problém s RW Decal a GoogleEarth

Otázky, problémy a nejasnosti při stavbě tratí
Odpovědět
popocatepetel
Příspěvky: 109
Registrován: pát 21. led 2011 19:11:58

problém s RW Decal a GoogleEarth

Příspěvek od popocatepetel »

Ahojte ľudia. Nainštaloval som si Windows 7 (32bit), chcel som si narobiť podklady cer RW Decal, keď som klikol na tlačidlo "GrabLL", RW Decal ma prepol do GoogleEarth, načítala sa zemeguľa, ale pri priblížení sa k povrchu Zeme ma to hodilo do Windowsu. Ostal zapnutý len GoogleEarth. Keď som potom GE zrušil, vyhodilo mi chybu APPCRASH, a niečo so súborom googleearth_free.dll. Skúšal som viacero verzií GoogleEarth-u aj RW Decal-u. Vie mi niekto z vás s týmto pomôcť? Na nete som odpoveď na toto nenašiel. Vopred ďakujem za odpovede.
Vlastik

Re: problém s RW Decal a GoogleEarth

Příspěvek od Vlastik »

No v současné době platí verze Deccalu RW 2.2.15,stou jsou kompatibilní verze 6.1 a nižší pro Gogle earth,jelikož se dá při downloadu stáhnout ze stránek jen verze 6.2,tak ta není s Deccalem kompatibilní a je potřeba pohledat a stáhnout verze nižší a po stažení vypnout automaticky aktualizovat jinak se ti hned zaktualizuje na verzi 6.2 a jsi tam kde předtím.
Starší verze Deccalu RW zase nejsou kompatibilní s TS 2012
popocatepetel
Příspěvky: 109
Registrován: pát 21. led 2011 19:11:58

Re: problém s RW Decal a GoogleEarth

Příspěvek od popocatepetel »

diky moc za odpoveď. skusim to. už ma aj napadlo, že či to nieje tým Windowsom, pred Vašou odpoveďou som tam vrátil XP. hm. nebolo to tým. :D tak tam mám zase sedmičku. ale čo, aspoň som si to tam troška prečistil.
Odpovědět