám a potrebujem si zálohovať trať. Podľa informácií na tomto fóre musím zálohovať aj súbor, kde sú tie nové linky zadefinované resp. pridané. Vie mi, prosím vás, niekto poradiť, ktorý súbor z ktorého priečinka to konkrétne je? Ja si zálohujem moju trať z priečinka Content\Routes, súbory s dátami terénu DEM\SRTM, nejaké Asset s objektami použitými v mojej trati, Source (neviem, či je potrebný). A ak je ešte niečo potrebné zálohovať, dajte mi prosím vedieť.
Za odpoveď vopred pekne ďakujem.
Uživatelský avatar
sasule
Příspěvky: 381
Registrován: pon 16. zář 2013 10:07:54
Kontaktovat uživatele:

Re: záloha trate

Příspěvek od sasule »

Dle použití BlueprintLinkEditoru jde o Vlastimilova návěstidla, tj. zálohoval bych ještě složku "Assets\CZ_objects\CD_Addon\Railnetwork\Signals\CD", přesněji by stačilo jen vytvořená návěstidla. Ale pochybuji, že máš někde přesně poznamenáno, cos vytvářel, když píšeš "velké množství". Proto bych volil zálohu celé složky.
popocatepetel
Příspěvky: 109
Registrován: pát 21. led 2011 19:11:58

Re: záloha trate

Příspěvek od popocatepetel »

Ďakujem veľmi pekne za odpoveď. No, takže bola celá tá moja otázka zbytočná, keďže ja si zálohujem všetky Assets, ktoré mám v trati použité, čiže automaticky aj tie návestidlá. Ja som myslel, že či nie sú tie novovytvorené linky uložené niekde inde ako v Assets v českých objektoch. Takže je to v poriadku.
Odpovědět