Morava

Připravované nebo vydané tratě do RS
Zamčeno
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

ObrázekObrázek
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

Já zase špatně pochopil tebe.
Jestli to řeknu Romanovi tak mi ukousne hlavu :D
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

Ten případ co jsem poslal byla zrovna vyjímka kterých tam asi moc nebude...

Obrázek
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Roman »

Na trati to asi tak markantní není, protože lanka jsou tam také, minimálně do místa, kde bezpečně trolejový drát opustí průjezdný profil, tedy tam, kde ještě eventuálně může být pojížděn sběračem lokomotivy. A toho aby třeba do třetiny délky byly laníčka a pak jen samostatně nosné lano a drát nedosáhneme nikdy. Tedy pokud mu někdo nevymodeluje milion variant jako statické objekty které pak umístí to trati :) . Je možné, aby si KaMat natáhl samostatně dráty k napínáku (já to zkoušel a nebylo to moc reálné) . To by po dohodě šlo připravit.... A hlavně bych to bral s rezervou :D . Má to suprový.
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

Nechám to určitě tak. Už teď jsem z toho docela vynervovanej :D Hlavně když z videa nerozeznám dráty na celém zhlaví :D
A já pochopil až teď jak to nakonec Michal myslel :)
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Roman »

Zrovna na té fotce co jsi nahrál je vidět to, co popisuju. Dokud se trolej neuhne mimo, jsou tam laníčka :D
Oskar
Příspěvky: 111
Registrován: pát 06. čer 2008 19:57:50

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Oskar »

KaMat píše:Stanice Bohumín a Dětmarovice.
Máš to nádherný !!!
Obdivuji tvoji trpělivost s tím drátováním.
Fakt pěkný !
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

Oskar píše:
KaMat píše:Stanice Bohumín a Dětmarovice.
Máš to nádherný !!!
Obdivuji tvoji trpělivost s tím drátováním.
Fakt pěkný !
Dík.
Momentálně dělám na Havířově. Pak ještě nějaké malé dodělávky a je na vydání hotovo. Bude chybět Třinec protože mi nejdou nahrát nové google mapy a Těšín zatím zůstane rozestavěný protože se modernizuje takže ho pak předělám rovnou do koridoru.
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Hekl338 »

Az na tu dennu dobu to mas pekne :lol:
Buffin
Příspěvky: 122
Registrován: úte 03. pro 2013 15:15:37
Bydliště: Zlín

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Buffin »

KaMat píše:Hekl mě asi sejme za tu denní dobu :D ale chci jen ukázat jak pokračuje drátování.

Stanice Bohumín a Dětmarovice.

BOMBA už se těším ;)
jiri56
Příspěvky: 61
Registrován: sob 17. kvě 2014 23:53:26

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od jiri56 »

Zdravím,
dnes jsem si nainstaloval trať Žilina - Olomouc do TS 2014. Jak bylo psáno, stáhl jsem si k této trati Assets pack a PBO objekty a ještě jsem si něco postahoval z Railworks.cz. Po instalaci mě však čekalo překvapení v podobě modré plochy s bílou mřížkou. Tak se nacházela tam kde mají být koleje a větší část vegetace. Také nemám trolejové vedení. Vlastním trať od Romana a ta funguje v poho. Jinak perony a nějaké budovy se mi zobrazí ale většina ne. Předchozí odkazy na trať odkazují na uložto ale soubory byly smazány, funguje jen tento: http://ulozto.cz/xh9xHJPv/zilina-ostrav ... lomouc-zip ten jsem stáhl + ještě odkaz na assets pack .
Prosím poraďte co jsem uděla špatně. Chyba bude nejspíš u mě, ale dělal jsem instalaci v pořadí jak bylo v readme trati výše uvedeného odkazu. (tzn. mít test. trať CZ a všechny addony vč. počasí + addony z railworks, PBO objekty, žilina - olomouc assets pack a nakonec trať) v tomto pořadí jsem instaloval. Ještě taková anomálie - chystal jsem se instalovat PBO objekty a package manager mi sdělil že je již nainstalováno, přičemž jsem je instaloval prvně, stejně jako assets pack.
Zde přikládám obrázky pro představu jak to asi je:

Obrázek


Obrázek
KaMat
Příspěvky: 1366
Registrován: stř 23. pro 2009 22:04:51

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od KaMat »

Pokud jsi postupoval podle návodu tak vážně nechápu proč ti to nejde a neumím pomoct.
jiri56
Příspěvky: 61
Registrován: sob 17. kvě 2014 23:53:26

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od jiri56 »

Všiml jsem si ale jedné věci a to té, že v testovací trati se mi objevily zrovinka ty samé paneláky jako měly být do trati olomouc - žilina.(railworks.cz -veřejné budovy). Test. trať jsem nehrál déle, takže mi už vypadlo jaké objekty tam byly přesně. (Konkrétně ty paneláky jsou v okolí stanice Brod) Je možné že tím jak jsem stáhl ty paneláky tak se to dosadilo do trati od Romana a ve složce assets došlo nějak k přepisu a tím pádem to není v trati olomouc- žilina?
Josef72
Moderátor a modelář
Příspěvky: 806
Registrován: sob 28. bře 2009 13:37:36
Bydliště: Proboštov / Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Josef72 »

To by nemělo. S mými objekty jsem od vydání nic nedělal, mají pořád stejné umístění. Zkusil bych zkompletovat jednu trať ( třeba Romanovu ) a pak bych udělal novou, kompletní instalaci třeba této trati.
Hekl338
Modelář
Příspěvky: 929
Registrován: pon 09. čer 2008 21:08:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Hekl338 »

Taka malickost, ake textury povrchu pouziva tato trat? Ak od Kuju, v tom pripade třeba mat Euro asset pack. To by vysvětlovalo absenciu textur, ovšem tebe chyba takmer vsetko, takze chyba bude zrejme v neinstalovani objektov, pozriet do assets.
jiri56
Příspěvky: 61
Registrován: sob 17. kvě 2014 23:53:26

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od jiri56 »

Nevím přesně co myslíš, nejradši bych tu trať odinstaloval komplet a nainstaloval znovu jenže v assets je tolik autorů a když něco smažu tak abych nesmazal něco co navazuje na nějaký jiný addon či trať, nebo stačí jen odinstalovat v package manager? (vše rwp?)
jiri56
Příspěvky: 61
Registrován: sob 17. kvě 2014 23:53:26

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od jiri56 »

Josef72 píše:To by nemělo. S mými objekty jsem od vydání nic nedělal, mají pořád stejné umístění. Zkusil bych zkompletovat jednu trať ( třeba Romanovu ) a pak bych udělal novou, kompletní instalaci třeba této trati.
Nevím přesně co myslíš, nejradši bych tu trať odinstaloval komplet a nainstaloval znovu jenže v assets je tolik autorů a když něco smažu tak abych nesmazal něco co navazuje na nějaký jiný addon či trať, nebo stačí jen odinstalovat v package manager? (vše rwp?)
Vlastik

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Vlastik »

Hekl338 píše:Taka malickost, ake textury povrchu pouziva tato trat? Ak od Kuju, v tom pripade třeba mat Euro asset pack. To by vysvětlovalo absenciu textur, ovšem tebe chyba takmer vsetko, takze chyba bude zrejme v neinstalovani objektov, pozriet do assets.
No pokud mu chybí povrch ,tak se mu většina objektů na povrchu nezobrazí ,ale pod povrchem ,jakmile tam dá povrch tak mu všechno vyskáče nahoru,takže tam může mít koleje a objekty ,ale má je pod povrchem v nulové zoně.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 2207
Registrován: stř 01. črc 2009 12:19:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od Roman »

KaMat má použity nějaké nestandardní textury povrchu. Já s tím mel taky problém, než jsem to rozchodil...
jiri56
Příspěvky: 61
Registrován: sob 17. kvě 2014 23:53:26

Re: Žilina - Olomouc

Příspěvek od jiri56 »

No pokud mu chybí povrch ,tak se mu většina objektů na povrchu nezobrazí ,ale pod povrchem ,jakmile tam dá povrch tak mu všechno vyskáče nahoru,takže tam může mít koleje a objekty ,ale má je pod povrchem v nulové zoně.[/quote]

Jak jsem psal, mám romanovu trať objekty z railworks.cz, i návěstní a traťové náležitosti, kolejivo obě verze, budovy atd... potom Žilina - Olomouc assets, PBO objekty a nakonec trať. Mimochodem jen tak jsem si udělal rychlý scénář v test. trati a tam narazil na autory tratě Žilina - Olomouc + nějaké objekty - zaškrtl je, pak jsem hrál na test trati a potom jen namátkou jsem přeskočil na Žilina - Olomouc a hle najednou vegetace ale jen vegetace koleje a taťové náležitosti chyběly koleje, troleje i když jsem je měl zašktnuté od minula. Jak je tu výše psáno dodat povrch to myslíš jak? zaškrtnout ho v editoru? Jinak když jsem instaloval Romanovu trať nic jsem nezaškrtával, normálně nainstaloval a hned spustil ve hře, objekty a terén si to našlo samo. Tady nevím teda.
Zamčeno