pokladanie koľají

Otázky, problémy a nejasnosti při stavbě tratí
Odpovědět
popocatepetel
Příspěvky: 109
Registrován: pát 21. led 2011 19:11:58

pokladanie koľají

Příspěvek od popocatepetel »

Ahojte. Po preinštalovaní simulátora mám v editore tratí dosť blbý problém. Pri kladení koľají sa mi po každom kliknutí objaví červený trojuholník na koľaji. A to aj na rovnom úseku. Pôvodne sa mi objavovali len pri zmene polomeru oblúka, pri výhybkách alebo na rovnej koľaji cca po každých 500m (odhadom) a keď som aj prerušil kladenie rovnej koľaje, tak sa mi objavili až po celkovo položených 500m rovnej koľaje. Má to tuším niečo spoločné s databázou alebo s čím. Ale po tej preinštalácii sa mi objavujú po každom prerušení kladenia aj rovnej koľaje, čo spôsobuje dosť problémy pri výškovej úprave koľaje. Vedel by niekto z vás poradiť čo s tým? Už som skúsil preinštalovať simulátor, ale nepomohlo. Vopred vám ďakujem za akúkoľvek radu.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: pokladanie koľají

Příspěvek od KaMat »

O tomto problému čtu poprvé. Kdyby se ti to náhodou nějak podařilo vyřešit, tak napiš.
popocatepetel
Příspěvky: 109
Registrován: pát 21. led 2011 19:11:58

Re: pokladanie koľají

Příspěvek od popocatepetel »

No, vyriešiť sa mi to nepodarilo, navyše mi po preinštalovaní TS vždy pri načítaní mojej trate zamrzne PC a pomôže len reštart alebo aspoň odhlásenie sa. Takže sa mi nepodarilo ani LogMate skontrolovať. Ale "vyriešil" som to zmazaním TS a zálohovaním mojej trate a čakám, nakoľko už mám v pláne v dohľadnej dobe upgrade hardwaru, takže snáď sa to nejako vyrieši. :lol: A stavať všetko od začiatku, to ma asi porazí, ale aj taká je alternatíva. :lol:
Odpovědět